Pokročilé
vyhledávání
 

Přivěšená 3DR

28.02.2018

Hlavním důvodem ponechání si reklamních a dárkových předmětů je jejich využití a jeho poměr k ceně je jeden z nejvyšších u přívěšků. A jestliže druhým rozhodujícím hlediskem je vzhled produktu, z téměř 300 položek si jistě vyberete tu pravou pro každou cílovku.

Zmínili jsme tak i další podstatný fenomén, kterému se agentury v oboru produkce a dodávek reklamních a dárkových předmětů věnují – individualizace. A pokud si ze tří stovek přívěšků, klíčenek a visaček nevyberete podle vašeho přání, stále je zde možnost výroby na míru.

Ve 26. díle seriálu o 3DR komoditách opět uvedeme i celou strukturu nabídky:

Tradiční přívěšky pro vložený lístek s potiskem v různých tvarech (plus lístky), dále: žetony do nákupního vozíku, otvíráky, svítidla (i s ručním nabíjením), stojánek a čistítko na mobil, USB kabel, mikro USB konektor, nabíjecí kabel, hadřík na čištění brýlí, reflexní, píšťalka, bluetooth hledač klíčů, svinovací i skládací metr, srdíčko, smajlík, korková zátka, alkohol tester, kompas, měřič desénu pneu či tlaku, pouzdro na klíče, žárovka, letadlo, autíčko, klíč, zdvižený palec, triko, dres, reflexní vesta, resuscitační rouška, stylus, pejsek, medvídek, kočička, ptáček, rybka, prasátko, volant, domek, děrovačka – srdce; cyklista, kolo, hodinky, loďka, kuchař, fotbalista, dívka, chlapec, vodováha, ve tvaru globu, monitoru, plovoucí, karty z kovu, nové multifunkční přívěšky Atacama a Antisana značky Schwarzwolf Outdoor, …

Přívěšky z kovů, plastů, dřeva, kůže, s pérovým kroužkem či s karabinkou, v dárkových krabičkách, s plátkem kovu k aplikaci motivu laserem, s kondomem, cool nápisy, s autoadaptérem, hrami, řemínkem, s různými nářadími, na zavazadla, držáčky na skipas, na visačky, …

Dále mnoho variant v kombinacích uvedených předmětů a nářadí i bohatý výběr designových položek. Jako praktické přívěšky jsou stále populárnější také USB flash disky.

Že účelnost a atraktivita reklamních a dárkových předmětů z nich dělá nejefektivnější nástroj reklamy, jsme psali mnohokrát, například v září 2014. Víme, že praktické využití je rozhodující pro ponechání 3DR produktu u téměř 80 % obdarovaných, a protože klíče u sebe nosí každý z nás, přívěšek nebo klíčenku uvítají určitě všichni. Přívěšky mohou být přivěšovány (proto je ve slově správněji „š“ a ne přívěsek) nejen ke klíčům, ale k dalším důležitým drobnostem, aby nedošlo k jejich ztrátě. Historii přívěšků lze sledovat právě s dějinami klíčů. Ty jsou jako důležitý artefakt prokazatelně známy od 8. století př. n. l. z antického Řecka. Pro potvrzení významu byly původně nošeny na řetězech z cenných kovů, ale s ohledem na rozvinuté šperkařství těch dob je tak logická i existence přívěšků, materiálem a zdobením zdůrazňujícím význam klíče.

Designové a materiálově mimořádné přívěšky ke klíčům vašich důležitých partnerů jsou k dispozici i dnes, stejně jako elegantní rozdávací předměty pro koncové zákazníky. I u nich je na místě s ohledem na jejich větší počet a význam investice obrátit se na spolehlivého dodavatele.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag