Pokročilé
vyhledávání
 

OdNás pro MiVáS

09.10.2018

Mikuláš, Vánoce, Silvestr – odtud slovní hříčka. Pro trojici svátečních chvil závěru roku vybírejte ty pravé reklamní dárky pro obchodní partnery a další důležité cílové skupiny. A právě od nás…

Zatímco předloni jsme se věnovali pouze Vánočnímu speciálu (aktuální zde), letos vánoční nabídku pojmeme šířeji. Dostanete se na ni přímo ze záhlaví hlavní stránky našeho webu a kromě výběru, obsahujícího předměty z keramiky, kosmetické a koupelnové sady, svíčky a svícny, vánoční ozdoby a dekorace klíčenky, vánoční punčochy, magnetky aj., v ní ve více než 300 položkách najdete tyto kategorie:

Manažerské dárky – představují celou třetinu položek z vánoční nabídky a zařadit do ní většinu sortimentu luxusních psacích a kancelářských potřeb značky Pierre Cardin se nabídlo samo. Dalšími předměty vhodnými jako dárky pro obchodní partnery jsou powerbanky a bezdrátová zařízení, jako nabíječky, reproduktory, sluchátka a opět powerbanky, ale mimo jiné i tři vybrané položky z dílny značky Schwarzwolf Outdoor.

Do domácnosti – asi nepřekvapí, že polovinu vánočních dárků do domácnosti tvoří luxusní předměty pro přípravu jídla, jeho příjemnou konzumaci a relaxaci - Vanilla Season. Nože, mlýnky na koření, sklenice na víno, sekt, likéry i nealko, karafy, sady nádobí pro milovníky čaje a kávy, sekáček na bylinky a zapékací misky této značky doplňují kazety lahůdek, sady na víno, kolekce čajů, kosmetické sady, designové louskáčky atd.

Vánoční balení - vhodné balení vánočních dárků je pro obdarovaného nesmírně důležité. Jde o to ho svátečně naladit tak, aby se ještě více těšil na samotný dárek. Od tašek na víno a další kvalitní nápoje přes reklamní tašky na kosmetické či potravinové sady až po ozdobné koše a truhly, to vše najdete právě zde!

Sady a dobroty - vedle kazet s vybranými lahůdkami a několika položek značky Vanilla Season je tato kategorie věnována oblíbenému dárku k závěru roku – vínu. Od cenově velmi vstřícných, ale kvalitních vín od prověřených vinařů z Jižní Moravy až po exkluzivní záležitosti, jakou jsou lahůdky renomovaných argentinských vinařských rodinCabernet Sauvignon 2012 či Malbec 2013.

Volný čas - jednu z nejoblíbenějších kategorií nelze při výběru vánočních dárků pominout. Přes 30 položek uvádí značka Schwarzwolf Outdoor. Z osmi předmětů je pět pro konzumaci nápojů a zbývající tři jsou zavazadla. I mezi dalšími dárky rubriky najdeme termohrnky a termoláhve, ty i s vestavěnými bezdrátovými zařízeními jako jsou powerbanka, sluchátka či reproduktory. Zapomínat na populární styl hi-tech zkrátka nelze ani závěrem roku.

Tak tedy, pokud si z nějakých důvodů nechcete pohrát s vánočními dárky ušitými na míru, vhodné s dodáním pro obchodní partnery a další důležité cílové skupiny s dodáním do dvou týdnů jistě najdete v nabídce, která se blíží stejně jako Mikuláš, Vánoce i Silvestr.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag