Sejdeme se u stolu…

03.01.2022

… a to nejlépe nad stolní hrou. V současnosti je trávit volný čas s blízkými prostě to nejlepší. I v celém novém roce!

Hned v úvodu první letošní aktuality Vám přejeme dobrý rok 2022!

Novoroční nabídka společenských stolních her obsahuje na čtyři desítky různých možností společného trávení volného času:

Šachy, dáma, člověče – nezlob se, sady stolních a dalších her, karty kanastové, pokerové, sedmové, mariášové, cestovní žolíkové, mikádo, sportovní stolní hry – 2x fotbálek, 4 v řadě, piškvorky, domino, hlavolamy – dřevěné, kovové, skládací kostka, kostky, stavebnice - věže, puzzle,…

Pro 42. díl komoditního seriálu jsme pro Váš výběr reklamních dárků nemohli v této podivné době a v sychravém počasí zvolit lépe. Snad každý z nás si z dětství pamatuje laskavé a veselé chvíle s rodinou i nad obyčejným člověče - nezlob se a tuto zkušenost předáváme svým potomkům. Máte tak dárky pro nejširší cílové skupiny a věříme, že uvítáte malou prezentaci.

Sada her mikádo a domino – když omrzí jedno, je možné si zahrát druhé. Sada v bílé dřevěné krabičce se dvěma zasouvatelnými víčky je jednou z novinek v sortimentu her. Mikádo už podle názvů obarvených dřevěných tyčinek (samurai, mandarin, kuli,…) naznačuje, že původ hry je ve starém Japonsku, kde bývala věšteckou technikou. Hra domino pochází buď z čínských dominových karet nebo z indické hrací kostky – nebo z obojího? V každém případě, s hrací sadou za něco málo přes sto korun se obdarovaní nudit nebudou.

RUBIK dřevěná skládací kostka – krásnou hračku za necelou padesátikorunu jsme vybrali jako reprezentanta široké škály hlavolamů. Sestavit kostku z několika dřevěných dílů není složité pro dospělého, ale malé dítě si při skládání procvičí trpělivost i jemnou motoriku. Za důležité považujeme také kontakt rukou s příjemným přírodním materiálem. Zajímavou alternativou, která procvičí i smysl pro rovnováhu, je Stavebnice Věž. Hrací kostka do hry vnáší prvek náhody, kdy výběr dílu závisí na vržené barvě. Nabídku her ze dřeva vygradujeme věží TAND, vhodnou pro celou rodinu nebo jako součást programu párty s přáteli. Pojďme dále:

Sedmové karty – karetní klasika „mariášky“ s 32 kartami německého typu - tedy s barvami srdce nebo-li červenými, kulemi, žaludy a listy, čili zelenými. Ať už obdarovaní budou hrát sedmu, prší nebo rovnou mariáš, nudit se nebudou, a to ani za stále deštivějších zimních večerů. A co teprve s kartami kanastovými se dvěma sadami hracích karet francouzského typu po 54 kusech, kde najdeme srdce, káry, kříže a piky. A jaká je historie hry kanasta? Vzdor tomu, že karty a karetní hry mají původ v antice a do Evropy se dostaly ve 14. století, kanasta je hra mladá. V roce 1939 vznikla v Uruguayi a po II. světové válce se s americkými vojáky rozšířila do Asie i Evropy. Pro zajímavost: v USA byla před 85 lety patentována i pátá barva – orlice – ale vzhledem k herní složitosti a nástupu války se brzy vytratila.

OMSK stylová sada her – aneb 6 her v jedné sadě! Klasicky elegantní a robustní dřevěná krabice obsahuje kostky, hrací karty, vrhcáby, domino, dámu a … samozřejmě šachy! Od možných rozdávaček jsme se dostali k manažerskému dárku, který snese aplikaci loga Vaší společnosti tampontiskem T2, event. laserem L2 a rodina obdarovaného obchodního partnera si Vás vždy bude spojovat s pozitivními emocemi.

Je jisté, že společenské stolní hry v rámci sortimentu reklamních předmětů a dárků pro volný čas nebudou mít tak vysoký reklamní účinek jako předměty užívané venku, ale v pověstném koši ani ony zcela určitě neskončí.

Aby tomu tak bylo se všemi reklamními předměty i v novém roce, volte za jejich dodavatele profesionální agenturu. Hodně štěstí Vám při výběru přeje iMi Partner.