Pokročilé
vyhledávání
 

Z prázdnin na skok do školy

01.08.2018

V Aktualitách už od roku 2009 připomínáme v průběhu léta blížící se začátek školy jako jednu ze sezón reklamních a dárkových předmětů. I letos máte šanci obdarovat děti svých obchodních partnerů a posílit tak vzájemné vztahy. Takže – z prázdnin na skok do školy a zpátky.

V závěru provedeme přehlídku starších článků až do zmíněného roku 2009. Při podrobném pátrání zjistíme, že jsme školákům a studentům pro zdárný průběh výuky nabídli mnohé, od psacích potřeb až po prostředky ICT, ale záhadně vynechali superstar mezi 3DR produkty – reklamní textil! Protože v září bývá stále letní počasí, začneme tričky z bavlny, ať už klasické, přadené prstencové nebo organické, a to v celkem 26 barevných variantách! Pro sportovní aktivity dětí nabízíme trička z funkčních materiálů v celkem 10 barevných provedeních. A protože mládí má rádo značky, vyberte pro děti svých cílových skupin produkty Elevate, Slazenger a Stedman. Vkus a šarm je potřeba pěstovat už od dětských let a prostřednictvím elegantních polokošil z bavlny piqué a sortimentu uvedených značek ve 25 barvách se to bude dařit určitě.

Pro zhoršující se počasí podzimu je na místě myslet také na dětské bundy a mikiny Stedman a Elevate:

celopropínací, prodyšná, stojáček u krku, dvě kapsy, nastavitelný spodní lem, materiál: 100% polyester microfleece oboustranně česaný s protižmolkovou úpravou;

s kontrastní vnitřní zateplenou stranou, boční švy, stojáček, dvě přední kapsy, materiál: 100% polyester microfleece s protižmolkovou úpravou;

s kapucí, dvě kapsy, žebrované manžety a pás, měkce zdrsněná vnitřní strana, 80% bavlna, 20% polyester.

K výběru celkem 18 variant!

No a pro dospělé studenty, stejně jako pro všechny Vaše cílovky je zde úplná nabídka reklamního textilu.

Přehlídka článků souvisejících se školou:

Aktovky – v srpnu roku 2017 jsme se 14. dílem komoditního seriálu školních aktovek dotkli jen zběžně, ale uvedli jsme celkovou nabídku předmětů pro školáky a studenty.

Zápisníky – na konci července téhož roku 21. část seriálu představila zápisníky vhodné do školy i k psaní deníků z prázdnin, ovšem ve značkových variantách (např. Pierre Cardin) také pro manažery.

Psací potřeby - v srpnu 2016 jsme řešili dilema, zda ke správnému psaní dětem darovat propisku, roller či pero. A protože se jednalo o díl seriálu, dotkli jsme se i statistik a dějin psaní.

Předměty na poslední chvíli – závěr srpna 2015 a školní předměty ze skladových zásob s dodáním v řádu dnů. A navíc příběh prvního reklamního předmětu v moderních dějinách, souvisejícího – se školou.

Škola základ 3DR – v červenci 2014 jsme připomněli slavný film Škola základ života, ale hlavně uvedli podrobnou statistiku s vysokými procenty ponechání si školních reklamních předmětů.

Škola v létě? – Ne, ale školní reklamní předměty ano! Tak zněl celý titulek textu, kde najdete i odkazy na články z roku 2012 a 2009.

Ale to už - po objednání správných reklamních a dárkových předmět - zpátky od školy a archivu Aktualit do víru prázdnin a dovolených…


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag