Pokročilé
vyhledávání
 

V novém čínském roce jen se 3DRvirem!

29.01.2020

Podle čínského kalendáře 25. ledna odešel zemský Vepř a do uvolněného prostoru vletěla železná Krysa. Předcházel ji koronavirus, který naznačil možný charakter nového roku: nezůstane kámen na kameni. Vše ale může být i jinak…

Co udělá hrozba koronaviru se světem, se teprve ukáže, my se však budeme optimisticky věnovat 3DRviru. Dovolili jsme si tak opět vytvořit nový pojem, který ale v našem pojetí má jen samé pozitivní vlastnosti. Tou hlavní je – kvalitní reklamní a dárkové předměty šíří a posilují dobré obchodní vztahy. Zatímco na rok poklidného zemského Vepře jsme se s rozvahou a bez riskování mohli těšit, kovová Krysa od nás do 11. února 2021 (kdy zavládne kovový Buvol) očekává aktivitu a činy. Vepř nám umožnil načerpat energii a ta se teď bude hodit. Aby se však nenaplnilo tvrzení, že nezůstane na kameni kámen nebo jsme se jen bez valného efektu neudřeli, držme se hlavní zásady: dobře promyslet a ujasnit si, co doopravdy chceme, mít motivaci a ctižádost pro to něco dělat a k tomu trpělivost, kreativitu a vytrvalost. Pak svého cíle letos jistě dosáhneme, je však nutné neodkládat první krok! A pozor, Krysa nemá ráda váhavost nebo dokonce lenost a jejich nositele trestá. To ale neznamená, že je nutné se uštvat, naopak – Krysa doporučuje i vydatný odpočinek k regeneraci sil.

Ve prospěch stability právě započatého rušného období může nahrát trocha numerologie. Rok 2020 je ovládán číslem 4, které je spojeno s trpělivostí, pracovitostí, spolehlivostí a houževnatostí, někdy až stereotypem a rozhodně ne vůdcovstvím. To vše by nám mohlo v roce aktivní Krysy napomoci ve vyrovnané cestě vpřed za novým cílem, ale bez zbytečného spěchu či naopak váhání.

Pokud je Vaším přáním utužení obchodních vztahů a získání nových odběratelů nebo dodavatelů, k překonání překážek spojených právě se železnou Krysou Vám pomohou – ostatně jako vždy – dobře zvolené reklamní a dárkové předměty. Nový čínský rok však není jen ve znamení vytrvalého boje za vlastní úspěchy. Nejde v něm pouze o osobní peníze a efekt, ale o společný úspěch s obchodními partnery, spoluzaměstnanci ve firmě, v instituci, spoluobčany v obci atd. Tomu bude nahrávat i fakt, že znamení Krysy má rádo komunikaci, a to nejlépe s úsměvem! Kov posiluje intuici a citlivost a jimi obohacená komunikace tak povede i k obnovení starých vztahů a vysvětlení dávných křivd.

Je dobré připomenout, že letos začíná nový cyklus 12 čínských znamení, protože právě Krysa je prvním v pořadí. Jsme na velkém začátku a letos budeme vytvářet základ a nastavení pro 12 příštích let. Věnujme tedy roku kovové Krysy pozornost, snahu, energii a píli. Předtím je však důležité zvážit, co změnit, přenastavit a začít něco jiného nebo pokračovat ve zvolené cestě, ale určitě lépe a nenechat se nikým a ničím rozptylovat. Přejeme Vám dobré vykročení do roku kvalitativních a kvantitativních změn.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag