Pokročilé
vyhledávání
 

Zdraví je trendy!

18.04.2017

Pomíjet, co právě „jede“, se ve 3D reklamě nevyplácí. Pohybujeme se v prostoru nejen praktického využití produktů, ale také vzhledu, vkusu, stylu, módy, designu,… Už dlouhodobě je trendy zdravý životní styl a vhodnými reklamními a dárkovými předměty pro své cílové skupiny můžete podtrhnout tvrzení, že taková je i sama 3DR.

Vše nahrává faktu, že letos se vyplatí vypadat dobře. Jsme ve znamení ohnivého Kohouta, který má rád nejen upřímnost a perfektní práci, ale také pozornost a obdiv okolí. Když jsme si vyprávěli o trendech roku 2016 ve 3DR, významné místo jsme dali právě reklamním a dárkovým předmětům podporujícím regeneraci, zdraví, vzhled, stejně jako sport, pohyb, společenský život atd.

Jaro láká k optimismu, naději, inspiraci, pozitivní energii a právě jejich spojení s vhodnými reklamními a dárkovými předměty využívanými v průběhu komunikačních kampaní ještě více posílí loajalitu obdarovaných se značkami a společnostmi dárců.

Po jaru i léto je spojené s čerstvými chutěmi a vůněmi a osvěžujícími nápoji. Hydratace - tedy zavodnění – je v centru nabídky většiny z pěti desítek nádob určených k příjemné konzumaci všech druhů studených nápojů. Sklenice, karafy, láhve, dekantery, pohárky, kelímky a džbánky z několika druhů zdravotně nezávadných materiálů jsou vzhledem ke vkusnému designu samy inspirací ke zdravému i stylovému pitnému režimu.

Nežijeme, abychom jedli, ale jíme, abychom žili… Staré přísloví má pravdu, ovšem jídlo samotné je součástí života, koneckonců při jeho přípravě a konzumaci strávíme denně několik hodin. K tomu, aby se z celého procesu stala zážitková i zdravá gastronomie, přispěje to správné vybavení pro vaření a stolování: designové, vkusné, barevné, z tradičních i moderních materiálů a nikoho jistě nepřekvapí, že 250 položek je uvedeno výběrem předmětů značky Vanilla Season.

Pro prezentaci zdravé a zároveň chutné kuchyně jsme zvolili několik konkrétních předmětů:

Sada krájecích prkének, 5 v 1 - je jasné, že v kuchyni jediné krájecí prkénko na maso, sýry, ryby a drůbež nestačí. Řeší to vtipný a účelný nápad v podobě „kartotéky“ nabízející odolné krájecí prkénko z bambusu, které skrývá čtyři „listy“ polypropylenových prkének, pro každou surovinu v jiné barvě a s ikonami uvedených ingrediencí na štítcích.

Spirálový kráječ a odšťavňovač, 2 v 1 – příprava čerstvých ovocných i zeleninových šťáv a salátů pro okamžitou konzumaci patří k základům moderní gastronomie. Jednoduché designové a skladné zařízení mnohé z toho umožní i na cestách, v kempu, na chalupě,…

Sada plastových misek a vidličky na salát – jakou převažující barvu mají čerstvé saláty (tedy svěží zelenou), takovou má hlavní miska, vidlička a kelímek s pevným krytem na zálivku. Zvláštní nádobka s oddělenými miskami umožní zvlášť „skladovat“ i další ingredience a se zálivkou je přidat do salátu těsně před jídlem.

Orange sada 4 nožíků na ovoce – nejen na osvěžující smoothie lze využívat sadu různých nožíků na vypreparování dužnin z více druhů ovoce. Barvy i tvary čtyř nástrojů (v neposlední řadě i příznivá cena!) nabízejí skvělou dárkovou variantu pro mladé lidi.

Mixér se dvěma sklenicemi – pokud jsme zmínili, že sadu nožíků Orange využijeme k přípravě smoothie, pak nápoj samotný vyrobíme v praktickém mixéru, s nímž sada nožíků může vytvořit účelný tailor made. Manipulace se dvěma dobře uzavíratelnými sklenicemi je snadná – na sklenici s ovocem a dalšími smoothie ingrediencemi našroubujeme otočený mixer, obrátíme, mixer spustíme,…

Spusťte tedy prosím výběr pro zdravou letní sezónu.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag