Pokročilé
vyhledávání
 

Škola v létě? Ne, ale školní reklamní předměty ano!

16.07.2013

Pokud nás archiv článků v rubrice Zprávy ze světa reklamních předmětů neplete, o reklamních dárcích z oblasti pomůcek pro školáky a studenty jsme v minulosti psali dvakrát. Tedy nyní do třetice téměř všeho dobrého.

Téměř všeho proto, že v nabídce reklamních a dárkových předmětů vhodných pro školy lze nalézt opravdu téměř vše, co ratolesti vašich zaměstnanců a obchodních partnerů ke studiu na školách všech stupňů potřebují. A vše (tentokrát bez téměř) je dobré.
Ve zmíněných starších textech z června 2009 a června 2012 jsme uvedli, že mnohé se dá pořídit velmi levně a že příprava na školu začíná v oboru 3D reklamy vlastně už v úvodu léta. Obojí platí nadále. Mnohé z tehdy odkazovaných předmětů však byly nahrazeny novými a tak stojí za to si více než pět set reklamních předmětů a dárků v aktuální školní nabídce projít a inspirovat se jimi pro své komunikační kampaně.
Seznamy pomůcek pro žáky základních škol se mohou podle jednotlivých škol mírně lišit, ale batoh na školní potřeby a učebnice potřebují (bohužel) všichni žáčci už od první třídy. Bohužel proto, že by bylo samozřejmě lepší do školy chodit „nalehko“ jen s domácími úkoly a učebnice i pomůcky mít ve dvojím provedení doma i ve škole. V batohu nesmí chybět penál mimo jiné s tužkami č. 1 a 2, ke kterým brzy přibude i pořádné pero. Tento odkaz vede k velmi nadčasové nabídce bezmála patnácti set položek psacích potřeb, z nichž lze čerpat skvělé dárky pro všechny věkové kategorie nejen žáků a studentů.
Vraťme se však ještě do dětství. Mezi důležité školní pomůcky patří potřeby pro výtvarnou výchovu, ať již jde o pastelky, vodové barvy nebo voskovky, které lze společně darovat v rámci výtvarných sad.
Výzbroj v podobě informačních a komunikačních technologií je stále důležitější součástí výbavy pro studium a příslušenství ke všem přístrojům (chytrými mobily počínaje a notebooky konče (?)) tak je a zůstane oblíbeným sortimentem při výběru reklamních a dárkových předmětů. Před dvěma roky jsme uvedli odkaz na tašky k laptopům, nyní nabídku rozšíříme o nové doplňky k tabletům – pouzdra, stojánky, dotyková pera… Je zcela jasné, že klasické osobní počítače míří do historie a těšme se tedy na nové možnosti, jak v oblasti ICT obdarovávat.
Dva roky starý text jsme zakončili nabídkou konferenčních desek, stejně tak učiníme nyní, jen trochu šířeji. Ve vyhledavači iMi Partner se po zadání klíčového slova „blok“ otevře přehlídka několika set poznámkových zápisníků, konferenčních sloh i desek, které jsou sice ve své většině spíše pro „prvňáčky“ středních a vysokých škol, ale i pro děti se tu najde leccos příhodného. Co třeba už na pohled pěkné zápisníky z recyklovaného papíru v úvodu nabídky? Koneckonců co vhodnějšího může darovat firma či organizace dětem svým cílových skupin při respektu k CSR, než předmět nenásilně vychovávající ke vztahu k životnímu prostředí a současně k tak důležitému psaní rukou?

Znovu si troufneme napsat, že škola v oboru reklamních a dárkových předmětů začíná právě nyní. Takže, máte-li už vybráno…

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag