Pokročilé
vyhledávání
 

Pro vánoční brand

15.11.2018

Vánoce mají svou mimořádnou identitu a hodnotu, tak proč tyto aspekty neposílit u svých obchodních partnerů vhodně vybraným značkovým dárkem? Zvláště, když manažerské dárky podporují obchod?

Že manažerské dárky podporují obchod, jsme mimo jiné psali v listopadu 2016 a tvrzení jsme podepřeli průzkumy PPAI.

A co je tedy významnou složkou brandu Vánoc? Dobrý pocit a ten – jak jsme i s daty institutu ASI uvedli v dubnu tohoto roku - opět významně ovlivní potřebu a chuť navázat a prohlubovat spolupráci, a tedy uzavřít obchod.

Portfolio 15 značek Vám umožní výběr vánočních dárků (ze stovek možností) pro obchodní partnery snad všech zájmů a nároků:

Schwarzwolf Outdoor – se zaměřuje na široký sortiment stále inovovaných produktů pro outdoor, turistiku, cykloturistiku a jiné adrenalinové i relaxační aktivity v přírodě a pod 19 letech existence je stálicí na trhu reklamních a dárkových předmětů pro volný čas. Na začátku nového roku Vám nabídneme nový katalog a stejně jako letos představíme žhavé novinky.

Vanilla Season – na podzim to bylo právě sedm let, co jsme prezentovali novou značku luxusních předmětů pro zážitkovou gastronomii a relaxaci. Každoročně Vám nabízíme výběr z katalogu plného chutí a vůní a nejinak tomu bude i za pár měsíců. Se značkou Schwarzwolf Outdoor tedy chystáme prodloužené svátky, ale k letošním Vánocům vybírejte právě nyní.

Payper - ještě mladší je zastoupení italské oděvní značky, která představuje moderní, exkluzivní a přitom cenově příznivé oblečení v pestré škále barevných variant pro plnohodnotný a spokojený život, pro práci, volný čas, sport a cestování. Najdete ji u nás od roku 2015 a psali jsme o ní vícekrát, naposledy loni v červnu, kdy jsme se zaměřili na její technologické zajímavosti.

Pierre Cardinluxusní psací a kancelářské potřeby francouzské, dosud žijící návrhářské legendy, máme v nabídce teprve třetím rokem a nedávno jsme uvedli i třetí katalog s devíti novinkami a popsali hlavní atributy této značky.

Slazenger - britská klasická značka sportovních oděvů a doplňků nejen pro kriket a tenis byla založena už v roce 1881. Její renomé je podtrženo faktem, že od počátku minulého století dodává míčky na slavný Wimbledon.

Stedman – další stálice v našem portfoliu oděvů pro volný čas. Blíže jsme Vás s ní seznámili před čtyřmi roky a představili i jejího zakladatele Williama Davida Stedmana. Zřejmě jako příslušník amerického námořnictva za 2. světové války pochopil, jak důležité je pohodlné prádlo pro muže a po válce s jeho vývojem a výrobou zahájil slavnou cestu značky s garancí svého jména.

Parker – výrobky legendární značky psacích potřeb sloužily k mnoha významným událostem: perem Parker byla sepsána opera Bohéma, příběhy o Sherlocku Holmesovi, pod kapitulací Německa se jím podepsal generál Eisenhower, od 60. let minulého století je užívá britská královská rodina, … a nyní je mohou používat i Vaši obchodní partneři.

Stejně jako luxusní předměty těchto dalších značek pro značkové Vánoce:

Elevate

Jamie Oliver

Cross

Balmain

Victorinox

Swarovski

BearDream

The one towelling


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag