Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

PAYPER - být chic celý den

PAYPER - být chic celý den

29.04.2015

Na trhu 3D reklamy v České republice představujeme sortiment italské renomované oděvní značky Payper. Exkluzivní a přitom cenově příznivé oblečení pro plnohodnotný a spokojený život, pro práci, volný čas, sport a cestování – právě to nabízí Payper.

Sluneční brýle – módní, účelná a zdravá 3DR

Sluneční brýle – módní, účelná a zdravá 3DR

20.04.2015

Od brýlí za několik desítek korun ke značkovým variantám, od retro i hipster stylů po cool, od obyčejných plastových čoček k polarizačním i vyměnitelným sklům, zkrátka sluneční brýle! Ideální dárek pro všechny cílové skupiny, a právě teď.

Aktivní jaro a léto se Stedmanem

Aktivní jaro a léto se Stedmanem

09.04.2015

Trička klasická, s véčkem, s krátkým i dlouhým rukávem, polokošile, mikiny… pánské, dámské i dětské oděvy, vyrobené od organické bavlny přes speciální funkční polyester až po textil ze směsové příze, oblečení pro volný čas - pro běžné nošení ve městě i náročné outdoorové aktivity, pro sportovní eleganci na greenu - i jako pracovní oděvy… zkrátka Stedman a jeho 38 novinek v 95 značkových položkách!

Hrnky se šťastnou 3DR sedmou

Hrnky se šťastnou 3DR sedmou

31.03.2015

Hrnek je jedním z nejvyužívanějších reklamních a dárkových předmětů. Je to účelný předmět spojený s pitným režimem, má vysokou vnímanou hodnotu s vynikajícím poměrem k ceně, umožňuje snadnou potiskovou aplikaci motivů a to vše (a mnohem víc) dělá z hrnku reklamní předmět par excellence.

3DR jde stále

3DR jde stále

16.03.2015

Když nejde elektřina, pro některé důležité mediální nástroje nastává stop stav. Význam reklamních a dárkových předmětů tehdy naopak roste.

Velikonoce

Velikonoce

06.03.2015

V záplavě „složitých“ titulků našich článků se slovo Velikonoce vyjímá svou jednoduchostí. Zkrátka Velikonoce a přidejme k nim už „jen“ vhodné dárky a s ohledem na význam svátků citlivě řešené reklamní předměty.

Klidná síla roku Kozy ve správných rukou

Klidná síla roku Kozy ve správných rukou

26.02.2015

Od energického, týmově spolupracujícího a upřímného Koně jsme se podle čínského horoskopu dne 19. února přenesli do roku Kozy. Dobrá zpráva: Nejen pro 3D reklamu to vůbec neznamená nic špatného, ale…

Hovory Schwarzwolf Outdoor po čtyřech letech

Hovory Schwarzwolf Outdoor po čtyřech letech

22.02.2015

O sortimentu značky Schwarzwolf Outdoor se píše příjemně, protože jde o krásné a kvalitní produkty. Jak prosté. Vést rozhovor s Markem Ivicou, obchodním ředitelem společnosti iMi Partner, a.s., který má export značky na starost, je navíc zajímavé. A co je tedy zajímavého ve světě Černého vlka?

Nabídka 3DR News

Nabídka 3DR News

09.02.2015

Patnáct set novinek v základních položkách našeho sortimentu a další více než dva tisíce jejich barevných variant? Právě kvalitní novinky mají značnou šanci být velmi vítanými reklamními předměty a dárky, protože člověk změny vyžaduje a nový a neokoukaný předmět tuto potřebu naplňuje.

Až se jaro zeptá…

Až se jaro zeptá…

27.01.2015

Necháme stranou fakt, že stále více je možné si s jarem splést zimu a podíváme se na sortiment reklamních a dárkových předmětů, které je pro jaro vhodné řešit už nyní. Podle zájmů vašich cílových skupin je jich opravdu velký výběr.

4x vítězné 3DR Mexiko

4x vítězné 3DR Mexiko

19.01.2015

Do výzkumů institutu ASI bylo vloni poprvé zařazeno Mexiko. Nad USA, Kanadou, Evropou a Austrálií hned vyhrálo ve třech kategoriích reklamních a dárkových předmětů – nápojové nádobí, reklamní tašky a čepice. A pozor – Mexičané obdrželi nejvíc předmětů ze všech lokalit!

Schwarzwolf Outdoor – prostě se spolehněte!

Schwarzwolf Outdoor – prostě se spolehněte!

13.01.2015

Značka Schwarzwolf Outdoor letos oslaví šestnácté narozeniny a hned na začátku roku svým zákazníkům a fanouškům nabízí nový katalog s celkem 89 dárky!

3 evropská plus pro 3DR

3 evropská plus pro 3DR

17.12.2014

Aktuální výzkum Advertising Specialty Institute z léta 2014 „letem světem“ reklamních a dárkových předmětů zavede i do pěti evropských metropolí.

3DR energie do kapsy

3DR energie do kapsy

05.12.2014

Spotřební elektronika je oblíbenou volbou reklamních a dárkových předmětů. Co takhle aktuální hit v podobě přenosného záložního dobíjecího akumulátoru, tedy powerbanky?

Představte si, co jsem měl dnes k obědu: Reklamu!

Představte si, co jsem měl dnes k obědu: Reklamu!

14.11.2014

Reklamu jsme už oblékali, psali s ní a do třetice se zaměříme na reklamní předměty a dárky, na kterých si jejich příjemci pochutnají. A protože Vánoce a Silvestr jsou spojené s gastronomií, nabídneme k těmto svátkům i řešení vhodných dárků.

Cesta kolem světa reklamních a dárkových předmětů

Cesta kolem světa reklamních a dárkových předmětů

10.11.2014

Nejčastěji příjemci reklamních a dárkových předmětů dostávají psací potřeby, trička a tašky. Říká to výzkum instituce Advertising Specialty Institute z léta 2014. Jak dopadly další důležité kategorie předmětů od Severní Ameriky až po Austrálii? Co se kde předává nejvíce?

Textilní doplňky nejsou stranou

Textilní doplňky nejsou stranou

03.11.2014

Naopak se často jedná o oděvní produkty, které jsou korunou oblečení podobně jako koření v gastronomii. Kravaty a spony, kapesníčky do sak, manžetové knoflíčky, opasky, šátky, šály, rukavice, ale i reklamně spíše neviditelné ponožky doplníme i reklamním textilem do kuchyně. Koneckonců, ze společnosti či z terénu do pohodlí domova a k dobrému domácímu jídlu, to zkrátka jde dohromady.

Vaše logo ochrání životy

Vaše logo ochrání životy

23.10.2014

Reklamní a dárkové předměty, které chrání životy? V připomínkovém řízení je návrh novely zákona o silničním provozu. Jednou z hlavních změn, která bude určitě přijata a v platnost vstoupí zřejmě od druhé poloviny roku 2015, je povinné nošení reflexních prvků chodci za snížené viditelnosti v lokalitách bez veřejného osvětlení a chodníků. Od reflexních vest přes reflexní pásky a další doplňky až k reflexním logům, to vše podle platných norem je k dispozici.

Čím napíšeš dopis? Reklamou!

Čím napíšeš dopis? Reklamou!

16.10.2014

Od nákupního seznamu chybějících potravin v domácnosti, přes poznámky z jednání až po milostný dopis – to vše se dá napsat reklamou. Přesněji reklamními psacími potřebami. Co k nim říká aktuální výzkum institutu ASI z léta 2014? Že tento sortiment reklamních a dárkových předmětů je nejvyužívanější.

Reklamně efektivní skiareály

Reklamně efektivní skiareály

06.10.2014

V desítkách zimních resortů, na sjezdovkách a běžkařských trasách spatří logo vaší společnosti na oděvech obchodních partnerů, zaměstnanců či koncových zákazníků tisíce lidí. Vnímat reklamu při oblíbených aktivitách o víkendech a dovolených znamená si ji pod vlivem pozitivních emocí i zapamatovat a také snadno vybavit.

Předchozí 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag