Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

09.04.2018

Kdy jsme se v Aktualitách věnovali zahrádkám a kutilským dílnám naposledy? Dávno před čtyřmi roky! Tedy obnovená premiéra: je tu jaro v plné síle a chalupy, chaty, zahrádky a dílny čekají. Na co? Na hospodáře, a pokud jsou mezi nimi vaše cílové skupiny, pak i na to správné vybavení. Právě od vás a samozřejmě ve znamení 3DR.

Polokošile – elegance pro každý den

Polokošile – elegance pro každý den

26.03.2018

Pohodlné, praktické, příjemné, vkusné, elegantní, sexy,… takové a mnohem více jsou polokošile. Lze je nosit každý den, v každém ročním období a k jakékoliv příležitosti, od běžného nošení přes sport až po letní eventy a další méně formální společenské akce. A ten výběr: téměř 70 polokošil ve více než 400 barevných variantách!

4. dimenze 3DR – čas

4. dimenze 3DR – čas

19.03.2018

V období kolem změny zimního času na letní a s diskuzí ohledně jeho zrušení, význam času jako fenoménu stoupá. Podívejme se na sortiment zařízení k jeho měření – reklamní a dárkové hodiny a hodinky.

Ven!

Ven!

12.03.2018

Když Aktuality, tak aktuálně jaro! A když jaro, tak venku! Zvláště když sortiment reklamních předmětů a dárků pro venkovní pobyt je opravdu bohatý…

Přivěšená 3DR

Přivěšená 3DR

28.02.2018

Hlavním důvodem ponechání si reklamních a dárkových předmětů je jejich využití a jeho poměr k ceně je jeden z nejvyšších u přívěšků. A jestliže druhým rozhodujícím hlediskem je vzhled produktu, z téměř 300 položek si jistě vyberete tu pravou pro každou cílovku.

Rok Psa ve jménu loajality

Rok Psa ve jménu loajality

15.02.2018

Podle čínského horoskopu 16. února začíná rok Psa. Vesměs nás čekají dobré zprávy, pokud se o ně svou moudrostí, rozvahou a intuicí zasloužíme. A to i v podnikání.

100% certifikovaný katalog

100% certifikovaný katalog

06.02.2018

Půl tisíce stránek certifikovaných reklamních a dárkových předmětů (odpovídajících přísným evropským zákonům a regulacím v oblasti propagačních produktů), to obsahuje nový katalog. Lze pro něj použít slogan -100% certifikovaný katalog – navíc s působivou grafikou. Zkrátka IMPRESSION2018!

Katalog plný chutí a vůní

Katalog plný chutí a vůní

22.01.2018

Po novém katalogu Schwarzwolf Outdoor následuje katalog značky luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci – Vanilla Season. Věříme, že při listování jeho 64 stranami dostanete chuť na něco dobrého a možná se to stane celkem 47krát. Právě tolik položek totiž zbrusu nový katalog nabízí.

Schwarzwolf na startu nového roku

Schwarzwolf na startu nového roku

08.01.2018

A je to tu – se začátkem nového roku nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor! Více předmětů pro outdoor a další venkovní aktivity než vloni a také více novinek, které vám představíme.

Sklenice – aristokratka nápojového nádobí

Sklenice – aristokratka nápojového nádobí

11.12.2017

Svátky na přelomu roku jsou ve znamení cinkání sklenic při slavnostních přípitcích. Tóny srovnatelné jen se zvukem zvonů nám povyšují společné chvíle na ty nejvzácnější, ovšem pod podmínkou, že ze široké nabídky sklenic a jejich souprav vybereme kvalitu. Tak tedy – na zdraví, a nejen o Vánocích!

Šťastných 7 z Francie pro šťastné a veselé

Šťastných 7 z Francie pro šťastné a veselé

30.11.2017

V předvánočním a předsilvestrovském období je fenomén obdarovávání zcela mimořádný. Jděme ale raději cestou kvality než kvantity. Připít si na šťastné a veselé a dobrý nový rok francouzskými víny, dovezenými přímo námi a doporučenými našimi sommeliéry, je zárukou hodnotného požitku určitě.

Cenový ráj outdooru je tu!

Cenový ráj outdooru je tu!

22.11.2017

Slevová nabídka před novou sezónou značky Schwarzwolf Outdoor čítá třetinu všech položek a snížení cen se u nich pohybuje od 38 do 62 procent! V přípravě jsou totiž inovované i zbrusu nové produkty, které vám představíme v lednu 2018. A čím tedy zvýhodněně můžete doplnit výbavu cílových skupin pro jejich venkovní aktivity?

CROSS – nejen protokolární pera prezidentů USA

CROSS – nejen protokolární pera prezidentů USA

15.11.2017

Na konci října jsme do portfolia luxusních dárků zařadili další legendu – značku CROSS. 12 prvních položek nabízí kožené peněženky, pouzdra, pásky a jejich sady. Zveme vás na prohlídku katalogu i krátkou procházku dějinami od založení značky po podpisy inauguračních dokumentů amerických prezidentů.

Dodávky z Číny stále pod kontrolou

Dodávky z Číny stále pod kontrolou

25.10.2017

V Aktualitách se v závislosti na okolnostech občas podíváme do jihovýchodní Asie. Když aktuality, tedy aktuálně: Tisíce továren byly v Říši Středu po řadě inspekcí tamního Ministerstva životního prostředí odstaveny kvůli ekologickým dopadům jejich výroby. Bude to mít vliv na ceny a časovou dostupnost zboží?

Kalendáře a diáře – sezónní TOP ONE 3DR

Kalendáře a diáře – sezónní TOP ONE 3DR

29.09.2017

Tato významná kategorie sice ustoupila z TOP 5 reklamních a dárkových předmětů, ale nezapomínejme, že statistiky berou v úvahu tržby za celý rok. Je zde čas, kdy z osmého místa nám reklamní kalendáře a diáře vyrážejí na čelo 3DR pelotonu.

Pít se musí, nejlépe ze 3DR

Pít se musí, nejlépe ze 3DR

18.09.2017

Reklamní a dárkové předměty ze sortimentu reklamní gastronomie jsou jedny z nejoblíbenějších. Jedinečnou kapitolu mezi nimi představuje nápojové nádobí: cílovými skupinami denně používané, účelné, estetické, branding stále na očích… Není se co divit, že v loňském roce se tato kategorie dostala na druhé místo na trhu 3DR.

Luxus pro každého – Pierre Cardin!

Luxus pro každého – Pierre Cardin!

07.09.2017

V květnu 2016 jsme oznámili, že portfolio nabídky reklamních a dárkových předmětů rozšiřujeme o značku Pierre Cardin. Tehdejší první katalog obsahoval 18 položek. Ve druhém, který vychází nyní, jich najdete už 39! Luxus v řádu tisíců… ale i za sto korun.

Aktovky pro akta od A do Z

Aktovky pro akta od A do Z

17.08.2017

Září je jedním z nejčastějších termínů nástupu do nového zaměstnání. Ať už jde o práci manuální nebo manažerskou, vhodné pracovní zavazadlo je žádoucí. Vždy by mělo být vizitkou svého majitele a reklama na ní je také jednou z nejviditelnějších. Tedy – aktovky, když ne na slavná akta X, tak alespoň od A do Z.

Sedm let růstu 3DR

Sedm let růstu 3DR

07.08.2017

V prosinci 2015 jsme na základě výzkumů asociace PPAI uvedli, že v USA od roku 2009 trh reklamních a dárkových předmětů roste. V nových datech zjišťujeme, že růstový trend trvá už sedm let! Co vše dalšího jsme se dozvěděli?

Zápisník na prázdniny i do školy

Zápisník na prázdniny i do školy

31.07.2017

… a do domácnosti, do práce a pro život. Zápisník je velmi osobní záležitost a jako reklamní dárek zcela nezastupitelný. Nabízíme jich pro všechny cílové skupiny přes dvě stovky a třetí desítku článků komoditního seriálu zahajujeme právě jimi.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag