Pokročilé
vyhledávání
 

Výšivka – princezna mezi tiskovými technikami

16.03.2020

Chystáte vlajku města, obce, spolku nebo klubu? Chcete obchodním partnerům věnovat výjimečný dárek ze sortimentu značkového reklamního textilu? Zde je k aplikaci motivu výšivka! Pátý díl seriálu o tiskových technikách je právě o ní.

U výšivky samozřejmě nejde o potisk, je jedinečná a krásná, i proto ji můžeme nazvat princeznou mezi tiskovými technikami.

Jestliže sítostisk lze vedle nejčastějšího textilu použít na více druhů materiálů, výšivka je zde výhradně pro výrobky z textilu. I tak je škála pro ni vhodných předmětů široká: ručníky, osušky, župany, deky, nákrčníky, čepice (od kšiltovek po zimní), čelenky, šály, plédy, tílka, trička, polokošile, košile, mikiny, svetry, pulovry, vesty, bundy, teplákové a další sportovní soupravy, zástěry, utěrky, tašky, …

Textilní materiály jsou pro tuto techniku prakticky neomezeny – od obyčejné bavlny přes funkční mikrovlákna až po kvalitní vlnu či hedvábí, takže důležitější je rozhodnout o vhodnosti výšivky, která není nejlevnější a cenu navyšuje mimo jiné i vyvzorování. Těžko pro aplikaci loga výšivkou zvolíme např. bílé triko z obyčejné bavlny v řádu desítek korun jako dárek pro široké cílové skupiny. Ovšem od renomované oděvní značky pro obchodního partnera, to už je jiná káva. Tak tedy, pětice značkových oděvů:

Schwarzwolf Outdoor - v rámci předmětů pro vyznavače turistiky, cykloturistiky, kempingu a outdooru jsou početně jednou z nejvýznamnějších kategorií právě oděvy. I když jde vesměs o výrobky z funkčních materiálů pro extrémní klimatické podmínky, oděvy mají svůj styl, jsou módní a výšivka u nich podtrhne charakter cíleného manažerského dárku.  

Stedman - využitelnost oděvů Stedman pro reklamní účely je mimořádná: s velkým výběrem v sortimentu, střihů a barev jde o kvalitu materiálu s ideálními vlastnostmi pro potisk i výšivku. Označení logem Stedman je na oblečení nenápadné a nijak nepřekáží Vašemu logu a dalším motivům.

Payper - italské oděvní značky mají ve světě odívání a módy zcela jedinečné postavení a jména jako Armani, Gucci, Diesel či Benetton jsou u nás dostatečně známé. Před pěti lety jsme si dali inspirativní úkol, aby u nás na trhu luxusního, značkového reklamního textilu našly místo elegantní, vkusné a stylové oděvy značky Payper. Díky Vám se to daří.

Slazenger – britská klasika vznikla už v roce 1881 jako značka sportovní elegance. Začala oděvy a doplňky pro tenis a dokonce byla dlouho jediným výrobcem tenisových míčků pro Wimbledon. Později zamířila mimo jiné i do golfu. Elegance a pohodlí, to je Slazenger … a na něm výšivka Vašeho loga.

Elevate – na 90 položek této kanadské značky, jež byla dokonce partnerem zimní Olympiády ve Vancouveru, v sobě spojuje eleganci oděvů pro městské nošení s outdoorovou účelností.

Výšivky jsou v nálezech prokázány už ve starověké Indii a Egyptě. V Evropě je nejstarším dochovaným exemplářem tkaniny s výšivkou téměř 70 metrů dlouhá tapisérie z Bayeux, umělecky dokumentující historii vpádu Normanů do Anglie. A nebyl by to vrcholný novověk, aby nepřinesl první vyšívací stroj, konkrétně ve Francii v roce 1829. Dnes se výšivky provádějí na speciálních strojích řízených počítači a v nabídce jsou i 3D výšivky, aplikované, vícevrstvé aj.

Zbývá vybrat ten pravý reklamní textil, kterému bude výšivka slušet jako vyšitá.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag