Pokročilé
vyhledávání
 

Zahrady a dílny reklamní a dárkové předměty milují

17.03.2014

Kouzlo češtiny umožnilo v titulku naznačit vzájemný vztah záměnou 1. a 4. pádu. Ano, trh reklamních a dárkových předmětů se má u nás s aktivitami na zahradách a v dílnách velice rád. Tolik nadsázka, protože těmi hlavními aktéry vztahů jsou v této záležitosti opět dárci a jejich cílové skupiny.

Tématu zahrad, zahrádek a kutilských dílen se v jarním čase nevěnujeme poprvé. Pro zajímavost uvedeme odkaz na loňský článek, kde jsou až na několik výjimek stále živé hyperlinky zvláště na aktualizované řady (včetně značkových) řemeslnických nářadí, stejně jako odkaz na platný a obnovovaný výběr předmětů vhodných pro zahradu. Ten známe i ze závěru předchozího článku o frisbee.

Kruh se uzavřel a pohledem do minulosti vzdálenější i nedávné bychom téma reklamních a dárkových předmětů pro zahrady a dílny mohli vlastně ukončit… Ale proč opouštět něco, co má většina z nás tak ráda?

Víte, že tzv. zahrádkářství sahá až do středověku, ovšem jako organizovaná činnost se začalo prostřednictvím různých spolků rozvíjet na konci 19. století? V současnosti je Český zahrádkářský svaz s přibližně sto padesáti tisíci členy prý největší nepolitické sdružení u nás. Co zahrádka v kolonii, to nějaká chatka nebo dokonce i dílna a věřte, že zahrádkáři patří k nejpracovitějším a nejvášnivějším kutilům, kteří existují. Pokud zjistíte (nebo už dávno víte), že váš obchodní partner nebo zaměstnanec patří do velké zahrádkářské rodiny (nejen té organizované), určitě ho potěší snad cokoliv vhodného pro jeho hobby. A pozor, obyvatel rodinných domů se zahradou i dílnou je ještě více. Pod již uvedeným odkazem na potřeby pro zahradu je vedle několika pracovních potřeb většina předmětů pro relax, ovšem pod nářadím lze nalézt téměř dvě stě technických lahůdek od multifunkčních nožů přes sady nářadí ve svítilnách, zahradnické i grilovací náčiní až po kufrové sady značkového nářadí. Pro opravdového kutila se odtud nedá nevybrat.

Ke správnému jaru patří jedny z nejvýznamnějších svátků – Velikonoce. Letos jsou na přelomu druhé a třetí dekády dubna. Také jim dáváme prostor, naposledy přede dvěma roky článkem o předmětech na velikonoční stůl. I v něm je většina uvedených položek stále v nabídce, ovšem souhrnný přehled aktuálních reklamních a dárkových předmětů vhodných k Velikonocům je zde.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag