Pokročilé
vyhledávání
 

Trendy pro školáky? iMiTrendy!

19.08.2020

Zanedlouho vypukne nový školní rok. Nechme stranou jeho podobu s ohledem na měnící se vývoj kolem koronaviru a podívejme se na jistoty, kterých není nikdy dost: Do třetice prolistujeme katalog iMiTrendy a jeho nabídku právě pro školáky a studenty.

Jak důležitou jsou pro obor reklamních a dárkových předmětů generace Y (mileniálové) a Z (narození po roce 2000 a někdy nazývaní „digitální domorodci“), jsme psali před více než rokem. Jen na první pohled je paradoxem, že obě generace zajímají hlavně dvě kategorie reklamních nástrojů – prastarý dárek a proti němu naopak supermoderní sociální média. Víme, že vhodně vybrané reklamní předměty a dárky vedou většinu příslušníků těchto generací k rozhodnutí stát se v budoucnu zákazníky darujících. V minulých dvou Aktualitách jsme Vám také představili nový katalog iMiTrendy se 400 novinkami a produkty s neokoukaným designem a technologickými i eko vychytávkami, což je přesně to, co mladou generaci zajímá. Vybírat pro ni z tohoto katalogu je tak skutečně výhodná investice do budoucí klientely. Zde je výběr ze všech rubrik:

Eko – prohlídku začneme třeba od šňůrky na krk Buradaj, vyrobené z kukuřice. Následují psací sada Idiofa v ekologickém bavlněném pouzdře, kuličková pera z papíru Diabal a Tibano, USB flash disk Agrigento s obalem ze dřeva či bambusu a žák nebo student zaujme spolužáky i parádní powerbankou s bambusovým povrchem Leonfa.

Volný čas – mladým jde o image. Potomci Vašich cílových skupin budou vypadat cool v těch správných slunečních brýlích. Jsou jimi Rustina s obroučkami z pšeničné slámy a plastu a nožičkami z bambusu, bezobroučkové Lurdy a Malago, oboje s plastovými nožičkami a tónovanými skly, ale i Tangero s konstrukcí z bambusového vlákna.

Domácnost – je jisté, že většina předmětů v této rubrice není primárně pro děti a studenty, ale přecejen zde najdeme designový bluetooth reproduktor Lunes v podobě měsíce, který nabízí dvě intenzity svícení. Třemi režimy osvětlení vládne zvlhčovač vzduchu Nages, který vodu nebo aroma mění na osvěžující mlhu ultrazvukem. Oboje bude na pracovním stole působit velmi inspirativně a při domácím studiu i osvěží.

Nářadí – zde jsme samozřejmě nemohli pominout reflexní pásek na ruku Natano. Plnobarevný potisk je možný pod retroreflexní fólií a s ohledem na cenu jde o rozdávačku s mimořádným sdělením a jedinečným reklamním efektem: hlídáme bezpečnost Vás a Vašich dětí.

Rozdávačky – v předchozí rubrice jsme vybrali jeden rozdávací předmět, zde můžeme směle dát odkaz na rubriku celou. Všech 25 položek jsou vhodné dárky pro děti Vašich cílovek – přívěšky, klíčenky, šňůrky, papírové krabičky se čtyřmi druhy mlsání, kartonový domeček, sada elektrického vláčku, sady pastelek, omalovánky, plyšáci, frisbee pro psy, sady karet, dětská nákupní taška a stahovací batůžek s omalovánkami.

Psací potřeby – podobně jako s rozdávačkami je to také s psacími potřebami. Všech 18 položek jsou vhodné reklamní dárky pro žáky a studenty. Pro ty první zde najdete ekorozdávačky v cenách kolem 10 korun, pro druhé – ale i pro jejich rodiče mezi významnými obchodními partnery – lahůdky značek Pierre Cardin a Rotring.

Kancelář – na počet položek nejbohatší rubrika obsahuje dvě kategorie sortimentu. Překvapivě nezaměříme pozornost na elektronické předměty, ale na – papír! Jde o sortiment v pestrém cenovém spektru od papírových kostek, note-it, lepicích lístků, přes poznámkové bloky a zápisníky až po luxusní sady Pierre Cardin. Ruční psaní je potřeba trénovat.

Tašky – ze škály sportovních tašek, batohů (i těch na notebook), ledvinek, tašek nákupních, plážových i papírových více upozorníme na sortiment stahovacích batohů, který uvádí Paliver v šedé, červené a modré variantě a uzavírá Paladeso s celým potisknutým povrchem. Jsou jednoduché, elegantní, barevné, účelné – přesně pro mladou generaci! Speciální pozornost si zaslouží reflexní stahovací batoh Denison značky Schwarzwolf Outdoor.

Deštníky, čepice – děti by cestou do školy a z ní zmoknout rozhodně neměly, ale my se podíváme na čepice. A mysleme rovnou na zimu: hned na úvod je tu Mogoton ze 100% akrylu, prošívaného reflexní nití a s příjemnou fleece podšívkou ze 100% polyesteru. Z nákrčníku je snadno čepice, tedy dva v jednom. Podtrhnout firemní barvy můžete výběrem vláken pro elegantní zimní čepici Riotola v kombinaci se šálou ve stejném designu.

Textil – vybrané oděvy jsou pánské, dámské nebo unisex a začínají velikostí S, tedy si zde na své přijdou studenti. Pro děti najdete možnosti výběru v jednotlivých kategoriích reklamního textilu.

Kalendáře – kalendáře a diáře Vás budou potomkům obchodních partnerů a dalších cílových skupin připomínat celý kalendářní rok 2021, ale z katalogu iMiTrendy pro ně vybírejte ten pravý reklamní dárek už pro nový školní rok.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag