Pokročilé
vyhledávání
 

Do stresující doby antistres!

03.03.2021

V obležení zatím nekončící epidemie, proměnlivých protiopatření a negativních zpráv stále více lidí upadá do stresu. Na pomoc jim darujte drobné předměty.

Antistresových pomůcek, které ve většině pořídíte za několik málo desítek korun, je k výběru více než šest desítek a jde o opravdu širokou škálu předmětů. Těmi nejjednoduššími jsou míčky v pestrých, veselých barvách, ale mačkací antistresy mají i podobu srdíčka, fotbalového míče, zeměkoule, domečku, letadla, helmy, pěsti se zdviženým palcem, auta, žárovky, doktora, Santa Klause, sněhuláka, kostky, hvězdičky, nebo třeba i roztomilé krávy a prasátka. Cokoliv pomůže, se počítá! Takže pomoci mohou dále hlavolamy, spinnery, přívěšky s antistresem, speciální kalendář, antistresové prstence, ale také manažerské dárky, jako jsou čínské koule nebo korejský červený ženšen.

Některé drobné předměty jsou ve více barevných provedení, protože i barva působí na náladu a pod každým z nich jsou tradičně uvedeny položky zboží stejné kategorie. Tedy možností, jak cílovým skupinám podle jejich založení pomoci od stresu, je opravdu mnoho.

Stres je fyziologicky velmi potřebná reakce na zátěžové okolnosti, ale když ty trvají příliš dlouho, může nastat poškozování organismu. Je jisté, že ve „všeobjímající“ pandemické hrozbě stresové reakce typu útok nebo útěk ani nejsou možné, nastupují úzkosti a deprese, jichž jsme bohužel svědky ve všech generacích. Je mnoho rad a doporučení, jak se bránit, z relevantních zdrojů jsme vybrali jeden.

Když jsme před více než rokem v souvislosti s nástupem vlády železné Krysy poprvé zmínili koronavirus, raději jsme ani neuvažovali, že tu s námi bude tak dlouho. Ke zdravému životu člověk potřebuje i naději a ta už přes rok dostává pořádně zabrat. Ponecháme stranou úvahy o účelnosti všech protiopatření v kontrastu s touhou po rozvolňování, protože ani odborníci a politici nejsou zajedno. My společně s Vámi můžeme vhodně zvolenými dárky přispívat k tomu, aby co nejvíce lidí kolem nás mohlo prožít radost, odpočinout si, načerpat sílu, potěšit se, … je to na nás.

Další starší články k tématu covid-19:

Pomáhejme si! I dárkem – 27. března 2020, kdy u nás bylo už 2279 prokázaných nakažených, jsme zdůrazňovali význam vzájemné podpory. A to i dárky, které právě v krizových časech více než kdy jindy stvrzují vzájemnou loajalitu. Vybrali jsme tehdy hlavně předměty pro zdraví a domácí pohodu a relaxaci.

Na dálku, přesto spolu! – 15. dubna 2020, tedy v čase vrcholící první vlny covid-19, jsme poskytli přehled ICT zařízení a doplňků, které byly a jsou v tomto období tak potřebné: pro distanční výuku žáků a studentů, home office, online konference, e-shopping atd.

Vaříme a stolujeme s 3DR! – 23. dubna 2020 byl vedoucími představiteli EU potvrzen fond na podporu oživení. My jsme v ten den trvali na tom, že zdravá životospráva je základ pro posílení organismu a dobré nálady. Tím spíš, když s produkty Vanilla Season se vaří, stoluje a relaxuje opravdu příjemně.

Uvítejte kolegy zpátky v práci – 11. května 2020 byly v naší republice povoleny hromadné akce do 100 osob a konečně otevřena např. kadeřnictví. My jsme nabídli balíčky osobních ochranných a dalších pomůcek pro bezpečný návrat zaměstnanců do firem.

Návrat k životu, jaký jsme znali před více než rokem, se stále odkládá, ale vzájemnou pomocí v nadějném roce železného Buvola se nám jistě podaří.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag