Pokročilé
vyhledávání
 

Rok Psa ve jménu loajality

15.02.2018

Podle čínského horoskopu 16. února začíná rok Psa. Vesměs nás čekají dobré zprávy, pokud se o ně svou moudrostí, rozvahou a intuicí zasloužíme. A to i v podnikání.

Je možné říci, že co platilo v roce ohnivého Kohouta - kdo ve svém podnikání, práci, ve svých zálibách, vztazích a celkově v přístupu k životu neholduje častým změnám a ctí osvědčené, účelné postoje a cesty, má velkou šanci na dobrý vývoj - neztrácí na důležitosti ani v nadcházejícím roce zemského Psa (s ohledem na 5 elementů je zde po 60 letech!). Ale tím má smysl se řídit bez výjimky v každém znamení.

Co však v roce neokázalého, věrného přítele člověka neplatí, je jako Kohout dávat důraz na vnější vzhled a péči o něj, protože Pes k životu nepotřebuje přehnanou pozornost okolí a obdiv. K uznání zásluh mu sice postačí dobré slovo, ale nebrání se ani vhodně vybranému dárku.

Pes pod vlivem elementu země je nositelem silné energie. Jako tvor se značnou dávkou inteligence, intuice a moudrosti ji v dobách dynamických změn může využít mimo jiné k zahájení nových podnikatelských aktivit nebo ke stabilizaci i nápravě současných. Podíváme-li se do psích očí, je zřejmé, že vše by mělo být prováděno čestně, spravedlivě a tedy výhodně pro všechny zúčastněné strany. Zemský Pes varuje – pokud se v jeho znamení bojuje nepoctivě, očekávejme trest! Pes je sice idealista, ale také skeptik a žádné zázraky nečeká. Věří v solidnost, má značnou trpělivost, ale nevyplatí se ho zneužívat – v sebeobraně umí kousnout! To ale dobrým obchodním partnerstvím rozhodně nehrozí.

Báječnou prognózu lze v roce Psa dát firmám a organizacím všech typů: ochrana jejich zájmů, oddanost, loajalita a identifikace se „smečkou“ – to vše v následujícím období pozitivně povede jejich zaměstnance a členy. Tyto vlastnosti budou ještě více posíleny správným přístupem ze strany vedení všech komunit. Vždyť je řeč o psovi, pro kterého je dobrý pán poklad! V době změn bude věrnost zárukou stability i mezi obchodními partnery. Spolehnutí se na prověřené dodavatele i odběratele je pilířem dlouhodobých vztahů a právě rok Psa je ideálním časem pro jejich posílení.

Co jsme vyzískali v roce Kohouta, v období Psa zhodnoťme s rozvahou a stabilizujme získané pozice. Bez odkladů, ale také beze spěchu. Jen tak pozitivní potenciál roku Psa využijeme na 100 procent.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag