Pokročilé
vyhledávání
 

Tour de 3DR

07.08.2018

Slovní hříčka odkazuje na nedávno ukončenou slavnou Tour de France, ale hlavně na původ slova turistika. Základem je francouzské tour, což znamená putování, prohlídka, okružní cesta,… Tak tedy, vydejme se na tour s účelnými reklamními předměty a dárky.

Klasická turistika patří stále k nejoblíbenějším způsobům trávení volného času v přírodě. Hlavně o prázdninách a dovolených vyrážejí na pěší výlety, túry i náročné horské treky spousty lidí všech generací. Protože cestování je jedním z hlavních trendů, na které se obor reklamních a dárkových předmětů zaměřuje, ten kdo svým tourmilovným cílovkám daruje potřebnou výstroj a výzbroj, může si být jist jejich loajalitou. Vybavení na turistiku je nesmírně široké a základem je kvalitní oblečení, od triček až po větrovky, mikiny a bundy, protože i v létě se počasí dokáže dramaticky změnit. Ideální je, když oděvy fungují, tedy odvádějí pot, jsou nepromokavé, větruodolné a při zvýšené námaze tak zachovávají uživatelský komfort.

Bez vhodného batohu už nikdo na výlety všech stupňů obtížnosti nevyrazí, a to ve škále od lehkých stahovacích batůžků za pár desítek korun až po trekové s objemem 35 l, jaký nabízí také značka Schwarzwolf Outdoor (model Monzun).

Bez dostatečného příjmu tekutin by se i malý výlet změnil v muka, a aby k tomu nedošlo, je důležité si pro pitný režim „na každém kroku“ přibalit vhodnou sportovní láhev, zvláště když můžete vybírat podle stylu obdarovaných mezi desítkami položek.

V nynějším, pro oblast mírného pásu extrémním létě, nabývá na významu ochrana očí. Sluneční brýle jako módní, účelná, ale také zdravá varianta dárku, v době svého vzniku v polovině 18. století coby nevzhledná zdravotnická pomůcka oblíbeným předmětem nebyla - na rozdíl od současnosti.

Asi každý turista se dostal do situace, kdy mu byla důležitým pomocníkem svítilna. I kdyby šlo jen o klíčenku s malou baterkou či naopak o technologicky vychytanou čelovku s několika režimy svícení, všichni můžeme zabloudit a vracet se domů za tmy, chtít prozkoumat jeskyni nebo při vícedenních trecích si posvítit ve stanu. Tam nám za zhoršeného počasí může přijít vhod i jednoduchá společenská hra, ale nabízíme položky pro letní hrátky za každého počasí, a to i při náročných trecích, které jsme s ohledem na širokou škálu hi-tech výstroje a výzbroje překřtili na hi-trek.

Nabídkou nožů před 19 roky začínala značka Schwarzwolf Outdoor a dnešní povídání o turistice jimi naopak uzavřeme. Kvalitní nůž by měl patřit k základní výbavě každého turisty, ovšem tím nejdůležitějším je dobrá nálada a odhodlání si výlet užít. To ale bez potřebného vybavení není možné. Šťastnou tour de 3DR!


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag