Pokročilé
vyhledávání
 

Rok s 3DR

21.12.2016

Přelom roku je časem bilancování a nových předsevzetí, která se snadno přijmou, ale hůře plní, nebo brzy zapomenou. My na plnění těch našich myslíme cely rok (už potřiadvacáté): nabízet reklamní a dárkové předměty s výhodným poměrem kvality a ceny a být seriózní, zákaznicky zaměřenou agenturou.

Na trhu jsme tedy 23 let. O stabilitě firmy svědčí i fakt, že z téměř sta našich zaměstnanců jich v ní dvě třetiny pracují déle než pět let. Nejsme pouhým distributorem zboží, ale agenturou, která řeší individuální požadavky každého klienta s cílem dosáhnout pro něj co nejlepšího efektu komunikačních kampaní. Hlavní naší službou je však samozřejmě dodávka reklamních a dárkových předmětů. Zde je jejich přehlídka:

iMi Print - na pět desítek položek papírového zboží od note-it přes kalendáře až po hrací karty. Více o vytvoření a filosofii této speciální rubriky ve čtyři roky starém článku.

Reklamní textil - podle výzkumu oborových asociací a institucí směřuje k nákupu tohoto sortimentu celá třetina investic do reklamních a dárkových předmětů. Ať již jde o oděvy pracovní, sportovní, pro outdoor či podporující klubovou a spolkovou identitu, i reklamní efekt textilu je jeden z nejvyšších, jak ostatně často uvádíme.

Sezónní hity - pokud zákazník nahlédne do této rubriky, ušetří při výběru 3D reklamy mnoho času. Položky do ní vybíráme podle ročního období nebo významné události či jiné příležitosti, jako tomu bylo například v případě Vánočního speciálu.

Kancelář - ne náhodou se mnoho položek teto kategorie stává manažerským dárkem, v případě např. psacích potřeb i masovými rozdávacími předměty na veletrzích apod. Snad i proto se kancelářské potřeby podílejí na trhu reklamních a dárkových předmětů celými 5 procenty.

Domácnost - hlavním sortimentem této důležité rubriky je reklamní gastronomie. S jídlem, nápoji a s gastronomií celkově souvisí pozitivní emoce, které pak posilují i vztahy mezi dárcem a obdarovaným. Filosofie pozitivních prožitků spojených s vařením, stolováním a relaxací nás tak vedla k vytvoření značky Vanilla Season.

Značkové reklamní předměty - sortiment ve své většině jako stvořený pro obdarovávání obchodních partnerů, tedy k výběru manažerských dárků, jež podporují obchod.

Volný čas - velevýznamná kategorie širokého portfolia reklamních a dárkových předmětů. Předmětů pro využití volného času od letních dovolených na pláži přes treking až po hobby na zahradách a v dílnách, které prostě ty správné dárky milují.

Slevy - v obchodování jsou zlevněné položky pro zákazníky příjemnou záležitostí a pro obchodníky nutností, aby se uvolnily skladové prostory pro novinky.

Nemohli jsme skončit lepším přirovnáním. V novém roce vám přejeme dostatek prostoru pro vše nové.

pf___kopie

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag