Pokročilé
vyhledávání
 

Pro letní 3DR hrátky za každého počasí

04.04.2016

Společenské, stolní a sportovní hry co do tržních objemů sice mezi reklamními a dárkovými předměty nepatří k TOP, ale cílovými skupinami jsou přesto velmi vítány. Přinášejí jim radost, tedy pocit, který významně posiluje loajalitu obdarovaných k dárci. A na léto jsou tím pravým dárkem.

Hry jsou příliš široký pojem na to, abychom je zařadili do komoditního seriálu, ale i tak si s nimi trochu „pohrajeme“. V článku o tom, že trh 3DR v USA sílí, jsme uvedli zajímavá data asociace PPAI, ovšem informace o podílu her na tamním obřím trhu reklamních a dárkových předmětů najdeme až na konci tabulky. Tento sortiment má od 2010 na prodejích necelá 2 %, nicméně od roku 2012 je zaznamenán nárůst (viz graf).

A co se pod skromnými čísly skrývá? Společenské a stolní hry nabízejí znamenitou volbu dárků pro celý rok, tedy i pro letní večery na verandách chat či terasách hotelových pokojů přímořských destinací, případně pro příjemné trávení deštivých dnů. Ze tří desítek položek je možné vybírat k různým komunikačním záměrům: od hlavolamů, mikáda či domina pro rozdávací reklamní předměty až po manažerské dárky, jako jsou sady stolních her či šachy.

Stejné možnosti nabízí hry na ven, kterých je více než pět desítek - od velkého výběru levných plastových frisbee přes plážové pálky až k fotbalovým míčům (např. značky Slazenger), případně sadám hry petangue.

Vrátíme se do „stínů horkého léta“ loňského roku a prostřednictvím článku o reklamních a dárkových předmětech ve službách prázdnin vám doplníme výběr položek pro kompletní léto. Na rozdíl od tehdejšího zveřejnění v červenci nabídku pro zakázkovou výrobu uvádíme včas. A pokud se někdo bude chtít projít archivem zpráv ze světa reklamních předmětů, najde desítky článků souvisejících s létem.

Zmínili jsme plážové pálkové sporty, a protože jde ve většině o hravé formy badmintonu, podívejme se na historii tohoto slavného sportu. S ohledem na jeho krásu nepřekvapí, že předchůdce hry znal téměř celý svět od staré Číny přes Koreu, Japonsko a americké Indiány až po středověkou Evropu. Moderní varianta se ovšem podobně jako polo na náš kontinent dostala přes Spojené království z Indie.

Ale od historie k blížící se letní sezóně: užijte si v něm vy i vaše cílové skupiny 3DR hrátky plnými doušky!


">graf_hry

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag