Pokročilé
vyhledávání
 

Ekoprint a jiné

30.04.2018

K rubrice reklamních a dárkových předmětů z papíru a psacích potřeb – iMi Print – můžeme přiřadit i jednu virtuální: Ekoprint. Posilujeme tak nejen sortiment vkusných a k přírodě šetrných produktů, ale i naši firemní společenskou odpovědnost.

Ekoprint sice není oficiální rubrikou a s názvem si pohrajeme pouze v tomto povídání, ale jak se říká – hlavní je obsah. Bloky, note-it a kostky k poznámkám, vyrobené z papíru pocházejícího z šetrně obhospodařovaných lesů, ocení každý zodpovědný obchodní partner nebo zaměstnanec Vaší společnosti. A pokud jsme zmínili iMi Print, nabídka této rubriky je ještě širší.

Sortiment reklamních předmětů a dárků s předponou eko je skutečně rozsáhlý. Hlavní kategorií jsou produkty z přírodních, recyklovaných a biologicky odbouratelných materiálů. Pro příklad prvně jmenovaných Vám vybereme stále oblíbenější bambus v téměř 70 položkách a recyklované materiály najdeme v bezmála 80 předmětech. Nejde však jen o hmotu, ale také o způsoby získávání energie u předmětů, které ji potřebují. Dávno „zajeté“ jsou předměty, jež k provozu využívají solární energii a mnoha cílovkami jsou vítané i svítilny na ruční pohon.

To bylo jen několik příkladů a nyní - od 3DR k CSR. Nejedná se jen o slovní hříčku, ale nejseriózněji míněný vztah naší firmy ke společenské odpovědnosti. Jde tedy o nikoliv červenou, ale zelenou nit, prolínající se činností iMi Partner, a uvedeme jen 3 odkazy na novější články, které ukazují vazbu reklamních a dárkových předmětů a našich služeb na Corporate Social Responsibility (CSR):

100% cerifikovaný katalog – na půl tisíce stran certifikovaných reklamních a dárkových předmětů, odpovídajících nejmodernějším evropským zákonům a nařízením v oblasti bezpečnosti, ochrany životního prostředí i sociálních souvislostí.

Ippag Global Promotion? Promiňte, Prominate! – před více než rokem se významná asociace, sdružující lídry trhů 3DR ve třech desítkách zemí (iMi Partner je jediným členem z ČR), přejmenovala na Prominate a v členských zemích nabízí nadnárodním klientům špičkové služby z hlediska příznivých cen, kvality zboží a se zohledněním CSR v celém dodavatelské řetězci.

3DR trendy 2016 – v závěru uvedeného roku jsme uvedli hlavní trendy, které v následujícím období udávaly směr trhu s reklamními předměty a dárky. Produkty pro párty, oslavy a eventy, cestování, komunikaci a objevy, regeneraci a zdraví a samozřejmě – CSR!

Být společensky odpovědný je už dávno normální. To podepíšeme i na ekoprint.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag