Pokročilé
vyhledávání
 

Až se jaro zeptá…

27.01.2015

Necháme stranou fakt, že stále více je možné si s jarem splést zimu a podíváme se na sortiment reklamních a dárkových předmětů, které je pro jaro vhodné řešit už nyní. Podle zájmů vašich cílových skupin je jich opravdu velký výběr.

Ten omezíme na reklamní a propagační předměty, které logicky souvisí s venkovními aktivitami s výjimkou nářadí a pomůcek používaných v dílnách všeho druhu. Beztak se v nich většinou provádějí činnosti k „outdooru“ směřující, no a pokud jsme použili pojem outdoor, podíváme se rovnou na něj.

Značka Schwarzwolf Outdoor má slovo přímo v názvu a milovníkům turistiky, cykloturistiky, kempingu a dalších venkovních aktivit nabízí širokou škálu kvalitních dárkových předmětů nejen na jaro, ale pro celý rok. Magické slovo outdoor obsahuje vedle značkového sortimentu Schwarzwolf spoustu dalších možností k výběru, nemluvě o sportu, který jich pro všechny druhy pohybových aktivit nabídne téměř osm set!

Jaro je ale také časem významných svátků – Velikonoc. Letos jsou na začátku dubna a k jejich příjemnému prožití je v nabídce také dost vhodných reklamních a dárkových předmětů, z nichž je možné pro vaše obchodní partnery či zaměstnance sestavit originální velikonoční tailor made. O Velikonocích píšeme každoročně, i když je třeba spojíme s jiným tématem, jako před rokem v článku s příznačným názvem Zahrady a dílny reklamní a dárkové předměty milují. Zahrádkáři, chalupáři, chataři a kutilové si u nás opravdu přijdou na své, a pokud je máte mezi svými cílovými skupinami, pusťte se prosím do výběru. Ten správný čas je už teď.

Vloni jsme spojili téma zahrad a dílen s Velikonocemi, letos tedy i s rekreačním pobytem přírodě – zkrátka lze vybrat reklamní a dárkové předměty pro komplexní jaro.

Reklamní a dárkové předměty pro zahrady a dílny:


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag