Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

2 000 000 do 7 dnů!

2 000 000 do 7 dnů!

10.12.2018

Nejde o žádnou loterii či investici, slibující „zaručené“ výhry a příjmy všem, ale o skutečnou jistotu: opravdu většinu z více než dvou milionů (!) reklamních a dárkových předmětů na skladě dodáme do týdne. A nejen o Vánocích.

A bylo 3DR světlo … No. II

A bylo 3DR světlo … No. II

03.12.2018

Jak naznačeno, stejný titulek jsme už jednou použili. Po elektrických svítilnách se nyní podíváme na mnohem starší zdroj světla – svíčky. Jak prostý, ale dokonalý předmět a v různých úpravách a setech také krásný reklamní dárek, který dává živé světlo.

Reklamně efektivní skiareály – No. III

Reklamně efektivní skiareály – No. III

26.11.2018

Podobně jako v letech 2014 a 2016, budeme i letos doufat v normální zimu se sněhem a svým obchodním partnerům obnovíme či doplníme výstroj pro zimní sporty.

Pro vánoční brand

Pro vánoční brand

15.11.2018

Vánoce mají svou mimořádnou identitu a hodnotu, tak proč tyto aspekty neposílit u svých obchodních partnerů vhodně vybraným značkovým dárkem? Zvláště, když manažerské dárky podporují obchod?

Relax!

Relax!

08.11.2018

Ve volném čase nejen sportem a přípravou dobrého jídla živ je v zimě člověk. Po náročných pracovních a zájmových aktivitách přijde vhod relax a odpočinek, a protože venku je zima, je třeba se i prohřát. Trávit příjemný čas v koupelnách s reklamními předměty a dárky od nás – to je relaxiMizace!

Co nového na zimu?

Co nového na zimu?

01.11.2018

Po lákavých slevách značky Vanilla Season před přípravou nabídky pro rok 2019 tu máme 73 designových a hi-tech vychytávek v katalogu What’s New 2018 – Zimní vydání. Trendy předměty šesti kategorií – tašky a cestování, nápoje, technologie, audio, kancelář a outdoor jsou připraveny!

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

24.10.2018

Slevy dvou desítek luxusních dárkových předmětů ve výši od 35 % do 50 % jsou opravdu nehorázné! Posuďte sami a hlavně vybírejte pro předvánoční obdarování.

Pro zimní stolování a mlsání

Pro zimní stolování a mlsání

16.10.2018

Reklamní gastronomie je jednou z nejoblíbenějších kategorií reklamních a dárkových předmětů, a to po celý rok. Chladná sezóna nás však s ohledem na klima vede k udržení pohody přípravou dobrého jídla a stolováním intenzivněji než v létě, a pověstnou třešničkou na zimním gastronomickém dortu jsou – Vánoce.

OdNás pro MiVáS

OdNás pro MiVáS

09.10.2018

Mikuláš, Vánoce, Silvestr – odtud slovní hříčka. Pro trojici svátečních chvil závěru roku vybírejte ty pravé reklamní dárky pro obchodní partnery a další důležité cílové skupiny. A právě od nás…

Byl podzim, byl kalendářů čas…

Byl podzim, byl kalendářů čas…

03.10.2018

Slavná Máchova báseň nám byla inspirací k titulku a její milovníci nám to snad odpustí. Opravdu, právě nyní je ten nejlepší čas k realizaci sezónního hitu mezi reklamními předměty a dárky s celoroční působností – kalendářů a diářů.

Le catalogue de Pierre Cardin

Le catalogue de Pierre Cardin

24.09.2018

Popřát k 96. narozeninám - které oslavil 2. července tohoto roku - už panu Pierre Cardinovi nestihneme, ale spolu s námi je můžete oslavit prostřednictvím třetího katalogu jeho luxusních psacích a kancelářských potřeb. Vloni jich bylo 39, letos celých 47!

Ušijte 3DR na míru

Ušijte 3DR na míru

28.08.2018

A nejde jen o reklamní textil. Samozřejmě máme na mysli tailor made, tedy reklamní a dárkové předměty vyrobené na zakázku a přesně na míru požadavkům a potřebám zadavatele. Zvláště v období závěru roku jsou takové 3DR předměty vítané. A proč se jimi zabýváme už nyní? S ohledem na dodavatelské termíny je na vánoční tailor made ten pravý čas.

Slevy versus novinky

Slevy versus novinky

21.08.2018

Prázdniny se chýlí k závěru a škola i pracovní sezóna se kvapem blíží. Vaši obchodní partneři, zaměstnanci a jejich potomci určitě ocení vhodné reklamní dárky, které jim můžete poskytnout v řádu dnů ve slevách za velmi výhodné ceny nebo naopak jako žádané novinky.

Tour de 3DR

Tour de 3DR

07.08.2018

Slovní hříčka odkazuje na nedávno ukončenou slavnou Tour de France, ale hlavně na původ slova turistika. Základem je francouzské tour, což znamená putování, prohlídka, okružní cesta,… Tak tedy, vydejme se na tour s účelnými reklamními předměty a dárky.

Z prázdnin na skok do školy

Z prázdnin na skok do školy

01.08.2018

V Aktualitách už od roku 2009 připomínáme v průběhu léta blížící se začátek školy jako jednu ze sezón reklamních a dárkových předmětů. I letos máte šanci obdarovat děti svých obchodních partnerů a posílit tak vzájemné vztahy. Takže – z prázdnin na skok do školy a zpátky.

Opět nárůst trhu?!

Opět nárůst trhu?!

19.07.2018

Nová data PPAI o vývoji trhu reklamních a dárkových předmětů hovoří jasně: vloni už osmým rokem v USA rostly prodeje, proti roku 2016 o celé 2 miliardy na 23 285 980 409 USD! Co zajímavého dále?

Na kola!

Na kola!

10.07.2018

Zažíváme boom nových cyklostezek a stáváme se zemí cyklistice zaslíbenou. Pořídit si pořádné jízdní kolo ovšem nestačí, chce to i kvalitní výstroj a výzbroj. Trh reklamních a dárkových předmětů s tím počítá.

Kampaň komodit pro kempink

Kampaň komodit pro kempink

28.06.2018

Aby pobyt v kempech byl příjemný, záleží nejen na personálu, jeho službách, ale i návštěvnících a na tom, čím jsou pro pobyt vybaveni. Tedy?

Piquenique? Prostě piknik!

Piquenique? Prostě piknik!

19.06.2018

Moderní piknik vznikl ve Francii a v nové aktualitě si i o tom povíme více. Spojíme-li, že v přírodě chutná dvojnásob a hlad je nejlepší kuchař, máme tu jeden z nejpříjemnějších stylů kultury stolování – piknik! Co vzít s sebou?

Hi-tech hity

Hi-tech hity

13.06.2018

Na konci roku 2016 jsme uvedli trendy reklamních a dárkových předmětů: pro párty a oslavy, k cestování, komunikaci a objevům, dále předměty potvrzující společenskou odpovědnost dárců a produkty pro zdraví a regeneraci. V polovině 2018 přidáme supertrend: špičkové technologie!

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag