Pokročilé
vyhledávání
 

Tří 3. míst v H3DR si ceníme

02.06.2015

Předloni Absolutním vítězem, vloni sedmkrát „na bedně“ včetně dvou prvních míst… Z tohoto úhlu pohledu se letošní tři bronzy v 15. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy mohou zdát jako neúspěch. Proč to tak rozhodně nevnímáme?

Má to více důvodů, ale podívejme se nejdříve na umístění. A když jich tedy vloni bylo sedm a s nimi další sedma nominací, letos jsme získali navíc nominace právě tři. 

V něčem jsme však šťastnou sedmičku zachovali, a to počtem předmětů přihlášených do soutěže. Které to byly a jak uspěly?

1. Čokolyžařská bota RWE - vánoční dárek pro klienty v rámci kampaně "Jsme energií českého lyžování již 10 let". Kategorie: Reklamní gastronomie

2. Sedací vak Marťánek - sedací vak v designu Marťánka. Jednalo se o výhru v soutěži dětí registrovaných v klubu Marťánci a výrazný motiv nemohl nechat chladnými nejen děti, ale i porotu. Kategorie: Aplikace motivu na 3DR (nominace), Reklamní a dárkové předměty pro sport, hobby a volný čas (3. místo)

3. Hrnek s otočným míčem - hrnek s otočným míčem a logem mistrovství světa ve fotbale 2014 byl dárkem pro obchodní partnery firmy FABORY z celé Evropy. Kategorie: Aplikace motivu na 3DR, Volná kategorie

4. Samolepicí čistítko na displej - čistítko na mobil je praktická věc pro každého uživatele mobilního telefonu. Velmi zajímavou aplikaci loga do čárového kódu a inovativní provedení drobného předmětu ocenil klient i porota soutěže. Kategorie: Aplikace motivu na 3DR, nominace v souhrnné kategorii Inovace roku 

5. Sada na tradiční Vánoce - krabička obsahuje vše potřebné pro vytvoření příjemné vánoční atmosféry včetně podrobného popisu vánočních tradic. Obsah: CD s vánočními koledami, prskavky, františek, purpura, skořápky se svíčkami, vánoční svícen, sada dřevěných ozdob, vánoční čaj a ubrousky. Kategorie: Manažerský dárek do 5000,- Kč

6. Misky UNILEVER - zadání klienta: produkt k polévkám Knorr s tématem pro děti. Vznikla spolupráce s KLOKÁNKEM, kdy dětem bylo zadáno téma "polévka" a tužkou měly nakreslit, co si ve spojení s polévkou představí. Vybrána byla jedna kresba, která byla použita na misky ve třech barvách (žlutá, červená, zelená). UNILEVER jako poděkování za spolupráci věnoval KLOKÁNKU své produkty. Společný výsledek i motivující spolupráce nemohly zůstat bez ocenění. Kategorie: Aplikace motivu na 3DR (nominace), Reklamní gastronomie (3. místo)

7. REFLEXNÍ PÁSKY s bublinkami - reflexní pásky chrání děti stejně jako vitamíny. Zvláštností těchto pásků je potisk ve dvou vrstvách. Bublinky jsou tištěny pod reflexní vrstvou a logo v malé ploše na ni. Důvodem bylo zachování co největší reflexní plochy a výsledkem bezpečná a volná cesta na stupně vítězů. Kategorie: Aplikace motivu na 3DR, Volná kategorie (3. místo)

Věříme, že v dalším ročníku opět dosáhneme na výraznější výsledky, ale letošní umístění nás velmi těší. Hvězda 3D reklamy nepatří mezi soutěže, kde by se měřilo množství, ať už času, váhy nebo vzdálenosti. Jde v ní o souhrn více hledisek, jako jsou komunikační cíle, estetika, originalita nápadu či aplikace reklamních motivů a porota, každoročně vybíraná z jiných reklamních odborníků, zadavatelů, kreativců, designerů či pracovníků odborných médií, hodnotí originální sestavu soutěžních prací.

A co především, tím nejdůležitějším umístěním je pro nás pozice lídra na trhu reklamních a dárkových předmětů. Jen pro nás? Jde o pozici, o kterou se jako společnost zaměřená nikoliv pouze na zisk, ale na zákazníky, rádi s nimi dělíme.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag