Pokročilé
vyhledávání
 

Vyšší level outdooru? Hi-trek!

31.05.2017

Spojit slova hi-tech a trek v jediné je zcela na místě a nejde o prázdný pojem na efekt. Naplňujeme ho širokou škálou hi-tech výstroje a výzbroje pro bezpečnější a komfortnější prožití cest všech typů.

Dávní hrdinové jako Livingstone, Amundsen či Hillary by na svých objevitelských cestách jistě ocenili současné vybavení, ale s velikým úspěchem se spokojili s tím, co bylo v jejich epochách k dispozici. V současnosti opravdu prožíváme vysoký level nejen náročného outdooru, ale i kempování, turistiky ve městech, krátkodobých sportovních aktivit v jejich parcích a okolí, cykloturistky nebo jen relaxace při grilování na zahradě. Výčtem jsme vlastně charakterizovali kompletní nabídku značky Schwarzwolf Outdoor, která nabízí technologické vychytávky od oděvů přes brýle, optiku, svítidla, batohy, cyklopotřeby, nože, nářadí až po turistické potřeby všeho druhu.

Minulým článkem jsme podrobněji rozvedli jeden z hlavních trendů v oboru reklamních a dárkových předmětůzdraví, životosprávu a regeneraci. Dnes se tedy podíváme na další významný okruh, kterým je cestování a objevy a stejně jako předchozí jsme ho uvedli už na konci loňského roku. Tehdy jsme poskytli odkaz na téměř pět stovek položek, z nichž velký podíl tvoří předměty pro aktivní pobyt v přírodě: baterky (i čelovky), svítidla a nože (i s více nástroji). Při pohledu na ně je zřejmé, co mají společné – vysokou vnímanou hodnotu při malé hmotě. V podstatě jde o předměty „do kapsy“ a většina z nich si zaslouží charakteristiku hi-tech - co do použitých materiálů i jejich účelného zpracování a využití.

Odolný a bezporuchový pomocník je v přírodě nedocenitelný, zvláště proto, že na tom může záviset i zdraví uživatelů. Tím jsme u spojení obou trendů – cestování a zdraví. Reprezentují je monitory aktivity, hit zdravého životního a sportovního stylu současnosti. Mají podobu atraktivních náramkových hodinek a podle typu dokážou majiteli podávat důležité informace: o aktivitě a nečinnosti, spálených kaloriích, cestovní vzdálenosti, kvalitě a délce spánku, o počtu kroků, dále obsahují hodinky a budík, umožňují nastavení cíle, notifikaci na chytrý telefon, integraci se sociálními sítěmi a některé měří tepovou frekvenci, jako například Multisportovní hodinky e-ink.

V cestovatelském trendu jsme zmínili i objevy a také zde máte svým vybraným cílovým skupinám co nabídnout. Skutečný cestovatel se rozhodně neobejde bez pořádného dalekohledu, ovšem jde mu i o zachování kvalitních záznamů z cest. Akční kamera Guldan s 11dílným příslušenstvím včetně voděodolného pouzdra, držáku na helmu a kolo, umožní videozáznam v HD kvalitě a v délce až 70 minut!

Akční fotoaparát s 360stupňovým snímáním má v příslušenství 19 dílů. Zmíníme „jen“ voděodolné pouzdro, které využijí potápěči až do hloubky 30 metrů! Přístroj je vybaven slotem na SD karty pro rozšíření paměti až o 128 GB. S baterií s kapacitou 1 000 mAh je možné nasnímat až 2 hodiny videa.

Tak tedy, hi-trek sezóna právě začíná!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag