Pokročilé
vyhledávání
 

Kampaň komodit pro kempink

28.06.2018

Aby pobyt v kempech byl příjemný, záleží nejen na personálu, jeho službách, ale i návštěvnících a na tom, čím jsou pro pobyt vybaveni. Tedy?

Začneme zadáním jednoduchého klíčového slova kemp. Z téměř dvou set položek na nás vykouknou svítilny, ručníky, lahvičky na alkohol, termosky, termohrnky, kempinkové židličky, láhve na pití, deky, termotašky na potraviny a nápoje, grily, plastové nádobí, batohy, nože a multifunkční nářadí, potřeby pro piknik, plážové hry, ale i stan, spacák nebo dokonce malá lednička.

Po zadání kategorie Zahrada, pláž, stanování se dostaneme k pětinásobku pro kempink tak či onak vhodných předmětů a pro samý výběr bychom nakonec do kempu možná ani neodjeli.

Když se řekne kemp, většina z nás vidí místo se stany, karavany i chatkami, s přijatelným hygienickým a stravovacím zázemím a s nějakým hřištěm u vody nebo v horském údolí. Tradice kempování u nás vznikala už před sto lety, ale větší rozvoj zažila za dob socialismu. S obnovením volného trhu a podnikání jsme svědku boomu kempinku jako trávení volného času v přírodě. Kempy a letní sportovní areály – kterých jen u nás je kolem tisíce! – tak existují v široké škále od prostého vybavení sprchou, toaletami a bufetem až po centra s luxusně zařízenými chatkami, obytnými přívěsy i maringotkami, s různými sportovišti včetně bazénu, fitcentra či tenisových kurtů, s několika restauracemi, půjčovnami vybavení všeho druhu i s infocentrem, kde se hosté dozvědí o širokých možnostech prožití volného času v okolí. Tím už dávno není jen koupání v rybníku a večerní posezení u ohně.

Je však několik druhů výstroje, které se vyplatí si vzít s sebou do kempu jakékoliv kategorie. Vybíráme (nejen) z komoditního seriálu:

Nůž – před dvaceti lety jsme s noži své podnikání začínali a vývoj nás dovedl k nabídce až tří stovek položek, včetně multifunkčních nožů a nářadí. Ať už k přípravě prutu a uzeniny k opékání nebo třeba k čištění hub, pořádný nůž je pro dovolenou a prázdniny v přírodě základ.

Světlo - od běžných baterek přes eko či hi-tech svítilny až po chytrá kempinková osvětlení se závěsem, jako je například Luca se třemi módy svícení značky Schwarzwolf Outdoor, jejíž sortiment je z velké části pro život v kempu jako stvořený.

Sluneční brýle - elegantní kousky od několika desítek korun ke značkovým variantám, od retro i hipster stylů po cool, od obyčejných plastových čoček k polarizačním i vyměnitelným sklům, zkrátka sluneční brýle! Ideální dárek pro všechny cílové skupiny, a právě teď. (citace úvodu)

Funkční oděvy – pryč je doba, kdy se goretex, windblock či fleece nosily jen do hor na náročné treky. Cítit se pohodlně, příjemně v oděvech z funkčních materiálů od tílek až po bundy – tedy za každého počasí, které nás i v kempech může pořádně zaskočit – je dnes normální.

Zdraví – i když v kempech je lékárnička k dispozici a personál se ke zdravotním problémům hostů většinou umí postavit, mít k dispozici vlastní cestovní lékárničku či soupravu první pomoci se vyplatí, stejně jako další praktické pomůcky.

Kempink nebo-li táboření je vázáno na více než jednodenní pobyt na stejném místě a spojeno nejen s aktivním odpočinkem, ale i se stavbou či pronájmem dočasného přístřešku, s přípravou stravy, s komplexní hygienou a likvidací odpadků. S ohledem na přísné zákony související s přírodou a pobytem v ní je o dovolených a prázdninách lepší toto vše nechat na profesionálech a po svém relaxovat. Samozřejmě s účelným a vkusným vybavením pro volný čas.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag