Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Opět nárůst trhu?!

Opět nárůst trhu?!

19.07.2018

Nová data PPAI o vývoji trhu reklamních a dárkových předmětů hovoří jasně: vloni už osmým rokem v USA rostly prodeje, proti roku 2016 o celé 2 miliardy na 23 285 980 409 USD! Co zajímavého dále?

Na kola!

Na kola!

10.07.2018

Zažíváme boom nových cyklostezek a stáváme se zemí cyklistice zaslíbenou. Pořídit si pořádné jízdní kolo ovšem nestačí, chce to i kvalitní výstroj a výzbroj. Trh reklamních a dárkových předmětů s tím počítá.

Kampaň komodit pro kempink

Kampaň komodit pro kempink

28.06.2018

Aby pobyt v kempech byl příjemný, záleží nejen na personálu, jeho službách, ale i návštěvnících a na tom, čím jsou pro pobyt vybaveni. Tedy?

Piquenique? Prostě piknik!

Piquenique? Prostě piknik!

19.06.2018

Moderní piknik vznikl ve Francii a v nové aktualitě si i o tom povíme více. Spojíme-li, že v přírodě chutná dvojnásob a hlad je nejlepší kuchař, máme tu jeden z nejpříjemnějších stylů kultury stolování – piknik! Co vzít s sebou?

Hi-tech hity

Hi-tech hity

13.06.2018

Na konci roku 2016 jsme uvedli trendy reklamních a dárkových předmětů: pro párty a oslavy, k cestování, komunikaci a objevům, dále předměty potvrzující společenskou odpovědnost dárců a produkty pro zdraví a regeneraci. V polovině 2018 přidáme supertrend: špičkové technologie!

To pravé pro mileniály? Reklamní předměty!

To pravé pro mileniály? Reklamní předměty!

04.06.2018

Podívejme se na to, jak významnou cílovou skupinou je generace přelomu tisíciletí z hlediska reklamních a dárkových předmětů. Bez nadsázky platí, že tento druh reklamy je pro firmy a značky ve vztahu k mileniálům jedinečnou investicí do budoucna.

Z3DRAVÍ!

Z3DRAVÍ!

28.05.2018

Stručný titulek obsahuje dva podstatné pojmy: zdraví a 3DR. Co může nabídnout trh reklamních a dárkových předmětů pro zdraví v sezóně letních dovolených a prázdnin?

Čtvrtstoletí iMilogie …

Čtvrtstoletí iMilogie …

14.05.2018

Je to tak, v letošním roce společnost iMi Partner slaví 25 let! Od našich začátků doznala 3DR scéna zásadních změn a je nám ctí, že jsme toho byli - a věříme, že i nadále budeme - aktivní účastníci a spolutvůrci. Jubileum slavíme i novým katalogem!

Ekoprint a jiné

Ekoprint a jiné

30.04.2018

K rubrice reklamních a dárkových předmětů z papíru a psacích potřeb – iMi Print – můžeme přiřadit i jednu virtuální: Ekoprint. Posilujeme tak nejen sortiment vkusných a k přírodě šetrných produktů, ale i naši firemní společenskou odpovědnost.

Pocity a dojmy – a co na ně statistika?

Pocity a dojmy – a co na ně statistika?

16.04.2018

Co ovlivní potřebu a chuť navázat a prohlubovat spolupráci, uzavřít obchod? Dobrý pocit a dojem z nich. Do jaké míry jsou tyto zásadní psychoemocionální stavy ovlivnitelné dobře nebo špatně vybranými reklamními předměty a dárky, jsme dokladovali mnohokrát. K dispozici je i nová statistika.

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

09.04.2018

Kdy jsme se v Aktualitách věnovali zahrádkám a kutilským dílnám naposledy? Dávno před čtyřmi roky! Tedy obnovená premiéra: je tu jaro v plné síle a chalupy, chaty, zahrádky a dílny čekají. Na co? Na hospodáře, a pokud jsou mezi nimi vaše cílové skupiny, pak i na to správné vybavení. Právě od vás a samozřejmě ve znamení 3DR.

Polokošile – elegance pro každý den

Polokošile – elegance pro každý den

26.03.2018

Pohodlné, praktické, příjemné, vkusné, elegantní, sexy,… takové a mnohem více jsou polokošile. Lze je nosit každý den, v každém ročním období a k jakékoliv příležitosti, od běžného nošení přes sport až po letní eventy a další méně formální společenské akce. A ten výběr: téměř 70 polokošil ve více než 400 barevných variantách!

4. dimenze 3DR – čas

4. dimenze 3DR – čas

19.03.2018

V období kolem změny zimního času na letní a s diskuzí ohledně jeho zrušení, význam času jako fenoménu stoupá. Podívejme se na sortiment zařízení k jeho měření – reklamní a dárkové hodiny a hodinky.

Ven!

Ven!

12.03.2018

Když Aktuality, tak aktuálně jaro! A když jaro, tak venku! Zvláště když sortiment reklamních předmětů a dárků pro venkovní pobyt je opravdu bohatý…

Přivěšená 3DR

Přivěšená 3DR

28.02.2018

Hlavním důvodem ponechání si reklamních a dárkových předmětů je jejich využití a jeho poměr k ceně je jeden z nejvyšších u přívěšků. A jestliže druhým rozhodujícím hlediskem je vzhled produktu, z téměř 300 položek si jistě vyberete tu pravou pro každou cílovku.

Rok Psa ve jménu loajality

Rok Psa ve jménu loajality

15.02.2018

Podle čínského horoskopu 16. února začíná rok Psa. Vesměs nás čekají dobré zprávy, pokud se o ně svou moudrostí, rozvahou a intuicí zasloužíme. A to i v podnikání.

100% certifikovaný katalog

100% certifikovaný katalog

06.02.2018

Půl tisíce stránek certifikovaných reklamních a dárkových předmětů (odpovídajících přísným evropským zákonům a regulacím v oblasti propagačních produktů), to obsahuje nový katalog. Lze pro něj použít slogan -100% certifikovaný katalog – navíc s působivou grafikou. Zkrátka IMPRESSION2018!

Katalog plný chutí a vůní

Katalog plný chutí a vůní

22.01.2018

Po novém katalogu Schwarzwolf Outdoor následuje katalog značky luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci – Vanilla Season. Věříme, že při listování jeho 64 stranami dostanete chuť na něco dobrého a možná se to stane celkem 47krát. Právě tolik položek totiž zbrusu nový katalog nabízí.

Schwarzwolf na startu nového roku

Schwarzwolf na startu nového roku

08.01.2018

A je to tu – se začátkem nového roku nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor! Více předmětů pro outdoor a další venkovní aktivity než vloni a také více novinek, které vám představíme.

Sklenice – aristokratka nápojového nádobí

Sklenice – aristokratka nápojového nádobí

11.12.2017

Svátky na přelomu roku jsou ve znamení cinkání sklenic při slavnostních přípitcích. Tóny srovnatelné jen se zvukem zvonů nám povyšují společné chvíle na ty nejvzácnější, ovšem pod podmínkou, že ze široké nabídky sklenic a jejich souprav vybereme kvalitu. Tak tedy – na zdraví, a nejen o Vánocích!

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag