Potisk reklamních předmětů Brno

Zprostředkujeme vám potisk reklamních předmětů. Ať už jste z Brna nebo okolí, využijte našich výhodných cen a široké nabídky různých variant propagačních předmětů, jejichž potisk vám zajistíme na našich moderních tiskařských zařízeních. Využijte služby „potisk reklamních předmětů Brno“- garantujeme rychlé vyřízení a především dodávku až k vám do firmy. Mimo službu „potisk reklamních předmětů Brno“ zajišťujeme pro naše klienty také jiné formy signování propagačních firemních předmětů. Jedná se například o gravírování, vypalování laserem, vyšívání aj.

Vytvoříme Vám potisk reklamních předmětů přesně podle vašeho zadání. 


Z naší nabídky:

 

  Zvolit si můžete z více jak 29 000 reklamních předmětů klasických, tak i luxusních, z nichž si můžete v našem e-shopu vybrat dle libosti a následně si nadefinovat jejich potisk v řadě možných provedení.

 • potisk reklamních předmětů textilních (Brno) např. oblíbený potisk triček,
 • potisk reklamních předmětů kovových (Brno)
 • potisk reklamních předmětů skleněných, keramických (Brno)
 • potisk reklamních předmětů papírových, kartonáže (Brno)
 • potisk elektroniky

V zásadě se dá říci, že potiskneme jakýkoliv předmět, který existuje. Realizace služby „potisk reklamních předmětů Brno“ obsahuje nejen samotnou realizaci potisku, ale také uskutečnění grafického návrhu s následným vaším odsouhlasením, balení a expedici na místo určení. Rádi vám poskytneme také konzultační servis včetně nezávazného nacenění. Často se stává, že zákazníci nadefinují pouze částku, kterou mají na pořízení reklamních předmětů k dispozici, typ předmětu a potřebné množství. Na základě toho vám předložíme několik možných variant, ze kterých si můžete vybrat pro vás tu nejvýhodnější. Službu „potisk reklamních předmětů Brno“ chápe především jako způsob, jak klientovi ušetřit čas při řešení takovéhoto záměru a nabídnout nejideálnější splnění zadání.

Reklamní potisk u naší firmy zahrnuje tyto služby:

 • Grafická příprava – tvorba grafického návrhu pro reklamní potisk vybraných předmětů.
 • Tamponový potisk – reklamní potisk vhodný pro signování menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, otvíráky, krabičky apod.
 • Sítotisk – vysoce kvalitní reklamní potisk zpravidla užívaný na textilní podklad. Sítotisk je vhodný k potisku větších reklamních předmětů, jako jsou např. deštníky, čepice, tašky, kalendáře apod.
 • Transfer sítotisku – reklamní potisk sítotiskem na přenosový papír v opačném pořadí než u přímého tisku na přírodní i umělé textilie. Po natištění se barvy pomocí teploty a tlaku na transferových lisech přenáší z přenosového papíru na potiskované reklamní předměty.
 • Magicprint – moderní metoda digitálního reklamního potisku.
 • CO2 laser– tento reklamní potisk je nejvhodnější pro značení organických materiálů, jako je např. kůže, dřevo, sklo, guma, kov a pro většinu plastových materiálů, keramiku nebo tkaniny.
 • UV tisk – tento reklamní tisk je moderní tisková technologie vhodná pro potisk zejména vícebarevných a rastrových motivů v digitální kvalitě. Potisk je možný na ploché nebo mírně zaoblené reklamní předměty, např.: zapalovače, reflexní pásky, krabičky, tužky, diáře apod. Maximální velikost UV potisku je 60 x 40 cm.
 • Rotační sítotisk – technologie reklamního tisku vhodná pro potisk zaoblených reklamních předmětů, jako jsou např. hrnky, sklenice, popelníky. Materiály vhodné pro potisk technologií rotačního sítotisku: keramika, sklo, porcelán, kov, plasty. Maximální velikost rotačního potisku reklamního předmětu je 150 x 80 mm, počet barev 6.
 • Výšivka – reklamní značení pro textilie. 
 • Ražba – reklamní potisk spočívající v tlakovém vyražení textu či loga do diářů nebo kožených předmětů, jako jsou např. peněženky, klíčenky, pouzdra apod.
 • Sublimace  jedna z nejmodernějších technologií digitálního reklamního potisku zaručující kvalitu fotografie. 

Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti výroby a prodeje reklamních předmětů s potiskem. Je jedno, jestli budete chtít na propagačním předmětu jen logo, webovou stránku či slogan. My se přizpůsobíme vašemu přání. V rámci služby „potisk reklamních předmětů Brno“ pro vás dokážeme vyrobit nejen levné propagační kousky na rozdávání, ale také firemní dárky pro odměňování vašich zaměstnanců i obchodních klientů.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zpracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo si vyberte konkrétní produkty v našem e-shopu.

Potřebujete reklamní předměty s vlastním potiskem?

Nezávazně nám napište nebo zavolejte na 271 071 911. Rádi s Vámi vše probereme.