Pokročilé
vyhledávání
 

Březen - pod deku vlezem …

12.03.2019

… duben - ještě tam budem, a pokud pro své cílové skupiny zvolíte dárek v podobě našich dek, jistě s nimi budou chtít zůstat po celý rok!

Pro jubilejní 30. díl komoditního seriálu jsme zvolili velmi příjemný produkt.

Na čtyři desítky dek, přikrývek a plédů u obdarovaných skutečně (doslova) pokryjí jejich celoroční potřebu pohodlí a ochrany před tepelnou nepohodou. Ať už jde o posezení při pikniku, noční přikrývky na chalupách a chatách, poležení na pláži o dovolených, zachumlání u grilování za pozdních letních večerů nebo intimní hovory u krbu v zimě, nabídka vyřeší všechny zmíněné situace a mnoho dalších. Co vše je tedy k výběru?

Deky hlavně fleecové – většinou 100% polyester, z jemného coral fleece, fleece s vlastnostmi flanelu či plyše, z umělé kožešiny, s podšitím, luxusní deky značky Vanilla Season, v praktických dárkových obalech s úchopem (také imitace kůže) nebo v luxusních krabicích, s pestrou škálou vzorů, piknikové (i z akrylu) s voděodolnou spodní vrstvou z PVC, kombinace fleece nebo veluru s materiálem sherpa (zvláště plédy značky Seasons), v sadě na piknik s polštáři s flaušovým pokrytím, atd.

Použili jsme několik názvů tkanin a dalších textilních materiálů. Sherpa je na dotyk velmi příjemná a hřejivá imitace oblíbeného „beránka“ a většinou se používá na podšití jak oblečení, tak i široké škály textilních doplňků a v sortimentu přikrývek ji najdete v luxusních plédech značky Seasons.

Akryl je zjednodušené označení tkanin z polyakrylnitrilových vláken, vyráběných již od poloviny minulého století. Výrobky mají vlastnosti vlny, jsou však levnější, nesrážejí se jako vlna a dobře tepelně izolují, ale na vyšší teploty jsou citlivé a je nutné je prát při nízkých. Co je důležité, pleť je snáší lépe než kousavou vlnu a pikniková deka z akrylu s voděodolnou spodní vrstvou je na posezení i v plavkách to pravé!

Velmi příjemným materiálem je také flauš, tkanina využívaná pro elegantní venkovní oděvy – kabáty, pláště, bundy i saka. Vyrábí se z mykané vlny se speciálně upravovaným vlasovým povrchem. V nabídce ji najdete „jen“ na nafukovacích polštářcích piknikové sady Chill, o to více ji tak ocení Vaši důležití obchodní partneři, kteří mají rádi výjimečné dárky.

Většina přikrývek je vyrobena z fleece ze 100procentního polyesteru, ale v různých úpravách. Tedy i jako jemný coral fleece, s povrchem podobným bavlněnému či viskózovému flanelu známému z klasických flanelových košil nebo plyši, doslova lákající k zachumlání. Zvláštní pozornost si dovolíme věnovat velurovému plédu Seasons. Kombinace luxusního sametu o gramáži 180 g/m² s velejemnou sherpou 200 g/m² s transparentní visačkou značky ocení zvláště Vaše obchodní partnerky.

Vybírat z desítek přikrývek v pestrých materiálových provedeních a vzorech pro různé účely a ve více barevných variacích (některé položky jich mají i kolem deseti!) je jistě požitek. Při jubilejní 30. komoditě uvádíme všechny dosavadní díly seriálu. Pro zajímavost: první Hrnky jsme zveřejnili už 31. března 2015! Za další čtyři roky bude stále o čem psát.

Svíčky

Piknik

Hodiny

Přívěšky

Sklenice

Aktovky

Zápisník

Sportovní láhve

Cestovní tašky

Deštníky

Svítilny

Nářadí

Peněženka

Kalendáře, diáře

Bunda

Psací potřeby

Tašky

Trička

Grily

Nože

Ručníky

USB flash disky

Vesty

Mikiny

Kšiltovky

Polokošile

Batohy

Sluneční brýle

Hrnky


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag