Pokročilé
vyhledávání
 

7 let s Vanilla Season

12.02.2019

Už posedmé za Vámi přichází katalog luxusních dárkových předmětů pro vaření, stolování a relaxaci značky Vanilla Season.

Podobně jako u nového katalogu předmětů pro outdoor a další venkovní aktivity značky Schwarzwolf Outdoor, je i sedmý katalog Vanilla Season originální. Orientální motivy na titulce, stylový podkladní potisk, položky nově neřazené podle rubrik, kvalitní ilustrační fotografie stvrzující luxusní charakter předmětů a samozřejmě novinky! Tak tedy:

MAGO – pocit luxusu u měkké a hřejivé deky umocňuje perfektní imitace ovčí vlny. Deka je provedena z mikrovlákna, které odvádí vlhkost a zachovává tak příjemné teplo. Mago je inovace v nové barvě a tak jako všechny produkty Vanilla Season v luxusním balení.

TUMAI – sada dvou sklenic o objemu jedné 820 ml! Ideální na gin s tonikem, vodku s džusem či jiné míchané alko a nealko nápoje. Jejich velký objem umožní doplnit větším množstvím ledu a Tumai je tak vhodný pro letní venkovní párty a eventy.

PILBARA SET – sada na víno obsahuje víceúčelovou dvoupákovou vývrtku a chladicí tyčinku s nálevkou. Vývrtka má kovovou pracovní část a rukojeť z elegantního černého plastu. Otvírák zvládne i pivní zátky a k dispozici je také zavírací nožík. Chladicí tyčinka se před použitím vloží na 30 minut do mrazničky a po namontování nálevky se umístí do láhve. Pilbara set pro romantické chvíle u kvalitního vína.

BEERBARA – chladicí kovová tyčinka podle výběru k aplikaci buď na třetinkovou nebo půllitrovou láhev piva. Podobně jako u Pilbara Setu se i tato před použitím vloží na 30 minut do mražáku. Na konci má vypracovaný otvírák na láhev a na opačné straně nálevku. Beerbara? K letnímu grilování praktický pomocník.

HAMEDAM – sklenička o objemu 85 ml s originálním tvarem rozevřeného tulipánu dokáže skvěle kumulovat aromatické ingredience každého aperitivu. S ohledem na použití při různých příležitostech je k dispozici v sadách Hamedam 2 se dvěma skleničkami a Hamedam 6 se šesti.

IWAKI – nejen nápoji živ je člověk, dalo by se říci. Předměty Vanilla Season pro přípravu a konzumaci pokrmů jsme doplnili opravdu parádní novinkou: Servírovací sadou na sýry Iwaki v krásném balení s doprovodnými texty. Obsahuje dřevěné prkénko z akácie a servírovací nůž a vidličku s elegantními dřevěnými rukojeťmi.

Produkty pro gastronomii a trávení volného času jsou na čele trhu reklamních a dárkových předmětů. Značka Vanilla Season zasahuje obě kategorie a je tedy skvělou volbou pro Vaše obchodní partnery a další významné cílové skupiny.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag