Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Je tu jaro, nové 3D reklamy čas!

Je tu jaro, nové 3D reklamy čas!

01.03.2019

Jaro už nic navzdory teplotním výkyvům nezastaví. Je čas adekvátních reklamních a dárkových předmětů!

Starý dobrý sítotisk

Starý dobrý sítotisk

21.02.2019

Teprve s aplikací loga a dalších motivů se předmět stává reklamním. V novém seriálu se blíže podíváme na tiskové technologie a začneme superstar jménem sítotisk.

7 let s Vanilla Season

7 let s Vanilla Season

12.02.2019

Už posedmé za Vámi přichází katalog luxusních dárkových předmětů pro vaření, stolování a relaxaci značky Vanilla Season.

Rok Vepře? Těšme se!

Rok Vepře? Těšme se!

05.02.2019

Ano, čínský rok Vepře, který začal 5. února, má být ve znamení blahobytu a radosti.

Nový katalog Schwarzwolf Outdoor!

Nový katalog Schwarzwolf Outdoor!

16.01.2019

Je tu další 3DRok a s ním už tradičně nový katalog předmětů pro outdoor a jiné venkovní aktivity značky Schwarzwolf Outdoor. 82 technologicky vychytaných položek skrývá 10 novinek a opět jsme zvolili originální grafické provedení katalogu.

3 symboly ve 3DR

3 symboly ve 3DR

19.12.2018

Přelom roku má se slunovratem odedávna veliký význam a symboliku, hlavně v nich vidíme začátek nového času. S ním spojujeme touhu po štěstí, zdraví a spokojenosti a jejich naplnění lze podpořit i vhodným dárkem. Vybrali jsme tři symboly – hvězdu, srdce a vločku.

2 000 000 do 7 dnů!

2 000 000 do 7 dnů!

10.12.2018

Nejde o žádnou loterii či investici, slibující „zaručené“ výhry a příjmy všem, ale o skutečnou jistotu: opravdu většinu z více než dvou milionů (!) reklamních a dárkových předmětů na skladě dodáme do týdne. A nejen o Vánocích.

A bylo 3DR světlo … No. II

A bylo 3DR světlo … No. II

03.12.2018

Jak naznačeno, stejný titulek jsme už jednou použili. Po elektrických svítilnách se nyní podíváme na mnohem starší zdroj světla – svíčky. Jak prostý, ale dokonalý předmět a v různých úpravách a setech také krásný reklamní dárek, který dává živé světlo.

Reklamně efektivní skiareály – No. III

Reklamně efektivní skiareály – No. III

26.11.2018

Podobně jako v letech 2014 a 2016, budeme i letos doufat v normální zimu se sněhem a svým obchodním partnerům obnovíme či doplníme výstroj pro zimní sporty.

Pro vánoční brand

Pro vánoční brand

15.11.2018

Vánoce mají svou mimořádnou identitu a hodnotu, tak proč tyto aspekty neposílit u svých obchodních partnerů vhodně vybraným značkovým dárkem? Zvláště, když manažerské dárky podporují obchod?

Relax!

Relax!

08.11.2018

Ve volném čase nejen sportem a přípravou dobrého jídla živ je v zimě člověk. Po náročných pracovních a zájmových aktivitách přijde vhod relax a odpočinek, a protože venku je zima, je třeba se i prohřát. Trávit příjemný čas v koupelnách s reklamními předměty a dárky od nás – to je relaxiMizace!

Co nového na zimu?

Co nového na zimu?

01.11.2018

Po lákavých slevách značky Vanilla Season před přípravou nabídky pro rok 2019 tu máme 73 designových a hi-tech vychytávek v katalogu What’s New 2018 – Zimní vydání. Trendy předměty šesti kategorií – tašky a cestování, nápoje, technologie, audio, kancelář a outdoor jsou připraveny!

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

Žít s Vanilla Season nehorázně výhodně

24.10.2018

Slevy dvou desítek luxusních dárkových předmětů ve výši od 35 % do 50 % jsou opravdu nehorázné! Posuďte sami a hlavně vybírejte pro předvánoční obdarování.

Pro zimní stolování a mlsání

Pro zimní stolování a mlsání

16.10.2018

Reklamní gastronomie je jednou z nejoblíbenějších kategorií reklamních a dárkových předmětů, a to po celý rok. Chladná sezóna nás však s ohledem na klima vede k udržení pohody přípravou dobrého jídla a stolováním intenzivněji než v létě, a pověstnou třešničkou na zimním gastronomickém dortu jsou – Vánoce.

OdNás pro MiVáS

OdNás pro MiVáS

09.10.2018

Mikuláš, Vánoce, Silvestr – odtud slovní hříčka. Pro trojici svátečních chvil závěru roku vybírejte ty pravé reklamní dárky pro obchodní partnery a další důležité cílové skupiny. A právě od nás…

Byl podzim, byl kalendářů čas…

Byl podzim, byl kalendářů čas…

03.10.2018

Slavná Máchova báseň nám byla inspirací k titulku a její milovníci nám to snad odpustí. Opravdu, právě nyní je ten nejlepší čas k realizaci sezónního hitu mezi reklamními předměty a dárky s celoroční působností – kalendářů a diářů.

Le catalogue de Pierre Cardin

Le catalogue de Pierre Cardin

24.09.2018

Popřát k 96. narozeninám - které oslavil 2. července tohoto roku - už panu Pierre Cardinovi nestihneme, ale spolu s námi je můžete oslavit prostřednictvím třetího katalogu jeho luxusních psacích a kancelářských potřeb. Vloni jich bylo 39, letos celých 47!

Ušijte 3DR na míru

Ušijte 3DR na míru

28.08.2018

A nejde jen o reklamní textil. Samozřejmě máme na mysli tailor made, tedy reklamní a dárkové předměty vyrobené na zakázku a přesně na míru požadavkům a potřebám zadavatele. Zvláště v období závěru roku jsou takové 3DR předměty vítané. A proč se jimi zabýváme už nyní? S ohledem na dodavatelské termíny je na vánoční tailor made ten pravý čas.

Slevy versus novinky

Slevy versus novinky

21.08.2018

Prázdniny se chýlí k závěru a škola i pracovní sezóna se kvapem blíží. Vaši obchodní partneři, zaměstnanci a jejich potomci určitě ocení vhodné reklamní dárky, které jim můžete poskytnout v řádu dnů ve slevách za velmi výhodné ceny nebo naopak jako žádané novinky.

Tour de 3DR

Tour de 3DR

07.08.2018

Slovní hříčka odkazuje na nedávno ukončenou slavnou Tour de France, ale hlavně na původ slova turistika. Základem je francouzské tour, což znamená putování, prohlídka, okružní cesta,… Tak tedy, vydejme se na tour s účelnými reklamními předměty a dárky.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag