Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

24.10.2018

Slevy dvou desítek luxusních dárkových předmětů ve výši od 35 % do 50 % jsou opravdu nehorázné! Posuďte sami a hlavně vybírejte pro předvánoční obdarování.

Pro zimní stolování a mlsání

Pro zimní stolování a mlsání

16.10.2018

Reklamní gastronomie je jednou z nejoblíbenějších kategorií reklamních a dárkových předmětů, a to po celý rok. Chladná sezóna nás však s ohledem na klima vede k udržení pohody přípravou dobrého jídla a stolováním intenzivněji než v létě, a pověstnou třešničkou na zimním gastronomickém dortu jsou – Vánoce.

OdNás pro MiVáS

OdNás pro MiVáS

09.10.2018

Mikuláš, Vánoce, Silvestr – odtud slovní hříčka. Pro trojici svátečních chvil závěru roku vybírejte ty pravé reklamní dárky pro obchodní partnery a další důležité cílové skupiny. A právě od nás…

Byl podzim, byl kalendářů čas…

Byl podzim, byl kalendářů čas…

03.10.2018

Slavná Máchova báseň nám byla inspirací k titulku a její milovníci nám to snad odpustí. Opravdu, právě nyní je ten nejlepší čas k realizaci sezónního hitu mezi reklamními předměty a dárky s celoroční působností – kalendářů a diářů.

Le catalogue de Pierre Cardin

Le catalogue de Pierre Cardin

24.09.2018

Popřát k 96. narozeninám - které oslavil 2. července tohoto roku - už panu Pierre Cardinovi nestihneme, ale spolu s námi je můžete oslavit prostřednictvím třetího katalogu jeho luxusních psacích a kancelářských potřeb. Vloni jich bylo 39, letos celých 47!

Ušijte 3DR na míru

Ušijte 3DR na míru

28.08.2018

A nejde jen o reklamní textil. Samozřejmě máme na mysli tailor made, tedy reklamní a dárkové předměty vyrobené na zakázku a přesně na míru požadavkům a potřebám zadavatele. Zvláště v období závěru roku jsou takové 3DR předměty vítané. A proč se jimi zabýváme už nyní? S ohledem na dodavatelské termíny je na vánoční tailor made ten pravý čas.

Slevy versus novinky

Slevy versus novinky

21.08.2018

Prázdniny se chýlí k závěru a škola i pracovní sezóna se kvapem blíží. Vaši obchodní partneři, zaměstnanci a jejich potomci určitě ocení vhodné reklamní dárky, které jim můžete poskytnout v řádu dnů ve slevách za velmi výhodné ceny nebo naopak jako žádané novinky.

Tour de 3DR

Tour de 3DR

07.08.2018

Slovní hříčka odkazuje na nedávno ukončenou slavnou Tour de France, ale hlavně na původ slova turistika. Základem je francouzské tour, což znamená putování, prohlídka, okružní cesta,… Tak tedy, vydejme se na tour s účelnými reklamními předměty a dárky.

Z prázdnin na skok do školy

Z prázdnin na skok do školy

01.08.2018

V Aktualitách už od roku 2009 připomínáme v průběhu léta blížící se začátek školy jako jednu ze sezón reklamních a dárkových předmětů. I letos máte šanci obdarovat děti svých obchodních partnerů a posílit tak vzájemné vztahy. Takže – z prázdnin na skok do školy a zpátky.

Opět nárůst trhu?!

Opět nárůst trhu?!

19.07.2018

Nová data PPAI o vývoji trhu reklamních a dárkových předmětů hovoří jasně: vloni už osmým rokem v USA rostly prodeje, proti roku 2016 o celé 2 miliardy na 23 285 980 409 USD! Co zajímavého dále?

Na kola!

Na kola!

10.07.2018

Zažíváme boom nových cyklostezek a stáváme se zemí cyklistice zaslíbenou. Pořídit si pořádné jízdní kolo ovšem nestačí, chce to i kvalitní výstroj a výzbroj. Trh reklamních a dárkových předmětů s tím počítá.

Kampaň komodit pro kempink

Kampaň komodit pro kempink

28.06.2018

Aby pobyt v kempech byl příjemný, záleží nejen na personálu, jeho službách, ale i návštěvnících a na tom, čím jsou pro pobyt vybaveni. Tedy?

Piquenique? Prostě piknik!

Piquenique? Prostě piknik!

19.06.2018

Moderní piknik vznikl ve Francii a v nové aktualitě si i o tom povíme více. Spojíme-li, že v přírodě chutná dvojnásob a hlad je nejlepší kuchař, máme tu jeden z nejpříjemnějších stylů kultury stolování – piknik! Co vzít s sebou?

Hi-tech hity

Hi-tech hity

13.06.2018

Na konci roku 2016 jsme uvedli trendy reklamních a dárkových předmětů: pro párty a oslavy, k cestování, komunikaci a objevům, dále předměty potvrzující společenskou odpovědnost dárců a produkty pro zdraví a regeneraci. V polovině 2018 přidáme supertrend: špičkové technologie!

To pravé pro mileniály? Reklamní předměty!

To pravé pro mileniály? Reklamní předměty!

04.06.2018

Podívejme se na to, jak významnou cílovou skupinou je generace přelomu tisíciletí z hlediska reklamních a dárkových předmětů. Bez nadsázky platí, že tento druh reklamy je pro firmy a značky ve vztahu k mileniálům jedinečnou investicí do budoucna.

Z3DRAVÍ!

Z3DRAVÍ!

28.05.2018

Stručný titulek obsahuje dva podstatné pojmy: zdraví a 3DR. Co může nabídnout trh reklamních a dárkových předmětů pro zdraví v sezóně letních dovolených a prázdnin?

Čtvrtstoletí iMilogie …

Čtvrtstoletí iMilogie …

14.05.2018

Je to tak, v letošním roce společnost iMi Partner slaví 25 let! Od našich začátků doznala 3DR scéna zásadních změn a je nám ctí, že jsme toho byli - a věříme, že i nadále budeme - aktivní účastníci a spolutvůrci. Jubileum slavíme i novým katalogem!

Ekoprint a jiné

Ekoprint a jiné

30.04.2018

K rubrice reklamních a dárkových předmětů z papíru a psacích potřeb – iMi Print – můžeme přiřadit i jednu virtuální: Ekoprint. Posilujeme tak nejen sortiment vkusných a k přírodě šetrných produktů, ale i naši firemní společenskou odpovědnost.

Pocity a dojmy – a co na ně statistika?

Pocity a dojmy – a co na ně statistika?

16.04.2018

Co ovlivní potřebu a chuť navázat a prohlubovat spolupráci, uzavřít obchod? Dobrý pocit a dojem z nich. Do jaké míry jsou tyto zásadní psychoemocionální stavy ovlivnitelné dobře nebo špatně vybranými reklamními předměty a dárky, jsme dokladovali mnohokrát. K dispozici je i nová statistika.

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

09.04.2018

Kdy jsme se v Aktualitách věnovali zahrádkám a kutilským dílnám naposledy? Dávno před čtyřmi roky! Tedy obnovená premiéra: je tu jaro v plné síle a chalupy, chaty, zahrádky a dílny čekají. Na co? Na hospodáře, a pokud jsou mezi nimi vaše cílové skupiny, pak i na to správné vybavení. Právě od vás a samozřejmě ve znamení 3DR.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag