Pokročilé
vyhledávání
 

Vaříme a stolujeme s 3DR!

23.04.2020

Současná omezení jsou náročná také psychicky a je na místě si zdravou a vydatnou stravou posílit organismus a dodat dobrou náladu. Ovšem i bez pandemie je reklamní gastronomie mezi reklamními a dárkovými předměty jednou z nejoblíbenějších kategorií.

Kdysi platilo, že co Čech, to muzikant. S ohledem na nepřeberné spousty televizních pořadů o vaření můžeme přísloví upravit – co Čech, to kuchař. Dá se tedy říci, že pokud darujete předmět z reklamní gastronomie, neuděláte chybu. Přecejen – dát si práci a vybrat ze široké nabídky tu správnou komoditu se vyplatí:

Vanilla Season – v reklamní gastronomii je už tradičním lídrem. Značka luxusních dárkových předmětů pro vaření, stolování a relaxaci je na světě již osmý rok a více než šest desítek položek od nádobí a nožů k vaření až po kulturu vína potěší ty nejnáročnější cílové skupiny.

Vaření a stolování – co najdete mezi třemi stovkami předmětů: Vybrané produkty značky Vanilla Season, krájecí prkénka, nože, krabičky a dózy na pokrmy, teploměry do masa, minutky, podtácky, louskáčky na ořechy, servírovací sady, odšťavňovače, brčka na nápoje, ochucovadla a mlýnky, otvíráky, sady naběraček, vařeček a příborů, soupravy na saláty, kuchyňská váha, sítka na čaj, soupravy na fondue i k přípravě koktejlů, atd. Odoláte např. bambusové sadě na sýry a víno Hiroko?

Potraviny - od krabiček, dávkovačů a dóz mintových a dalších bonbónů přes sušenky, čokolády, džem nebo med ve vkusných baleních až po sady kvalitních čajů a káv. Spíše než potraviny tedy lahůdky a opět s výběrem položek Vanilla Season. Ke konkrétní prezentaci kategorie představíme kávu, a když mluvíme o zdraví, tak v bio kvalitě Bio kávu Arabica.

Raklamní gastronomii se v Aktualitách věnujeme často. Zde je malý výběr textů:

Termosky – když skotský vynálezce Sir James Deware v 19. století zkonstruoval nádobu k uchování zkapalněných plynů, zřejmě netušil, jak důležitou pomůckou se v gastronomii jednou stane. Na sedm desítek položek termosek nabízí designové produkty k využití na outdoor, výlety či piknik, ale také do kanceláře nebo zasedací místnosti k podání teplých nápojů při jednáních, jako je např. elegantní novinka Nerezová termoska.

Sklenice - v červnu 2019 jsme se věnovali sklenicím pro všechny letní akce. Dá se předpokládat, že letos v létě to nebude o větších společenských eventech, ale o to více cílové skupiny ocení sklenice k akcím rodinným nebo v úzkém kruhu přátel. A proč svoji pozornost nezaměřit rovnou na ucelenou nabídku sklenic Vanilla Season?

Piknik – že v přírodě chutná nejvíce, se ví odedávna a v tlaku omezení a nařízení souvisejících s karanténou je na místě si dopřát relax v přírodě s něčím dobrým. Přes piknikové koše, batohy a tašky se v textu propracujeme i ke grilování a u obou u nás oblíbených činností se také dozvíme něco z jejich zajímavé historie.

Reklama chutná – v listopadu 2014 jsme obměnili text písně Jiřího Šlitra „Představte si, co jsem měl dnes k obědu: Reklamu!“ Některé odkazy už neplatí, co ale platí stále, že loajalitu obdarovaných získáte jejich dobrým pocitem z předaných dárků. A pokud láska prochází žaludkem, u reklamní gastronomie to bude platit obzvláště. V časech dobrý i těžkých.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag