Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Polokošile – první dáma 3DR módy

Polokošile – první dáma 3DR módy

24.06.2015

Název módní veličiny neznamená nic polovičního. První část slova označuje královskou hru na koních - pólo. Po ní polokošile (nebo vlastně pólotrička?) zasáhly tenis, kriket či golf, stejně jako módu pro běžnější nošení, ovšem vždy ve znamení elegance. Proto jsou ve 3DR vždy nejen předmětem, ale noblesním reklamním dárkem.

Batoh - čím plnější, tím víc 3DR

Batoh - čím plnější, tím víc 3DR

09.06.2015

Tašky, kufry, batohy, obecně zavazadla jsou jedním z hlavních sortimentních druhů reklamních a dárkových předmětů. Odběratelům nabízejí vynikající vlastnosti 3D reklamního nástroje – jsou účelné, často jde o atraktivní produkty a hlavně jsou vidět. Zaměřme se podrobněji na fenomén mezi zavazadly – batohy.

Tří 3. míst v H3DR si ceníme

Tří 3. míst v H3DR si ceníme

02.06.2015

Předloni Absolutním vítězem, vloni sedmkrát „na bedně“ včetně dvou prvních míst… Z tohoto úhlu pohledu se letošní tři bronzy v 15. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy mohou zdát jako neúspěch. Proč to tak rozhodně nevnímáme?

Z hokejových dresů do letní módy

Z hokejových dresů do letní módy

26.05.2015

Mistrovství světa v hokeji je za námi a zima tak skončila i symbolicky. Fanoušci svlékli a uložili hokejové dresy, uschovali fandiče všeho druhu a dívají se k létu. Je čas vybírat vhodnou módu ze široké nabídky reklamního textilu.

Logo k nepřehlédnutí

Logo k nepřehlédnutí

18.05.2015

Vloni akciová společnost iMi Partner dosáhla 21 let existence. V listopadu téhož roku se ze strategických důvodů rozhodla upravit korporátní identitu. Základem je nové logo.

iMi Katalog reklamních předmětů 2015/16

iMi Katalog reklamních předmětů 2015/16

14.05.2015

Zdánlivě strohý titulek má dva důvody: sděluje podstatnou informaci a naznačuje směr, kterým se ubírá společnost iMi Partner – věcnost, přehlednost, účelnost. Tomu odpovídá i nová grafika aktuálního katalogu, ovšem strohost se samozřejmě ani zdánlivě netýká přístupu k zákazníkům.

PAYPER - být chic celý den

PAYPER - být chic celý den

29.04.2015

Na trhu 3D reklamy v České republice představujeme sortiment italské renomované oděvní značky Payper. Exkluzivní a přitom cenově příznivé oblečení pro plnohodnotný a spokojený život, pro práci, volný čas, sport a cestování – právě to nabízí Payper.

Sluneční brýle – módní, účelná a zdravá 3DR

Sluneční brýle – módní, účelná a zdravá 3DR

20.04.2015

Od brýlí za několik desítek korun ke značkovým variantám, od retro i hipster stylů po cool, od obyčejných plastových čoček k polarizačním i vyměnitelným sklům, zkrátka sluneční brýle! Ideální dárek pro všechny cílové skupiny, a právě teď.

Aktivní jaro a léto se Stedmanem

Aktivní jaro a léto se Stedmanem

09.04.2015

Trička klasická, s véčkem, s krátkým i dlouhým rukávem, polokošile, mikiny… pánské, dámské i dětské oděvy, vyrobené od organické bavlny přes speciální funkční polyester až po textil ze směsové příze, oblečení pro volný čas - pro běžné nošení ve městě i náročné outdoorové aktivity, pro sportovní eleganci na greenu - i jako pracovní oděvy… zkrátka Stedman a jeho 38 novinek v 95 značkových položkách!

Hrnky se šťastnou 3DR sedmou

Hrnky se šťastnou 3DR sedmou

31.03.2015

Hrnek je jedním z nejvyužívanějších reklamních a dárkových předmětů. Je to účelný předmět spojený s pitným režimem, má vysokou vnímanou hodnotu s vynikajícím poměrem k ceně, umožňuje snadnou potiskovou aplikaci motivů a to vše (a mnohem víc) dělá z hrnku reklamní předmět par excellence.

3DR jde stále

3DR jde stále

16.03.2015

Když nejde elektřina, pro některé důležité mediální nástroje nastává stop stav. Význam reklamních a dárkových předmětů tehdy naopak roste.

Velikonoce

Velikonoce

06.03.2015

V záplavě „složitých“ titulků našich článků se slovo Velikonoce vyjímá svou jednoduchostí. Zkrátka Velikonoce a přidejme k nim už „jen“ vhodné dárky a s ohledem na význam svátků citlivě řešené reklamní předměty.

Klidná síla roku Kozy ve správných rukou

Klidná síla roku Kozy ve správných rukou

26.02.2015

Od energického, týmově spolupracujícího a upřímného Koně jsme se podle čínského horoskopu dne 19. února přenesli do roku Kozy. Dobrá zpráva: Nejen pro 3D reklamu to vůbec neznamená nic špatného, ale…

Hovory Schwarzwolf Outdoor po čtyřech letech

Hovory Schwarzwolf Outdoor po čtyřech letech

22.02.2015

O sortimentu značky Schwarzwolf Outdoor se píše příjemně, protože jde o krásné a kvalitní produkty. Jak prosté. Vést rozhovor s Markem Ivicou, obchodním ředitelem společnosti iMi Partner, a.s., který má export značky na starost, je navíc zajímavé. A co je tedy zajímavého ve světě Černého vlka?

Nabídka 3DR News

Nabídka 3DR News

09.02.2015

Patnáct set novinek v základních položkách našeho sortimentu a další více než dva tisíce jejich barevných variant? Právě kvalitní novinky mají značnou šanci být velmi vítanými reklamními předměty a dárky, protože člověk změny vyžaduje a nový a neokoukaný předmět tuto potřebu naplňuje.

Až se jaro zeptá…

Až se jaro zeptá…

27.01.2015

Necháme stranou fakt, že stále více je možné si s jarem splést zimu a podíváme se na sortiment reklamních a dárkových předmětů, které je pro jaro vhodné řešit už nyní. Podle zájmů vašich cílových skupin je jich opravdu velký výběr.

4x vítězné 3DR Mexiko

4x vítězné 3DR Mexiko

19.01.2015

Do výzkumů institutu ASI bylo vloni poprvé zařazeno Mexiko. Nad USA, Kanadou, Evropou a Austrálií hned vyhrálo ve třech kategoriích reklamních a dárkových předmětů – nápojové nádobí, reklamní tašky a čepice. A pozor – Mexičané obdrželi nejvíc předmětů ze všech lokalit!

Schwarzwolf Outdoor – prostě se spolehněte!

Schwarzwolf Outdoor – prostě se spolehněte!

13.01.2015

Značka Schwarzwolf Outdoor letos oslaví šestnácté narozeniny a hned na začátku roku svým zákazníkům a fanouškům nabízí nový katalog s celkem 89 dárky!

3 evropská plus pro 3DR

3 evropská plus pro 3DR

17.12.2014

Aktuální výzkum Advertising Specialty Institute z léta 2014 „letem světem“ reklamních a dárkových předmětů zavede i do pěti evropských metropolí.

3DR energie do kapsy

3DR energie do kapsy

05.12.2014

Spotřební elektronika je oblíbenou volbou reklamních a dárkových předmětů. Co takhle aktuální hit v podobě přenosného záložního dobíjecího akumulátoru, tedy powerbanky?

Předchozí 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 20 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag