Pokročilé
vyhledávání
 

Desetiletí s Vanilla Season

13.09.2021

Ano, 10 let je na světě značka luxusních předmětů pro radost z vaření, stolování a relaxace – Vanilla Season! Slogan … art of living v novém katalogu naplňuje celkem 43 položek.

Nový katalog se proti loňskému vrací od černobílých fotografií se sepiovým efektem k barvě. Jak jsme uvedli v textu Pro dobrou chuť podzimu, pokrm musí mít i lákavý vzhled a vkusná barevnost už v katalogu k tomu rozhodně přispěje. Ovšem náležitě umělecky stylizovaná prostřednictvím mistrovských fotografií. 

Než se podíváme na předměty Vanilla Season a hlavně její novinky – je jich osm - upozorníme na princip CO₂ neutrality, který jsme rozpracovali už v souvislosti se značkou Schwarzwolf Outdoor. Podobně i zde jsme zvolili ofsetový program s neziskovou společností Sázíme stromy z.ú. , a tak i činíme.

Rubriky jsme ponechali stejné jako vloni a pojďme se na ně tedy s novinkami podívat:

Kouzlo domova – televizní deka Bernina, prošívaná deka Silvreta, deka s imitací ovčí vlny Mago, colar fleece deka Mangaia, hrnek Dabahan, sada 4 korkových podtácků Marioka, chladicí tyčinka na pivo s nálevkou Beerbara, obdoba na víno Pilbara, Pilbara set s vývrtkou, sada na víno Yanaria, elektrický zapalovač Maizuru a láhev na vodu Indaur. A nyní k novinkám:

Bernina – deka z velmi měkkého fleece mikrovlákna se i díky rukávům hodí k příjemným chvílím např. u televize, samozřejmě při použití dalších předmětů Vanilla Season k mlsání či popíjení oblíbených nápojů.

Silvreta– prošívaná deka z materiálu Velboa, tedy 100% polysteru s nízkým vlasem, působícím jako kožešina. Silvreta přesně naplňuje cennou vlastnost reklamních předmětů – multifunkčnost. Lze ji složenou sepnout zipem a používat jako pohodlný polštář.

Marioka– sada 4 korkových podtácků, uložených v elegantním stojánku ze stejného materiálu. Podtácky budou chránit stůl před znečištěním, ale pod skleničkami – samozřejmě ideálně ze skla Bohemia Crystal – i esteticky působit. Tak tedy rubrika:

Bohemia Crystal – elegantní váza Fiji, karafa Paparoa, sklenice a jejich sady Kiribati, Hatta, Tumai, Hamedam (se dvěma nebo šesti kusy), Dilam, Nukualofa, Wangi, Papua (ve třech variantách na šampaňské, bílé nebo červené víno), Moreton a Wanaka (oboje opět se dvěma nebo šesti kusy) a karafa k dekantaci vína Akaroa. Sestavu předmětů z kvalitního skla Bohemia Crystal jsme postupně vycizelovali tak, že uspokojí milovníky všech chlazených nápojů a v této rubrice pro letošek není novinka. Zatím.

Radost z vaření – ve třetí rubrice na Vás čeká krájecí prkénko Ibaraki, sada prkénka a keramických misek Takaoka, servírovací sada na sýr Iwaki, sada sekáčku a prkénka Tanganika, stojánek na vařečku a pokličku Kamakura, mlýnek na sůl Torio, konvička na dochucovadla Nami, porcovací sada Kitakami, nůž Kofu, keramický nůž Kufui, sada nože a 2 pytlíků na pečivo Abadan, sada 3 sáčků na ovoce a zeleninu Baggu a nákupní taška Batna. Radost z vaření nezná hranic a nabízíme k ní hned 5 novinek:

Ibaraki – krájecí prkénko z bambusového dřeva lze používat samo o sobě, ale ukrývá celkem tři barevně odlišené podložky pro krájení zeleniny i ovoce, pečiva a masa. Prostě prkénko, které znamená kulinářský svět!

Torio – mlýnek na sůl nebo koření, který ozdobí i nejlepší kuchyně: je elegantní kombinací skla, bambusového dřeva a nerezu, má nastavitelnou hrubost mletí a k němu používá transparentní, bílé keramické kameny. Krása a účel v jednom!

Nami – dochucovací konvička z borosilikátového skla svou originalitou překvapí každého stolovníka. Na olej a ocet má oddělené zásobníky, které svým jedinečným uložením obě dochucovadla opticky sjednotí.

Kofu – nůž, ve kterém se snoubí německá ocel a japonský tvar Santoku. Tenké ostří umožňuje krájet maso, ryby i zeleninu bez úniku šťávy a široká čepel zase nabírat nakrájené suroviny a přenést do hrnce či na pánev.

Baggu – sada tří sáčků na ovoce a zeleninu z recyklovaného RPET polyesteru, uložených ve větším sáčku z téhož materiálu. Kupovat či skladovat ovoce a zeleninu nikdy nebylo příjemnější.

Zkrátka – Vanilla Season … art of living! A nejen dalších 10 let!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag