Pokročilé
vyhledávání
 

3DR Trendy 2016

23.11.2016

Na sklonku roku bývá zvykem bilancovat. Nikoliv vzpomínat na uplynulé období s nostalgií, ale hodnotit s pohledem do budoucnosti. Ta začíná dnes. Jaké trendy v oboru reklamních a dárkových předmětů roku 2016 k ní vedou?

Tyto trendy sdílíme jako jediná společnost v České republice s asociací IPPAG, která je partnerstvím lídrů ve výrobě a obchodu s reklamními a dárkovými předmětů z téměř třiceti zemí (více zde). Tak tedy, jaké trendy spoluurčovaly 3DR trh v letošním roce?

Párty, oslavy – každý den se odehraje nějaké vítězství, ať již v pracovním nebo osobním životě, a je co slavit. Reklamní a dárkové předměty pro párty a oslavy jsou jedny z nejvítanějších: koktejlové soupravy, pomůcky na grilování, chladící kostky, solární lampičky, zahradní mobiliář, soupravy na víno, chladící tašky a kyblíky, fondue sety, … Předměty pro slavnostní chvíle či „jen“ relax s blízkými, zaměstnanci či s obchodními partnery jsou také osou značky Vanilla Season. Koneckonců, právě značkové předměty jsou jedním ze sílících trendů 3DR trhu.

Cestování, komunikace a objevy – člověk je „on the road“ od počátku své existence. Moderní doba má za cíl cestování nejen usnadnit, ale dát mu i styl a komfort. Moderní technologie a materiály umožňují otevřít si kancelář třeba i v přírodě a být v kontaktu s celým světem, stejně jako stát se moderním zálesákem a objevitelem. Na cestách je nutné být také vhodně oblečen a kdo prochází nevyšlapanými cestami, musí být vybaven správnými oděvy.

CSR – společenská odpovědnost je v současnosti nejen trendem, ale základní podmínkou seriózního podnikání. V oblasti 3DR komunikace ji lze mimo jiné prezentovat reklamními a dárkovými ekopředměty.

Regenerace – nelze sice vrátit mládí, ale udržet si zdraví je nejen možné, ale pokud máme obstát v náročném světě, i nutné. Zvláště, když je péče o zdraví spojená se snahou udržet si mladistvý vzhled a u žen také krásu.

Jaké trendy očekáváme v příštím roce? Díky vzájemné výměně zkušeností v rámci asociace IPPAG, sdílení inspirací a monitoringu trhů na celém světě, to budeme vědět. Můžeme pak klientům pro jejich efektivní komunikaci poskytovat ty nejlepší a nejvýhodnější reklamní a dárkové předměty.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag