Pokročilé
vyhledávání
 

Je tu jaro, nové 3D reklamy čas!

01.03.2019

Jaro už nic navzdory teplotním výkyvům nezastaví. Je čas adekvátních reklamních a dárkových předmětů!

Jaru se touto dobou věnujeme pravidelně a vloni jsme se podívali ven! Venkovní aktivity k jaru patří a zatímco před rokem jsme Vám představili reklamní a dárkové předměty pro cyklistiku a zabrousili až do léta s nabídkou chladicích tašek a nafukovaček, nyní to na úvod bude reklamní textil. Zůstaneme ale „jen“ u triček a mikin. Jarní slunce svádí k tomu prvnímu, ale ve stínu a v pozdějším odpoledni je vhodné mít k dispozici i to druhé

Trička – více než sto položek v násobcích barevných variant od bavlněných až po trička z funkčních materiálů, dámská, pánská, dětská, od několika zavedených značek, od jednoduchých střihů po vychytané konstrukce a detaily. Trička jsou celoroční fenomén trhu reklamních a dárkových předmětů, ať už na doma a jako první vrstva oblečení na ven v zimě nebo jediný oděv pro horní část těla v létě, ať už pro sport či běžné nošení. Kdo si o nich chce počíst v kaleidoskopu zajímavostí, může v 5 let starém textu s odkazy na další.

Mikiny – bezmála 80 položek nabízí varianty značek Payper, Stedman, Slazenger, Elevate a Schwarzwolf Outdoor, od které uvedeme její čtyři mikiny: Elbrus, Besila, Comfort a Panuco.

Tento jistě u všech cílových skupin oblíbený oděv k nám dorazil před desítkami let jako dovozní artikl ze Západu, a protože na něm často byl motiv Mickey Mouse, rozšířilo se u nás pojmenování – jak jinak než mikina. A jakými technikami se aplikace motivů provádí? Podobně jako na tričkách starým, dobrým sítotiskem nebo výšivkou.

Jaro je nejen sportu a vycházkám zaslíbené, ale i zahájení prací na zahrádkách, chalupách, chatách a dílnách, zvláště když je to pod značkou 3D reklamy a s pořádným nářadím!

Na závěr jsme si nechali únorový katalog svěžích novinek What’s New 02/2019. Pro obchodní partnery a další významné cílovky, které stojí o nové druhy reklamních a dárkových předmětů, v katalogu najdete: elektroniku s bezdrátovým přenosem energie, retro tašku a batoh Canvas, nápojové nádobí z eko materiálů i v hi-tech provedení, monitor aktivity atd.

Zkrátka je tu jaro a s ním samé svěží reklamní a dárkové předměty!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag