Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Statistika nuda je … ale ne ve 3DR!

Statistika nuda je … ale ne ve 3DR!

23.10.2019

A hlavně nám dá cenné údaje o výhodnosti využití reklamních a dárkových předmětů. Tak tedy – kolik obdarovaných co vlastní, jak dlouho, počty reklamních účinků 12 kategorií produktů, náklady na jeden reklamní účinek (CPI) a ke každé z nich nějaká ta zajímavost.

3DR v barvě podzimu

3DR v barvě podzimu

16.10.2019

Podzim je v plném proudu a je nejvyšší čas se podívat na to, jaká barva reklamních a dárkových předmětů s ním ladí. Neutrální hnědá? To pak je z čeho vybírat!

Ten pravý kalendář a diář pro magický rok 2020

Ten pravý kalendář a diář pro magický rok 2020

30.09.2019

Na kalendářích a diářích se harmonická číslovka 2020 bude vyjímat minimálně stejně efektně, jako tomu bylo u 2000. Je před námi poslední rok sice „jen“ desetiletí, ale podle astrologických prognóz rozhodně bude stát za pozornost. Věnujte ji i výběru hitu 3D reklamy závěru tohoto roku – kalendářům a diářům.

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

19.09.2019

Už počtvrté za Vámi přicházíme s katalogem Pierre Cardin. Tak tedy, bonjour, dobrý každý den dalšího roku s luxusními psacími a kancelářskými potřebami této renomované značky.

Vánoční výběr

Vánoční výběr

13.09.2019

A je tu výběr z těch nejvhodnějších vánočních dárků, od rozdávacích drobností za pár korun až po vynikající vína pro obchodní partnery. Je tu Vánoční speciál!

Podzim, podzim přichází…

Podzim, podzim přichází…

02.09.2019

… nadělá mi nesnází, zpíval v jedné své písni Jiří Grossmann. Aby byl blížící se podzim Vašich cílových skupin pokud možno bez nesnází spojených s proměnlivým počasím, je na místě jim pomoci vhodnými reklamními a dárkovými předměty.

Ražba podobná pečeti

Ražba podobná pečeti

28.08.2019

Ve třetím dílu seriálu o tiskových technologiích se podíváme na ražbu. Tato technika se k aplikaci motivů na reklamní a dárkové předměty používá méně než sítotisk a tampontisk (o kterých jsme už psali), ale s jedinečným efektem. Její volbou na vhodných předmětech jako kdybyste své vztahy s obdarovanými potvrdili pečetí.

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

30.07.2019

S blížícím se zářím míníme rok školní, kdy velká část generace Y - tedy mileniálů - a prakticky celá generace Z zasednou do lavic všech typů a úrovní škol i učilišť a budou se připravovat na samostatný profesní život. Investujte do budoucí klientely vhodnými, tedy účelnými a vkusnými reklamními předměty pro úspěšnou výuku!

20 let s Černým vlkem

20 let s Černým vlkem

09.07.2019

Značka Schwarzwolf Outdoor letos slaví 20 let existence. Dospěla do nabídky uceleného systému produktů pro outdoor, sport a další volnočasové aktivity ve volné přírodě pro širokou škálu cílových skupin.

Sklo pro všechny letní akce

Sklo pro všechny letní akce

20.06.2019

Od grilování či pikniku s rodinou i přáteli, přes firemní párty a eventy pro zaměstnance nebo obchodní partnery, až ke koktejlům a zahradním slavnostem – všude je zapotřebí adekvátní nápojové nádobí. Mezi nimi mají nejvýsadnější postavení – sklenice.

Zlatá 3DR!

Zlatá 3DR!

05.06.2019

Na prahu léta se podíváme na reklamní a dárkové předměty ve znamení jeho barvy – žluté. A protože do této škály patří také zlatá, můžeme i v rámci oboru směle použít tradiční zvolání vyjadřující mimořádnou spokojenost: Zlatá 3DR!

iMilénium!

iMilénium!

21.05.2019

Hra se jménem firmy nekončí ani s novým iMi Katalogem reklamních předmětů 2019/20. Předloni iMizace, vloni iMilogie, letos rovnou iMilénium!

Pro reklamní multiefekt

Pro reklamní multiefekt

06.05.2019

Pojem multiefekt je sice známý v souvislosti s elektrickými kytarami, ale pokud pro své cílové skupiny zvolíte některý z téměř 150 multifunkčních reklamních a dárkových předmětů, můžete si být jisti multiefektem reklamním.

Pro zelené 3DR Jaro

Pro zelené 3DR Jaro

25.04.2019

Zelený čtvrtek i celé Velikonoce jsou sice za námi, ale reklamní a dárkové předměty v zelené jsou tu pro svěží jaro dál.

Na malou 3DR je tu tampon

Na malou 3DR je tu tampon

08.04.2019

Ve druhém díle seriálu o tiskových technikách se po sítotisku podíváme na další často používanou technologii – tamponový tisk. Darujete v rámci svých komunikačních kampaní psací potřeby, otvíráky, USB flash disky, klíčenky, přívěšky, zapalovače, magnetky, vizitkáře, krabičky, atd.? Nechte své logo promluvit tamponem!

Logo přímo na čele

Logo přímo na čele

26.03.2019

Čelovka je korunou outdoorového vybavení, ale tento velice praktický a současně efektní reklamní dárek mohou využívat snad všechny cílové skupiny.

Růst trhu a další zajímavosti

Růst trhu a další zajímavosti

18.03.2019

Zpráva Advertising Specialty Institute (ASI) z ledna tohoto roku hlásí, že vloni proti 2017 stoupl v USA objem prodejů reklamních a dárkových předmětů o 4,9 %! V posledních 9 letech roste trh setrvale. Co dalšího říkají studie ASI o výhodnosti 3DR?

Březen - pod deku vlezem …

Březen - pod deku vlezem …

12.03.2019

… duben - ještě tam budem, a pokud pro své cílové skupiny zvolíte dárek v podobě našich dek, jistě s nimi budou chtít zůstat po celý rok!

Je tu jaro, nové 3D reklamy čas!

Je tu jaro, nové 3D reklamy čas!

01.03.2019

Jaro už nic navzdory teplotním výkyvům nezastaví. Je čas adekvátních reklamních a dárkových předmětů!

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag