Pokročilé
vyhledávání
 

Příjemné ceny za designové reklamní předměty a dárky

16.06.2014

Správný design předmětů denní potřeby není pouze o kráse, ale jejím spojení s funkčností, účelností a ergonomickým zpracováním. Dokonce jsme si dovolili zavést termín ergonomická 3DR, tedy taková, která nabízí optimální používání reklamních a dárkových předmětů.

O reklamních a dárkových předmětech z dílny studia XD DESIGN a jeho filosofii jsme v říjnu loňského roku už psali. Jak sami zjistíte v naší nabídce, kvalitní design nemusí být vůbec drahý.

Uvedená nabídka představuje více než 200 v průměru o 14,5 procenta cenově zvýhodněných předmětů z produkce studia XD DESIGN. V podstatě všech se týkají zmíněné vlastnosti. Jde o produkty krásné, účelné, funkční a ergonomické (mnohé i v organickém stylu), s cenami v absolutní většině v řádu desetikorun a stokorun.

Nyní trocha historie. Základy designu najdeme v závěru 19. století, ale jako obor s tímto názvem se začal rozvíjet až v polovině 20. století. Tedy v časech, kdy lidstvo zdrcené válkou zatoužilo po kráse do té doby spíše „jen“ funkčních předmětů. Proč by průmyslově vyráběné užitkové produkty nemohly i pěkně vypadat? Dnes je jejich design stejně důležitý jako architektura ve stavebnictví a špičkoví designeři jsou skutečnými celebritami. Skvělým příkladem uměleckého stylu, který spojil architekturu i design a ve své době na světové úrovni proslavil Československo, byl „Brusel“. V rubrice TREND jsme o něm psali v létě loňského roku v souvislosti s reklamními předměty a dárky ve stylu retro. A protože je designu jen několik desítek let, i jeho retra jsou stále moderní.

Užitkové předměty studia XD DESIGN zahrnují širokou škálu reklamních a dárkových předmětů: od batohů, tašek a dalších cestovních a sportovních potřeb, přes elektroniku a kancelářské pomůcky, nářadí, společenské hry až po gastronomické předměty a mezi nimi hlavně nápojové nádobí.

Design pochází z latinského de-signare, tedy „označení“. „Návrh“ se do pojmu dostal až časem, ovšem zcela určitě i nadále pod ním budeme vnímat slova „značka“ nebo „podpis“, tedy symboly záruky kvality. Stačí vybrat dobrou značku. A tou XD DESIGN rozhodně je.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag