Pokročilé
vyhledávání
 

Adieu, Monsieur Cardin …

05.01.2021

Dne 29. prosince loňského roku zesnul slavný návrhář oděvů, spotřebních předmětů, interiérů aj. – pan Pierre Cardin. Je smutné, že první Aktualita roku 2021 je věnována této události, ale je radostné, že Mistrovo dílo zůstává s námi a hlavně – je dostupné všem!

V květnu roku 2016 jsme poprvé představili značku Pierre Cardin a nabídku 18 položek psacích potřeb, jejich souprav a 11 variant dalších kancelářských potřeb. O rok později jich už bylo 39, v roce 2018 celkem 47 a v Katalogu Collection 2019/20 jsme představili již 54 položek!

Rozšiřování sortimentu užitných předmětů této značky pokračuje a v současnosti jich u nás pro své významné cílové skupiny najdete více než sedm desítek!

V nabídce jsou:

Kovová či plastová kuličková pera a rollery, jejich sady, tužky, mikrotužky, poznámkové bloky a sety s pery, obal na smartphone i tablet, konferenční desky a slohy s různým vybavením, kožené pouzdro pro uložení kancelářských potřeb, pouzdra na vizitky, dobíjecí elektrický zapalovač, klíčenky, USB flash disky a soupravy těchto 4 položek s psacími potřebami, nově roušky, vše s certifikátem pravosti a v luxusních obalech!

Už před pěti roky jsme napsali, že Pierre Cardin se narodil v roce 1922 v Itálii a ve 23 letech odešel do Paříže. Jeho začátky tam však ještě nebyly spojeny s módou, ale se studiem architektury, kterou si pro něj přichystal jeho otec. Ta ho později zřejmě přivedla i k jedinečným návrhům interiérů a nábytku, ale umělec se věnoval také práci pro automobilový či letecký průmysl. Zkrátka byl fenomén.

Ve sweet sixties – tedy v době svobodných šedesátek - už naplno vládl jeho unikátní módní styl z 50. let: geometrické tvary, jednoduché linie, inspirace kosmem a hlavně – unisex móda, která slušela mužům i ženám a důkazem toho jsou obleky, kterými zástupy fanynek uchvacovali v prvních letech slávy členové slavných Beatles. Styl se stal jedním z nadčasových módních proudů, po kterém rádi sáhnou mnozí z nás. A hlavně – jak píšeme na začátku – styl a výrobky značky Pierre Cardin jsou dostupné všem, a to včetně kancelářských potřeb.

Tak tedy, au revoir, Monsieur Cardin. Et merci!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag