Pokročilé
vyhledávání
 

Rok Vepře? Těšme se!

05.02.2019

Ano, čínský rok Vepře, který začal 5. února, má být ve znamení blahobytu a radosti.

Pokud jste si se svými blízkými, spolupracovníky či obchodními partnery přáli šťastný a dobrý rok 2019, s přátelským Vepřem jste v něm společně na dobré časové adrese. Měl by být právě takový, a to dokonce pro všechna znamení.

Ať už v horoskopu západním nebo východním – každé znamení má svůj osobitý charakter, který lze zhodnotit pozitivně, stejně tak ale pokazit. Podobně jako v nedávno uzavřeném roce zemského Psa, který kousl toho, kdo s ním nejednal seriózně, i rok Vepře bude mít svá úskalí. Sice nás tedy čeká období blahobytu, materiálních výhod a radostí, je ale na místě neriskovat, nejednat unáhleně a každý krok dobře uvážit. Zároveň platí, že kdo se snažil v předchozích obdobích a využíval předností a výhod daných znamení, bude se mu při troše štěstí dařit i nadále. Mimo jiné proto, že nynějšího Vepře ovládá element země a ten má silně stabilizační efekt.

Varování! Aktuální znamení má sklon k lenosti, a když se mu vede, i k rozhazovačnosti, což je u současného zemského ještě posíleno vlivem polarity Jinu a vydobyté bohatství se může snadno rozkutálet. Protože méně je často více, lze být šťastný a spokojený i při troše skromnosti nebo dokonce askeze. Ten, komu se dosud nedařilo, by měl využít další důležitou radu pro tento rok: nebát se změn, ale pořádně je promyslet. To je výzva jak pro osobní život, tak pro podnikání, protože v tomto roce stojí za to jít za uvážlivě zvoleným cílem s veškerou energií a otevřeným srdcem, nikoliv však naivně. Pak i takové neokázalé zvíře, jakým Vepř je, může velmi překvapit skvělými výsledky, pokud navíc využije jemu vlastní diplomacii a vyjednávací schopnosti.

Vepř je podobný Psovi ve vztahu k přátelům. Nemá jich sice mnoho, ale když, tak nastálo. Na rozdíl od týmového hráče a k šéfovi loajálního Psa je však individualista, což vyrovnává vzájemnou důvěrou a upřímností.

Tak tedy, vzhůru do skvělého a pohodového roku Vepře, který skončí 24. ledna 2020. Važme si ho, protože možná bude pověstným tichem před bouří, minimálně však přípravou na zlomový rok Krysy ve znamení kovu. Ale nepředbíhejme a stabilizujme dobrá partnerství, která nám pomohou budoucí potíže zvládnout.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag