Opět na prvních místech a šťastná sedma k tomu

19.05.2014

Vrátit se z hvězdné pozice absolutního vítěze soutěže Hvězda 3D reklamy zpátky „na zem“ prvního místa v kategorii se samozřejmě nechce. Ovšem když jde hned o dvě kategorie a ještě k nim jsou nadělena dvě druhá a tři třetí místa, pak z nedávno zakončeného 14. ročníku soutěže iMi Partner vyšel skvěle. A jak je to s tou šťastnou sedmou? To zmíníme v závěru.

Vloni jsme tedy Hvězdu zvládli absolutně. Technologická vychytávka v podobě Chladicího půllitru Kozel tehdy navíc získala i 1. místo v kategorii Reklamní gastronomie a 3. pozici ve Využití 3DR v rámci komunikačního mixu.

První místo v Reklamní gastronomii jsme získali i nyní! Self promotion značky Vanilla Season před loňskou grilovací sezónou Koniny obsahovala ve stylové dárkové krabici kuchařku s recepty pro grilování, chňapku Otago s teflonovým povrchem pro praváky i leváky a teploměr Yuzava.

Druhé zlato získala jedna z deseti loňských novinek značkové řady výrobků pro milovníky outdooru a sportu Schwarzwolf outdoor (plus nominace v kategorii „Pro volný čas“), a to cyklistická bunda Penula. Tato voděodolná lehká reflexní větrovka s odnímatelnými rukávy a horní reflexní částí na zipy a magnety je vyrobena v dámské a pánské variantě. Na zádech má pro komfortní odvětrávání síťovinu a dá se pohodlně složit do kapsy na zádech, opatřené reflexním pruhem a oboustranným zipem. Svými bezpečnostními prvky i designem je k nepřehlédnutí, a to nejen účastníky silničního provozu.

Ovšem Reklamní textil byl náš dokonce ze dvou třetin: na 2. místě se umístila Kšiltovka na zakázku (plus nominace v kategorii „Pro volný čas“) pro klienta, který si přál v designu využít všechny prvky svého loga. Provést práci vkusně při využití více technik se podařilo.

Ve Volné kategorii se druhou dvojkou stal Vánoční balíček Y soft - tradiční české Vánoce. Zákazník si přál představit české tradice a zvyky vánočních svátků svým partnerům, kteří v elegantním balíčku objevili CD s českou mší vánoční, plovoucí svíčky se skořicovou vůní, mosazný zvoneček, vánoční perníček a brožurku s popisem tradičních vánočních zvyků v češtině a angličtině.

Čestnou trojku třetích míst zahájíme Super LED Marťahodinkami (plus nominace ve Využití 3DR v komunikačním mixu). Už v předloňské prezentaci našich úspěchů v H3DR jsme zmínili, že příbalové dárky pro dětské vitamíny Marťánci by si zasloužily obnovit kategorii Evergreen 3D reklamy. Minulé třetí místo (Svítící Marťaprsty) s aktuálním třetím za hodinky s dotykovým displejem, kdy se stačí dotknout a ve dne v noci se objeví správný čas, jsou toho důkazem. Inspirace pro organizátory soutěže.

Bandana Actimel (placatý příbal do multipacku, motivující k opakovanému nákupu) sice zůstala černým nominačním koněm ve všech třech přihlášených kategoriích, ale v té jedné – opět Reklamní a dárkové předměty pro sport, hobby a volný čas – získal 3. místo Domeček puzzle pro Raiffeisen stavební spořitelnu. Šlo o dárek pro děti, které se zabaví skládáním svého domku a pak jej mohou používat jako pokladničku a spořit. Grafika dárku vycházela z televizní reklamy.

Zacílení manažerského dárku Abela - snídaňový stolek ze značkové kolekce Vanilla Season do stejnojmenné kategorie se ukázalo jako správné rozhodnutí - 3. místo pro tento bambusový stolek, který v posteli umožní příjemné lenošení nad skvělou snídaní. Jde doslova o korunu smyslu značky Vanilla Season, přinášející svými výrobky inspiraci při vaření, dává radost ze stolování a potěšení z relaxace.

Sedmou nominací je v kategorii Aplikace motivu na 3DR Potisk hrnku metodou rotační flokáže. Nová originální technologie flokáže na keramiku je velmi odolná vůči otěru i mytí v myčce. Hrnek byl použit jako give away zákazníkům Schwarzwolf outdoor.

Ovšem tou hlavní šťastnou sedmou jsou nominace proměněné v umístění, kterých iMi Partner, a.s. při slavnostním vyhlášení 14. ročníku soutěže Hvězda 3DR dne 15. května na veletrhu Reklama Polygraf obdržel skutečně sedm! Opět uspěly nápady, kvalitní provedení předmětů s vysokou vnímanou hodnotou, profesionální agenturní spolupráce s klienty a výběr správných reklamních a dárkových předmětů pro jejich cílové skupiny. To vše je cesta k úspěchu nejen v rámci soutěží, ale hlavně u zákazníků.