Pokročilé
vyhledávání
 

Z3DRAVÍ!

28.05.2018

Stručný titulek obsahuje dva podstatné pojmy: zdraví a 3DR. Co může nabídnout trh reklamních a dárkových předmětů pro zdraví v sezóně letních dovolených a prázdnin?

O tom, že zdraví je trendy, nikdo z nás nepochybuje a je žádoucí se o ně starat po celý rok. V jeho průběhu představujeme širokou škálu reklamních a dárkových předmětů, které správnému životnímu stylu odpovídají a napomáhají. S nástupem léta – jež dorazilo dříve než podle kalendáře – a cest za dobrodružstvím i aktivním odpočinkem je vhodné se vybavit pomůckami, užitečnými v případě nemoci či úrazu:

Téměř polovinu z cca šesti desítek položek tvoří cestovní lékárničky a soupravy první pomoci, dále zde nalezneme srovnatelný počet balení náplastí a gelových obkladů (hřejících a chladících), nabízíme i stále populárnější metry pro měření BMI (indexu tělesné hmotnosti), vlhčené ubrousky, pro uživatele léků krabičky na tabletky, praktický a skladný mycí gel ve spreji nebo v lahvičce, dále pak po jedné položce antibakteriální pero se sprejem, balzám na rty, elastické škrtidlo se snadným uvolněním jednou rukou, tepelný polštářek ve tvaru hvězdy a silikonový skládací hrnek. Na závěr jsme si nechali velmi speciální dárek v podobě designové digitální váhy, kterou si Vaši obchodní partneři na dovolenou asi nepřibalí, ale po návratu a v dalším životě jim i rodinným příslušníkům zajistí přes aplikaci v chytrém mobilu spolehlivou kontrolu těla. Když jsme nabídku uzavřeli technologickou vychytávkou, jistě stojí za připomenutí ty, které jsme zmínili před rokem. V podobě monitorů aktivity obdarovaným zdraví pohlídají už na cestách.

Podívejme se podrobněji na tři desítky lékárniček a souprav první pomoci: vybírat lze z balení v taštičkách, krabičkách, v sáčcích, plechových dózách, s karabinkou, s poutky na opasek, v celorozepínacím pouzdře, v plastových a voděodolných baleních, ale nabízejí se i speciality: souprava první pomoci v červeném pouzdře, které lze v nouzi rozepnout do tvaru signálního kříže, dále je to lékárnička jako součást termohrnku a kompletní sada do auta.

Další předměty vhodné na cesty:

Zubní kartáčky – v cenách kolem deseti korun a v úpravě pro cestovní účely jsou na začátku letní sezóny vhodným dárkem i jako rozdávačky. Transparentní, hygienické, zcela jiné než před půl tisíciletím v Číně, kdy se objevily první kartáčky na zuby z bambusu či kostí s kančími štětinami.

Manikúra – tři desítky manikúr v různých obalech jsou vhodné na cesty nejen pro ženy. Péči o nehty na rukou znali už ve starověku před tisící lety, ovšem co by dali za praktická, přesná nářadí z ušlechtilých materiálů z naší nabídky?

Polštářky - každý ocení cestovní polštářek k pohodlnějšímu noclehu při přepravě do prázdninové destinace, ať už plněný nealergickým materiálem nebo nafukovací.

Ručníky – hygiena na cestách (například při klasických večerních zastávkách autobusu na benzinových pumpách) není myslitelná bez kvalitního ručníku. Tradiční froté, rychleschnoucí sportovní nebo chladící, všechny typy k dispozici. A co teprve pořádná osuška na pláž!

Kosmetika – průnik předchozích rubrik a mnohé další vhodné pomůcky na dovolené a prázdniny, včetně kartáčů, hřebenů i zrcátek.

Tak tedy, šťastnou cestu a návrat ve Z3DRAVÍ!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag