Pokročilé
vyhledávání
 

Zástěra – rouška pro tělo

08.06.2020

Jeden z nejpraktičtějších předmětů v oboru reklamní gastronomie, to je zástěra. Od pradávna symbol čistoty a práce, v moderním věku účelný pomocník v zálibách jako je vaření a grilování. Tedy reklamní předmět všemi vítaný!

Zatímco ve 33. dílu komoditního seriálu jsme se podrobně zaměřili na župan jako symbol 100% relaxu, zástěra je textilní výrobek určený na práci, ať už profi nebo hobby. Ale pozor, navzdory tomu můžete svým cílovým skupinám darovat mimořádně vydařený dárek, zvláště zvolíte-li tailor made z nabídky více střihů, mnoha barevných provedení, s výšivkou nebo sítotiskem loga či dalších motivů, vtipnými obrázky atd.

Ale i z katalogových položek můžete vybrat tu pravou zástěru:

Některé i ve více jak 10 barvách, 40 % novinek, bez kapes, s bočními kapsami, s přední kapsou (i po celé délce s několika oddíly), s korkovým detailem, s nastavitelnou velikostí, delší, krátké, dlouhé i krátké číšnické, elegantní pro šéfkuchaře, dětské s obrázkem na vymalování a fixy, bavlněné, z netkané textilie, z džínsového denimu, z více druhů směsových materiálů, z plastu, luxusní koženou či z voskovaného plátna, značky The One, sady s chňapkami a rukavicemi,… Představme si některé:

Pro každodenní vaření – klasická dlouhá (65 x 90 cm) zástěra z bavlny pro běžné vaření, ovšem k výběru z 12 barevných variant! Ve velmi přijatelné cenové kategorii jde o dárek pro širší cílové skupiny.

Denimová zástěra – novinka z kvalitního jeansového denimu. Tuhle stylovou krasavici obdarovaný prostě nebude chtít ušpinit!

Barová zástěra – novinka, ideální produkt značky The One pro barmany a barmanky, dokonce v osmi barevných variantách. 100 cm dlouhá a 90 cm široká zástěra ze 65 % odolného polyesteru a 35 % příjemné bavlny. Elegantně obepne pas profesionála v „kamenném“ baru nebo při eventu a nápoje od něj budou chutnat ještě více.

Kožená zástěra – na první pohled luxusní celokožená zástěra s přezkami a dalšími díly z barevně ladícího kovu. Manažerský dárek par excellence pro Vaše obchodní partnery, kteří se na párty před svými přáteli rádi blýsknou perfektně připravenými grilovanými lahůdkami v chlapském pracovním úboru.

Uvedli jsme, že zástěra byl odedávna symbol čistoty a práce. Z jejího jednoduchého provedení je zřejmé, že oděv podobný zástěře musel být vůbec jedním z prvních v lidské civilizaci. Svobodní zednáři ji mají skutečně jako symbol čistoty a nevinnosti s odkazem na dávnou práci s nářadím při výstavbě chrámů, ať již středověkých nebo antických. To až raný novověk z ní udělal oděv jako takový – symbol vzorné hospodyňky. K současným zahradním grilovačkám jistě vedla cesta přes 18. století, kdy nastupující romantismus a zájem o přírodu i život na venkově obohatil kostýmy aristokratek o luxusní zástěry na zahradních slavnostech.

Pokud jsme s nadsázkou nazvali zástěru rouškou pro tělo, je to – doufejme – poslední poznámka ke koronavirové pandemii v Aktualitách. Dobrý restart všem!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag