Pokročilé
vyhledávání
 

Na dálku, přesto spolu!

15.04.2020

S ohledem na karanténu se řádově zvýšila potřeba informačních a komunikačních technologií. Jsou propojené domácnosti, žáci s učiteli, pacienti s lékaři, ale i svět byznysu a politiky. A mnozí zjišťujeme, co vše nám k lepšímu on-line kontaktu chybí. Mějme na paměti, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Přes tisíc položek ICT je připraveno!

A výběr reklamních předmětů pro PC a mobil je opravdu široký:

Kryty na webkameru, powerbanky všeho druhu (multifunkční se světlem a karabinou, vodotěsné, solární, jako antistresová hračka, bezdrátové, retro, v cestovní sadě s autonabíječkou a USB kabelem,…), nabíjecí kabely (i jako šňůry na klíče), reproduktory, USB flash disky, adaptéry do autozásuvky, magnetické i gravitační držáky na mobil do auta, opěrky a stojánky na mobil (i nabíjecí), nabíjecí podložky, nabíječky do auta, myši (ergonomické, bezdrátové), pouzdra a obaly, nabíječky (solární, bezdrátové), rozbočovače, sluchátka, chytré hodinky, brýle na virtuální realitu, selfie tyče a monopody, wi-fi kamery a objektivy na mobily,… produkty přísně hi-tech nebo s komponenty z přírodních materiálů, mnohé multifunkční, mnoho novinek i v bezdrátovém provedení, styl, vkus, image, design,…

Podívejme se na některé důležité kategorie podrobněji.

Powerbanky - v nabídce je máme už od roku 2014, kdy jsme o nich v Aktualitách informovali poprvé. V současnosti jsou k výběru na čtyři stovky položek včele s unikátními produkty značek Schwarzwolf Outdoor a Pierre Cardin, a to v multifunkčním provedení s ohledem na zaměření jejich cílových skupin. Luxus v podobě konferenční slohy Pierre Cardin Sorbonne je toho důkazem. I mnoho dalších položek této kategorie je vhodných pro obchodní partnery jako manažerské dárky, ačkoliv budou více využity po uvolnění režimu karanténové izolace.

Sluchátka a reproduktory – ať už v klasické kabelové nebo bezdrátové podobě či bluetooth provedení, přes tři sta položek uspokojí uživatele při dlouhých hodinách u PC nebo notebooku. Pokud se při epidemii doporučuje spíše pobyt doma a v malých bytech je více lidí, sluchátka zajistí, že ostatní nebudou rušeni hudbou, filmem či on-line výukou dětí nebo pracovní komunikací rodičů. Bezdrátové reproduktory mají dosah až 10 m, což je případ i hi-tech vychytávky s bezdrátovou nabíjecí podložkou, schopnou nabít jakékoliv kompatibilní zařízení.

K tabletu a mobilu – psychologové radí rodičům, aby po on-line výuce nebo zpracování domácích úkolů zadaných na webu školy, na jejím profilu na sociálních sítích, e-mailem nebo jen telefonem, mělo dítě i čas jen na sebe. Co pro dnešní mladou generaci znamená chytrý mobil nebo tablet, víme. Ze stovek doplňků – pouzdry počínaje, přes napájecí kabely či stojánky a držáky a selfie tyčemi konče – pro potomky Vašich obchodních partnerů výběr je. A při cool designu nebývají ani drahé, jako například Čočka s efektem rybího oka.

USB flash disky – malý, ale praktickým využitím i reklamním efektem velký předmět jsme vychvalovali v osmém dílu komoditního seriálu už před čtyřmi roky. Tehdy jsme připomněli průzkum Advertising Specialty Institute, že 90 % obdarovaných si „flešku“ ponechá právě kvůli její účelnosti.

Doba je hektická a třídí podstatné od nepodstatného. Co dnes víme už jednoznačně, že ICT nabudou ještě většího významu. Protože nám všem pomohly v době krize. Darujte, co pomáhá i na dálku, abyste ke svým cílovým skupinám měli blíž za všech okolností.

 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag