Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf – značka pro celý rok

20.03.2013

Je jisté, že v sortimentu značky Schwarzwolf lze dárkové předměty vybírat prakticky pro celoroční „provoz“. Jsme na začátku velké sezóny dovolených a prázdnin a ani nezáleží, zda je vaše významné cílové skupiny budou trávit městskou turistikou, procházkami českou přírodou nebo v náročných outdoorových podmínkách kdesi ve světě. Mít po boku Černého vlka se jim vyplatí vždy.

Když jsme na začátku ledna představovali nový katalog Schwarzwolf, uvedli jsme sice deset novinek, ale podrobněji zmínili svítilnu Camp, ručník Citas, multifunkční šátek Bufanda a větrovku Penula. Samozřejmě už tehdy bylo počítáno s představením dalších zbrusu nových produktů a to jsme udělali v půli března prostřednictvím rozesílky, oznamující, že všechny novinky jsou již na skladě! Rozesílka vedle některých výše uvedených předmětů navíc prezentovala i samonafukovací polštář Resort a neoprenovou peněženku Coin, takže nám stále „chybí“ čtyři značkové dárky Schwarzwolf, kterým dáme prostor dnes.

Besila je klasická mikina v pánském nebo dámském střihu, vyrobená ze 100% polyesterového fleece se softshellovými částmi proti oděru v namáhaných místech. Ideální nejen jako mezivrstva pro rychlý odvod vlhkosti při outdoorových aktivitách, ale též pro vycházky městem v jarních chladnějších dnech jako svrchní oděv, protože Besila má – stejně jako všechny produkty Schwarzwolf – svůj styl.

Černou Besilu lze módně doplnit černou nebo červenou kšiltovou čepicí Vali. Běžný materiál? Nikoliv, voděodolný softshell a designově tak trochu jiná kšiltovka, která bude slušet (nejen) sportovně vyhlížejícím mladým ženám, a to vaše obchodní partnerky ani nemusí vyznávat adrenalinové aktivity.

Pro další novinku je charakteristická předpona uni. Kalhoty Baldur lze nosit podle počasí univerzálně po celý rok, jsou v provedení unisex, ovšem navzdory tomu vůbec nevypadají „bezpohlavně“. 100% softshellový polyester nabízí vedle příjemného nošení (teplo a prodyšnost) i voděodolnost, což v nejistém „aprílovém“ počasí nemusí být ani ve městě k zahození.

Tak jsme si postupně posvítili na devět novinek Černého vlka a dokonce jsme k tomu nepotřebovali tu desátou, kterou je svítilna Puga. S ní Schwarzwolf nabízí už celkem sedm svítidel pro různé účely.

Říká se, že dobrá práce se chválí sama a platí to i pro produkty Schwarzwolf. Ovšem když je náležitě a v extrémních podmínkách Himálaje vyzkouší ti, kteří za ně nesou nejvyšší zodpovědnost, to je známka navíc.

Jako společensky zodpovědná firma se věnujeme podpoře charitativních projektů,“ zasvěcuje jeden ze dvou účastníků podzimní Schwarzwolf cross Great Himalaya Range, generální ředitel společnosti iMi partner, Tomáš Kaderka. „Se šéfem marketingu Martinem Kyjovským jsme vyrazili prověřit, jak pracuje jeden z nich až v Himálaji. V indické části pohoří v regionu obce Kargyak občanské sdružení Surya zbudovalo a provozuje solární školu pro místní děti. Na cestu jsme se vybavili výrobky Schwarzwolf a spíše na necestách zjistili, že fungují, jak mají. Koneckonců, stejně jako škola.

Jak ukazuje bohatý fotografický materiál, pomocníků z dílny Černého vlka si s sebou pánové nevzali právě málo a jak vidno, posloužily opravdu dobře. A co si budeme povídat, i v nejvyšším pohoří světa Schwarzwolf sluší.

Schwarzwolf cross Great Himalaya Range:

Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag