Pokročilé
vyhledávání
 

Seznamte se – Stedman!

15.08.2014

Oděvy značky Stedman pro ženy, muže, juniory a děti zákazníci v našem sortimentu jistě znají. Tak proč jsme o značce ještě nepsali? Napravujeme. Tedy se seznamte – Stedman!

Jako každá renomovaná značka má i Stedman své zakladatelské osobnosti. Z významné rodiny Stedmanů ze Severní Karolíny zvláště vyniká podnikatel a filantrop William David Stedman. Narodil se v roce 1921 ve městě Asheboro, kde má Stedman Manufacturing Company stále své sídlo. Absolvent dvou univerzit a příslušník amerického námořnictva za 2. světové války se krátce po založení rodinné firmy na výrobu pánského a chlapeckého spodního prádla a sportovního oblečení stal v roce 1954 jejím víceprezidentem a o šest let později už v ní zastával nejvyšší funkci.

V roce 1962 získal magisterský titul v oboru astronomie a nějaký čas ji na částečný úvazek i vyučoval na univerzitě v Severní Karolíně. V domovském státě předsedal podnikatelskému sdružení a byl spoluautorem knih Znovuobjevení idejí svobody a Naše nestárnoucí ústava. Místní ZOO nese jeho jméno na počest dlouhodobé podpory.

Je zřejmé, že muž jeho formátu dbal o solidnost hlavně v rodinné firmě. Kvalitní produkce za konkurenční ceny a etické jednání v celém výrobně-dodavatelském řetězci provází firmu stále. Společenskou odpovědností (CSR) je samozřejmě vázána i firma Smartwares®Printables, která je jako jeden z pěti nejvýznamnějších evropských dodavatelů reklamního textilu distributorem značky Stedman v Evropě. Není nutné dodávat, že pravidly CSR se řídí také iMi Partner. Oblečení a oděvní doplňky značky Stedman odpovídají požadavkům OEKO-TEX Standard 100  a dále jsou v souladu se zásadami a kódy světové organizace WRAP.

A kdy se tedy značka vypravila za Atlantik na evropský trh? 18. září roku 2001 byly v Paříži představeny čtyři základní produkty – Classic-T, Junior Classic-T, Comfort-T a Polo.  Vývojové oddělení značky Stedman samozřejmě sleduje trendy na trhu a aktivně se podílí na inovaci materiálů, barev, forem a střihů. Když jsme zmínili slovo „aktivně“, odpovědí na poptávku po stylovém sportovním a funkčním oblečení byla v roce 2013 řada Stedman Active, která je nadále rozvíjena. Celá aktuální kolekce pro rok 2014 se skládá z více než 60 stylů pro ženy, muže, juniory a děti od triček přes polokošile a mikiny až po módní sportovní oblečení.

Využitelnost oděvů Stedman pro reklamní účely je vysoká. Spolu s velkým výběrem v sortimentu, střihů a barev jde o kvalitu materiálu s ideálními vlastnostmi pro potisk. Označení logem Stedman jsou nenápadná a nijak nepřekážejí motivům zadavatelů reklamního textilu.

Tak tedy – Stedman!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag