Pokročilé
vyhledávání
 

Ušijte 3DR na míru

28.08.2018

A nejde jen o reklamní textil. Samozřejmě máme na mysli tailor made, tedy reklamní a dárkové předměty vyrobené na zakázku a přesně na míru požadavkům a potřebám zadavatele. Zvláště v období závěru roku jsou takové 3DR předměty vítané. A proč se jimi zabýváme už nyní? S ohledem na dodavatelské termíny je na vánoční tailor made ten pravý čas.

Protože velký objem reklamních a dárkových předmětů na míru zákazníka je vyráběn v Číně, do termínů dodávek je nutno započítat adekvátní čas na dopravu. Většinou jde o lodní, jen ve výjimečných případech – vysoký poměr hodnoty produktů k jejich hmotě, jako drobná elektronika, hodinky apod. – se využívá přeprava letecká. O souvislostech nejen dopravy, ale i výroby a kontroly zboží v Říši středu jsme psali vícekrát, například s odkazy na všechny texty v zatím posledním článku pojednávajícím o tom, že dodávky z Číny máme stále pod kontrolou. Od briefu přes návrhy, vzorky, výrobu k dopravě (až 40 dnů!) a dodávce klientovi uběhnou přibližně tři měsíce, tedy je ten správný čas se věnovat vánočním dárkům na zakázku.

Z více než 40 komodit, které řešíme do provedení tailor made, k Vánocům vybíráme:

Dárkové balení vín - pro kontrast jsme zvolili sortiment, který s produkcí v Číně mnoho společného nemá. Naopak, pro balení vín na míru (speciální krabičky, tašky, držadla, visačky, barvy, úpravy atd.) volíme špičková vína hlavně z Moravy a Čech.

Dárkové sady - pro sady gurmánských lahůdek ze zahraničí či regionálních potravin z naší země platí totéž co pro dárková balení vín, pokud jejich součástí nejsou předměty vztahující se k náplni – hrnek k čajům, šálek ke kávě, skleničky k vínu, servírovací misky či nůž atp. Zde se však opět jedná o stále prověřované asijské výrobce.

Reklamní hrnky – princip tailor made na katalogové hrnky z různých materiálů a z mnoha tvarů lze provést originálním potiskem, včetně celoplošného podle dodaných motivů, částečně i na vnitřní stranu nebo dno, laserem, pískováním či výpalem nebo nově flockem.

Stolní hry – obdržet pro dlouhé zimní večery některou ze širokého spektra her (všechny druhy karet, pexeso, bludiště, hlavolamy, ale i hry podle vlastního přání) s originální úpravou, může být tím pravým vánočním dárkem pro mnohé cílové skupiny.

USB disky – darovat ke konci roku USB flash disk třeba ve tvaru loga firmy či instituce s vytištěným PF? Obchodní partner Vás v příštím roce bude mít (doslova) stále na paměti.

Hodiny a hodinky – jsou manažerským dárkem par excellence. Ať už jde o náramkové hodinky nebo nástěnné hodiny, jejich zpracování na míru zaujme na rukou obchodních partnerů či stěnách jejich kanceláří. Při pohledu na ně si na Vás jistě vždy udělají čas.

Bloky a lentikuláry – i v epoše ICT je poznámkový blok dárek, který potěší. Mluvíme skutečně o zápisnících, kalendáře a diáře pro rok 2019 Vám podrobněji představíme příště. Nezapomeňme na 3D bloky a papírové kostky v širokých možnostech provedení na míru a lentikulární potisk, který udělá originální 3D předmět z podložek, přívěšků na klíče, kapesních kalendářů, ...

Je dobré mít v záloze plán B, a tím je výběr katalogových položek, ve většině ze skladových zásob. I když mezi nimi najdete mnohé, které se podobají tailor made, na ně je ještě čas. Nyní je ten pravý pro reklamní a dárkové předměty na míru.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag