Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Jubilejní komodita? Fenomén Nůž!

Jubilejní komodita? Fenomén Nůž!

13.04.2016

Pro desátý díl našeho komoditního seriálu jsme chtěli vybrat opravdu těžký kalibr světa reklamních a dárkových předmětů. Ani to nedalo moc práce. Tedy nůž, zvláště na léto ideální dárek.

Pro letní 3DR hrátky za každého počasí

Pro letní 3DR hrátky za každého počasí

04.04.2016

Společenské, stolní a sportovní hry co do tržních objemů sice mezi reklamními a dárkovými předměty nepatří k TOP, ale cílovými skupinami jsou přesto velmi vítány. Přinášejí jim radost, tedy pocit, který významně posiluje loajalitu obdarovaných k dárci. A na léto jsou tím pravým dárkem.

Velký malý 3DR předmět

Velký malý 3DR předmět

03.03.2016

V osmém díle komoditního seriálu se zaměříme na po všech stránkách skvělý reklamní předmět – USB flash disk. Účelný, praktický, designový, přenosný, trvanlivý, odolný, spolehlivý, variabilní… Tento hi-tech předmět s komfortní možností potisku má historii sice krátkou, ale už se stačil zařadit mezi stálice trhu 3D reklamy.

Den D reflexních prvků nastal …

Den D reflexních prvků nastal …

22.02.2016

5. února 2016 byla ve Sbírce zákonů vyhlášena novela zákona o silničním provozu s účinností k 20. únoru. Čas reflexních prvků pro chodce, pohybujících se při snížené viditelnosti v lokalitách bez veřejného osvětlení a chodníků, je tu. Tak proč je v podobě 3D reklamy nerozdat svým cílovým skupinám pro jejich bezpečnost?

Je zde rok pracovité Opice

Je zde rok pracovité Opice

05.02.2016

Čínský rok klidné a nevýrazné Kozy, který právě končí, klidný a nevýrazný rozhodně nebyl. Co nás tedy asi čeká v roce temperamentní a nevyzpytatelné Opice, navíc pod vlivem Ohně? Záleží opět hlavně na nás.

Hrnek pro každého!

Hrnek pro každého!

29.01.2016

Reklamním hrnkům jako fenoménu 3DR se věnujeme, jak si zaslouží, tedy často. Uvedli jsme jimi náš komoditní seriál, zveřejňujeme k nim statistická data renomovaných institucí, zvláště v zimních měsících je spojujeme se zážitkovou gastronomií, ale co hlavně, nabízíme jich širokou škálu pro vaše komunikační kampaně.

TOP 5 3DR v USA

TOP 5 3DR v USA

13.01.2016

Jak se vyvíjely prodeje reklamního textilu, psacích potřeb, nápojového nádobí, reklamních tašek a PC doplňků, tedy TOP 5 mezi reklamními a dárkovými předměty na trhu USA? Na tuto otázku nám odpoví výzkumy asociace PPAI.

S novým katalogem Schwarzwolf Outdoor do nového roku!

S novým katalogem Schwarzwolf Outdoor do nového roku!

04.01.2016

Aby byl symbolický trek ze starého roku do nového co nejpříjemnější, nabízíme vám k němu 88 předmětů pro outdoor, turistiku, cykloturistiku a další venkovní aktivity. Tak, jak je nabízí nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor.

TOP 100 3DR

TOP 100 3DR

14.12.2015

Představujeme vám TOP 100 reklamních a dárkových předmětů z naší nabídky, jak je vidí account manažeři.

Trh 3DR v USA sílí

Trh 3DR v USA sílí

08.12.2015

Jedna z nejvýznamnějších asociací sdružující hráče na trhu reklamních a dárkových předmětů PPAI uvádí, že prodeje v USA rostou vytrvale od roku 2009. Podívejme se i na pohyby mezi jednotlivými kategoriemi sortimentu.

Vesta aneb „ďábelsky“ krásná 3DR

Vesta aneb „ďábelsky“ krásná 3DR

30.11.2015

Vesta má historicky pověst noblesního oděvu. Ani dnes, kdy i na trhu reklamních a dárkových předmětů převažují vesty sportovní, jim nechybí styl a patří k módnímu textilu. A proč jsou krásné „ďábelsky“? Čtěte v dalším díle našeho komoditního seriálu.

Pravý čas na vánoční „last minute“ dárky

Pravý čas na vánoční „last minute“ dárky

09.11.2015

Pracovní kvas před závěrem roku mnohým z vás neumožnil včas řešit vánoční dárky pro cílové skupiny vašich firem či institucí. Pořídit je výběrem ze širokého sortimentu v řádu dnů a ještě s výraznou slevou? Zde je náš výprodej!

Bezpečnost ve znamení 3DR

Bezpečnost ve znamení 3DR

30.10.2015

Do roka a do dne… pravil kdysi Jiráskův psohlavec Kozina. My jsme právě před rokem psali o blížící se povinnosti chodců nosit reflexní prvky. Jaká je tedy situace nyní? 3DR reflexní prvky pro vaše cílové skupiny jsou skutečně na pořadu nikoliv roků, ale dnů…

3D reklama, kterou si vypijete!

3D reklama, kterou si vypijete!

20.10.2015

Vánoční a silvestrovský čas je obdobím zážitkové gastronomie při mnoha příležitostech: od předvánočních firemních eventů až po posezení v kruhu rodiny či přátel a všude lidé uvítají chutné a osvěžující nápoje. Jde tedy o mimořádně vítané reklamní dárky.

Mikiny aneb univerzální 3DR evergreen

Mikiny aneb univerzální 3DR evergreen

02.10.2015

V jednom z dílů našeho komoditního seriálu jsme se věnovali polokošilím a v závěru zmínili, že je čas vybírat, zvláště když začalo léto. Nyní totéž platí pro další z fenoménů 3DR módy – mikiny! Léto jen zaměníme za podzim a zimu a máme tu doslova univerzální reklamní dárek pro všechny cílové skupiny.

Jubilejní katalog Vanilla Season

Jubilejní katalog Vanilla Season

23.09.2015

Jsou to čtyři roky, kdy jsme představili novou značku luxusních dárkových předmětů – Vanilla Season. Páté jubileum tak reprezentuje nový katalog 48 produktů (včetně 7 novinek) pro zážitkovou gastronomii a relaxaci, tedy těch pravých dárků i pro vánoční svátky.

Vánoční katalog aneb Ježíškova 3DR nabídka

Vánoční katalog aneb Ježíškova 3DR nabídka

09.09.2015

Po roce 3DR Vánoce přicházejí, i když na samotné nejkrásnější svátky roku je ještě času dost. Nový Vánoční katalog je připraven vás správně naladit pro obdarování doslova všech cílových skupin.

Kalendář a diář – 3DR na každý den roku

Kalendář a diář – 3DR na každý den roku

01.09.2015

Vzít do rukou perfektně provedený diář k plánování celého roku nebo listovat velkoplošným nástěnným kalendářem s krásnými fotografiemi a pak pro něj hledat to pravé místo na zdi kanceláře nebo domácnosti, to většinu z nás prostě baví. Zbývá správně vybrat.

Škola aneb 3DR na poslední chvíli?

Škola aneb 3DR na poslední chvíli?

21.08.2015

Reklamní dárky pro školáky a studenty na poslední chvíli? To rozhodně ne, jen dříve jsme o nich psali dvakrát už v červenci a dvakrát dokonce v červnu. Nevadí, k dodání v řádu dnů máme do škol všech stupňů stovky vhodných 3DR předmětů.

Kšiltovka aneb do třetice pořádná 3DR

Kšiltovka aneb do třetice pořádná 3DR

05.08.2015

Do třetice pořádná proto, že o kšiltovkách jako fenoménu mezi reklamními a dárkovými předměty jsme psali už dvakrát a k pokrývce hlavy jsme správně přiřadili přídavné jméno pořádná. V rámci dalšího dílu komoditního seriálu máme kolem kšiltovek další zajímavosti

Předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 19 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag