Pokročilé
vyhledávání
 

Pro zimní stolování a mlsání

16.10.2018

Reklamní gastronomie je jednou z nejoblíbenějších kategorií reklamních a dárkových předmětů, a to po celý rok. Chladná sezóna nás však s ohledem na klima vede k udržení pohody přípravou dobrého jídla a stolováním intenzivněji než v létě, a pověstnou třešničkou na zimním gastronomickém dortu jsou – Vánoce.

Dodavatel reklamních a dárkových předmětů by neměl být jen distributorem či prodejcem, ale agenturou, která svoji nabídku řeší jako součást komunikační strategie klientů. Pro ni může být vhodným 3DR produktem reklamní předmět od obyčejné katalogové propisky s potiskem až po sofistikovaný tailor made. A nyní konkrétně k reklamní gastronomii:

Potraviny – mezi čtyřmi desítkami položek najdeme širokou škálu dárků od mintových bonbónů přes luxusní čaje až po vybrané předměty značky Vanilla Season. Na ni dáme zvláštní důraz, protože její produkty - od potřeb pro přípravu jídel přes nápojovou kulturu až po relaxaci - jsou pro vánoční obdarování ideální volbou.

Potraviny na míru – nenajdete-li pro svoji (nejen) předvánoční kampaň vhodnou katalogovou položku, jsou zde dárkové sady na míru. Široký výběr trvanlivých potravin, lahůdek, nápojů a pochutin je možné dodat v balení v podobě tašek, celofánu s mašlí, kartonových krabiček či ozdobných truhel nebo proutěných košů, s aplikací motivů od „pouhých“ komplimentek až po tiskově náročné aplikace na baleních, které samy mohou být vyrobeny na míru.

Víno a alkohol – nejen jídlem živ je labužník a až prohlédnete cca 130 položek pro kulturu vína a dalších alkoholických nápojů, možná dospějete k cíli: Zde jsou pravé vánoční dárky pro obchodní partnery a další důležité cílové skupiny. Vedle lahví s ušlechtilými nápoji (i v luxusních baleních) najdete sady obsahující vývrtky, uzávěry lahví, nálevky, teploměry, prsteny na hrdlo atp., nerezové nádoby na chlazení, elegantní stojany na láhve, vše v luxusním materiálovém a designovém provedení a elegantním balení.

Dárkové balení vín na míru – tuto kategorii tailor made nazvěme „vyšší dívčí“. Předat hostům při odchodu z vánočního eventu vkusnou papírovou tašku s láhví kvalitního vína ozdobenou firemní komplimentkou? Ano. Ovšem i z tašky nebo krabice je možné vyrobit originál na míru ve firemních barvách a s potiskem loga i dalších motivů, láhev opatřit jedinečnou vinětou dárce nebo motivy dokonce do skla lahví vypískovat. Je vhodné také přidat pochutiny, skleničky, atd.

Čaj a káva na míru – čaj jsme zmínili jen jednou, kultuře pití čaje a kávy se tedy věnujme více. Když na míru, potisknout logem Vaší firmy či instituce lze i samotné sáčky čaje, který je k výběru v široké škále zemí původu i druhů. A když kultura čaje a kávy, tak kompletně: do balení je vhodné ke kvalitnímu čaji nebo kávě přidat i adekvátní hrnek nebo rovnou sadu šálků.

O historii vánočních svátků jsme psali už v minulých letech, letos se trochu potouláme gastronomickou mapou. Typickému českému štědrovečernímu menu – rybí polévce, smaženému kaprovi a bramborovému salátu – jsou nejblíže státy V4. Maďaři sice podávají polévku připravenou z jiných ryb, ale na smaženém kapru a bramborovém salátu si pochutnávají také. Stejně tak v Polsku, ovšem rybě předchází polský boršč. Slováci si dopřávají kapustnici, ale k bramborovému salátu jedí často jiné ryby než kapra. V Německu je vedle pečených hus, klobás a pokrmů z ryb pro nás největší změnou tradiční pečivo: místo vánoček jsou to štoly. Půjdeme-li ještě dále na severozápad, v Grónsku najdeme pro nás nepředstavitelný štědrovečerní unikát: lachtana nadívaného alkami, které se v něm nechají uležet déle než půl roku!

Vraťme se však raději k nám domů a k tomu, co je pro nás o Vánocích nejbližší.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag