Trh 3DR má sport rád

02.01.2012

Je před námi rok se dvěma mimořádně významnými sportovními událostmi - Letními olympijskými hrami v Londýně a Mistrovstvím Evropy ve fotbale EURO 2012 v Polsku a na Ukrajině. Z jakých reklamních předmětů budou ke své prezentaci oficiální partneři obou akcí vybírat? Podívejme se na pět nejoblíbenějších skupin předmětů, využívaných při pasivním sportovním vyžití.

olympicsSymboly a další značky významných sportovních událostí jsou chráněny autorskými a vlastnickými právy a za reklamním účelem je mohou používat pouze smluvní partneři organizátorů akcí. Národní a státní symboly, jakými jsou například vlajky a znaky, je možné šířit volně a lze je tedy bez jakýchkoliv právních rizik aplikovat také na reklamní a dárkové předměty.euro
V USA – a v Evropě tomu jistě nebude jinak - jsou v TOP 5 uváděny podle pořadí: šňůrky na krk, trička, čepice a šály, fandiče a podložky nebo skládací židle na sezení.
iMi Partner má tyto předměty zahrnuté v kategorii Volný čas, který v celém obchodním portfoliu zaujímá významných 16 %. Ovšem No. 1 na českém trhu v sortimentu zboží vhodného pro sport - trička a čepice – zákazníci najdou v Reklamním textilu. Ten tvoří 22 % firemního obratu a obě komodity v něm mají silnou pozici.
Ceny triček Stedman, Hanes, Slazenger či Schwarzwolf startují výběr ze stovek modelů v úrovni srovnatelné doslova s cenou jednoho piva.
Je možné, že vaše firma bude chtít do hledišť stadionů vybavit milovníky sportu ve vašich cílových skupinách skutečně originálními oděvy. Výroba triček a polokošil na míru je co do střihu, materiálu i detailů možná od 250 kusů.

Kšiltovka - imi partnerNejpopulárnějšími čepicemi jsou kšiltovky, které lze objednat také se zhotovením na míru. Pro zimní fandění vašim obchodním partnerům a zaměstnancům můžete pořídit letošní novinku - komplet fleecové zimní čepice a šály Ilaria s výběrem ze 6 barev. Oběma doplňky v jednom lze obdarovat prostřednictvím Alessy. Samotné šály s názvem Virgile v 10 barevných variacích k fandění opatřete výšivkou loga firmy či jiného motivu.


Clap tleskačka - imi partnerFandiče! Potřeba dát v ochozech stadionů najevo svou přítomnost a podporu oblíbenému týmu či jednotlivci je obrovská, stejně jako fantazie, jak toho dosáhnout. Třeba právě v naší nabídce fandičů najdete k obdarování ten pravý a možná jej zapojíte i do programu eventu vaší firmy.
šňůrka na krk laccio - imi partner

V TOP 5 reklamních a dárkových sportovních předmětů tedy ještě najdeme šňůrky na krk na zavěšení kdečeho. Jde o drobnost, která však bývá potvrzením individuality a je proto možné si zadat její výrobu na míru. Snad některým z vás ušetříme čas předvýběrem „chytrých“ šňůrek. Na pohled nenápadná Petka si rozhodně zaslouží předponu eko, a jak napovídá sám její název, je vyrobena ze separovaných PET lahví.  Stranou zájmu určitě nezůstane ani jedna z mnoha novinek – šňůrka Laccio s kapsou na mobil. Při aktivním sportu nebo hlasitém fandění - a nezáleží na tom, jestli v létě nebo v zimě – ochranu před vysycháním a praskáním rtů poskytne šňůrka Erika se zavěšenou tyčinkou balzámu na rty. Na páté místo z naší nabídky vybereme praktické skládací polštářky Torsello.

Nabízet praktické nápady za pár desítek korun nás baví! V zájmu snížení nákladů se vyplatí tyto a další předměty si objednat s předstihem. S ohledem na jejich výrobu v jihovýchodní Asii je však potřeba počítat s dodacími termíny 90 až 120 dnů.