Pokročilé
vyhledávání
 

Chalupy, zahrádky a dílny pod značkou 3DR

09.04.2018

Kdy jsme se v Aktualitách věnovali zahrádkám a kutilským dílnám naposledy? Dávno před čtyřmi roky! Tedy obnovená premiéra: je tu jaro v plné síle a chalupy, chaty, zahrádky a dílny čekají. Na co? Na hospodáře, a pokud jsou mezi nimi vaše cílové skupiny, pak i na to správné vybavení. Právě od vás a samozřejmě ve znamení 3DR.

Na tom, že zahrady a dílny reklamní předměty milují, se nic nemění ani dnes, ale odkazy na vhodný sortiment raději zaktualizujeme.

Nářadí si prohlédněte prostřednictvím rok starého komoditního článku. Tehdy jsme se podívali na tři základní - kladivo, kleště a pilník. Dnes je doplníme nůžkami, šroubovákem a metrem. Nůžky mají překvapivě dlouhou historii. Ty pružinové vynalezli zřejmě už staří Egypťané před 3,5 tisíci lety a klasické otočné Římané o 1600 let později. Vývoj šel dál zahájením sériové výroby před dvěma a půl stoletími v Anglii a dnes - v epoše multifunkčních zařízení - jsou nůžky s dalšími praktickými nástroji součástí nožů i víceúčelových nářadí. Klasický plochý šroubovák, navzdory tomu, že vypadá jednoduše, vznikl až v 18. století a druhý nejrozšířenější typ – křížový – spatřil světlo světa ve 30. letech minulého století. Metr je především základní jednotka délky v soustavě SI, ale také zařízení k jejímu měření. Hlavní typy jsou skládací a praktičtější svinovací, ve většině případů (i v nabídce sedmi desítek položek) v účelných a esteticky řešených pouzdrech.

Zahrada není spojená pouze s prací, ale i s relaxem, a do šedesátky předmětů jsme tedy vybrali nejen zahradnické nářadí, ale také houpací sítě, grily, některá sportovní náčiní, slunečníky, dětské hračky, chladicí tašky, sedačky, osvětlení, ptačí budky, …

Slovo zahrada napovídá, že jde o pozemek „za hradem“, ale protože se jedná vždy o ohrazený prostor, nachází se spíše „za ohradou“. Pro zpestření zmíníme oblíbené předzahrádky, tedy doslova pozemky „před za ohradou“(?). Etymologie slov je prostě zábavná. Před čtyřmi roky jsme napsali, že zahrádkářství sahá do středověku. Dnes se podíváme do dějin zahrad mnohem dál. Je to asi 10 tisíc let, co se v oblasti Blízkého východu objevili zemědělci a v kombinaci s usedlejším stylem života jim tak stálo za námahu začít zdobit půdu kolem obydlí. Starověké civilizace byly tvorbou zahrad přímo posedlé a nejinak tomu bylo i na Dálném východě. Koneckonců, odtud známe dnes tak populární pojem pro vztah člověka s okolním prostředím feng šuej (a v rámci tvorby zahrad jde o úplnou vědu) i slavné umění miniaturizace stromů bonsaj. Bonsaj, Versaj se rýmuje, ovšem od prvého k napsanému druhému – Versailles – je mnohem dál, a to i v čase. Zahrady u sídla francouzských králů rozhodně patří v oboru k tomu nejkrásnějšímu, co Evropa světu darovala.

Co svým cílovým skupinám užitečného a krásného na jejich chalupy, chaty, zahrádky a do dílen darujete vy, záleží nyní jenom na vás.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag