Pokročilé
vyhledávání
 

Pro reklamní multiefekt

06.05.2019

Pojem multiefekt je sice známý v souvislosti s elektrickými kytarami, ale pokud pro své cílové skupiny zvolíte některý z téměř 150 multifunkčních reklamních a dárkových předmětů, můžete si být jisti multiefektem reklamním.

Už samotný základ slova –funkční ukazuje, jak důležité je u reklamních a dárkových předmětů jejich praktické využití. Odedávna platí, že právě tato vlastnost rozhoduje, zda si obdarovaní předměty ponechají nebo ne. Jak jsme psali už v říjnu 2013, využití vítězí, natož u produktů multifunkčních. Pojďme se na ně podívat.

Nabídka téměř 150 položek reprezentuje mnoho kategorií 3DR předmětů:

Nářadí („běžné“ nástroje, s metrem, vodováhou, světlem, v provedení kleští či kladiva, do auta, sady, přívěšky, klíčenky, karta,…), nože, pera, svítidla, šátky, pomůcky ke grilování a BBQ, tašky, batoh, ručník, bandana, nářadí či stojánek na mobil, hodinky, bezpečnostní náramky a zařízení (i do auta), nástroj na přežití, desky na tablet, stylus, otvírák, příbor, měřič tlaku v pneumatikách, autonabíječka, meteostanice, powerbanka, budík, svinovací metry, pravítko, parkovací hodiny, šňůrka na krk, zvýrazňovač jako spinner, sada lepicích lístků, kombinace svítidel s řezákem nebo jinými nástroji, atd.

Najdete mezi nimi také značkové předměty a speciálně se věnujme multifunkčním produktům značky Schwarzwolf Outdoor:

Nářadí: Cavali (v modrém i červeném provedení, 11 nástrojů), Pelat (9 nástrojů), Pony Mini (10 nástrojů), Pony New Mini (13 nástrojů, v pěti barevných variantách!), Armador (10 nástrojů, dvě barvy), Armador New (v pěti barvách, dokonce 15 nástrojů!)

Nářadí jako přívěšky na klíče: Burundi (10 funkcí, nerezová ocel 420), Atacama (13 nástrojů, ocel S/S 420) a Antisana (10 nářadí, ocel S/S 420)

Nůž Cortar (nůž a řezák, čtyři barvy)

Šátky: Bandana (100% polyesterové mikrovlákno, úpravy: šátek, čepice, nákrčník, kukla, čelenka), Bufanda (60 % polyamid, 40 % polyester, úpravy: čepice, nákrčník, kukla, to pravé na zimu)

Nákrčník Mismi (kombinace tří druhů fleece, do zimy, jako čepice a nákrčník)

Světlo Karakum (pět módů svícení, vodotěsné, závěs pro kempink, plus powerbanka)

Powerbanka Bengo (plus svítilna, nabíječka do auta, bezpečnostní kladívko, řezák na pásy)

Sada Latemar (lžička, nůž a lžíce v jednom)

Outdoorová souprava Crosset (nůž, dalekohled, šátek – v praktickém neoprenovém pouzdře)

Survival set Nikaragua (kompas s píšťalkou, termoizolační fólie, plovoucí a voděodolné světlo Aton)

Elastický pás s kapsou Ravik (nepromokavý, reflexní proužky, integrovaný vstup pro sluchátka – pro běh, turistiku, cyklistiku, …)

Sada Albero (obsahuje nářadí s 11 nástroji a svítilnu se čtyřmi módy svícení).

Právě luxusní předměty Schwarzwolf Outdoor nám připomněly, že po praktickém využití je dalším důležitým důvodem ponechání si reklamního předmětu či dárku jeho atraktivní vzhled. Už v dubnu 2010 jsme uvedli, že 92 procent obdarovaných si předmět – a s ním i Vaše reklamní sdělení! – ponechá kvůli jeho potřebnosti, 30 procent proto, že po něm zatoužili a 29 procent pro jeho atraktivitu. Design je velmi důležitý a vytříbený ho má většina ze 150 multifunkčních předmětů a Vámi obdarovaní tedy mají díky dobrému multipocitu multidůvod, proč si je ponechat. A s ním i reklamní multiefekt vedoucí k násobné identifikaci s dárcem a tím i silnější potřebě s ním obchodovat nebo kupovat jeho služby a zboží.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag